Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «32321000-9»
-
ID: UA-2026-09-02-003731-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПроектор з кріпленням в комплекті
Оголошено2 вер. 11:18
Прийом пропозицій2 вер. 11:18 – 18 вер. 01:00 -
ID: UA-2026-08-28-009079-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОбладнання для встановлення системи відеонагляду в рамках капітального ремонту трамвайних вагонів TRAM 2000M
Оголошено28 серп. 15:25
Прийом пропозицій28 серп. 15:25 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-26-011932-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОбладнання для забезпечення аудіо-, відеофіксування та протоколювання судових засідань, у тому числі в режимі відеоконференції для потреб Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду
Оголошено26 серп. 16:26
Прийом пропозицій26 серп. 16:26 – 7 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-25-012008-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОбладнання для забезпечення аудіо-, відеофіксування і протоколювання судових засідань та проведення судових засідань в режимі відеоконференції для потреб Вищого антикорупційного суду
Оголошено25 серп. 16:31
Прийом пропозицій25 серп. 16:31 – 4 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-21-010961-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПовноколірний світлодіодний екран
Ім'я:Євтушенко Володимир ДмитровичE-mail: [email protected] Телефон: 380445278930 ЄДРПОУ:00493706Оголошено21 серп. 15:46
Прийом пропозицій21 серп. 15:46 – 4 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-05-22-002534-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 32320000-2 - Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (Інтерактивні панелі не менш ніж 65″ Android 14.0 з ОРS PC – модулем, операційною системою Microsoft Windows 11 Pro укр, програмним забезпеченням та мобільною стійкою, документ- камери для спеціалізованих кабінетів географії та
біології Південноукраїнського ліцею №2 Південноукраїнської міської ради) Оголошено22 трав. 10:26
Прийом пропозицій22 трав. 10:26 – 30 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-25-004247-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТелевізійне й аудіовізуальне обладнання для облаштування навчальної лабораторії
Оголошено25 серп. 11:34
Прийом пропозицій25 серп. 11:34 – 2 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість303 718,75 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-24-005264-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСистема відеоконференцзв’язку
Ім'я:Андрій КонстантіновE-mail: [email protected] Телефон: +380503671552 Веб сайт: ЄДРПОУ:32984271Оголошено24 лип. 12:46
Прийом пропозицій24 лип. 12:46 – 3 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість141 212,83 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-17-007171-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиІнтерактивна панель
Оголошено17 лип. 14:25
Прийом пропозицій17 лип. 14:25 – 25 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість118 316,67 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-16-010014-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОбладнання для встановлення системи відеонагляду в рамках капітального ремонту трамвайних вагонів TRAM 2000M
Оголошено16 лип. 17:18
Прийом пропозицій16 лип. 17:18 – 24 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість56 266,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-09-004908-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМатеріали для облаштування медіа-центру
Ім'я:Доманська Ганна ІванівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442048383 Веб сайт: ЄДРПОУ:02070921Оголошено9 лип. 12:33
Прийом пропозицій9 лип. 12:33 – 17 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість17 500,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-29-006240-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНУШ Комплект мультимедійного обладнання.
Ім'я:Покаместова Ганна ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380663923078 ЄДРПОУ:21129117Очікувана вартість99 990,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-29-006226-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПроектор
Ім'я:Костров Олександр ВіталійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380442049083 ЄДРПОУ:34979237Оголошено29 черв. 13:59
Прийом пропозицій3 лип. 11:30 – 8 лип. 16:30Очікувана вартість126 467,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-26-010212-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОбладнання для встановлення системи відеонагляду в рамках капітального ремонту трамвайних вагонів TRAM 2000M
Оголошено26 черв. 15:57
Прийом пропозицій26 черв. 15:57 – 4 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість56 266,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-24-005610-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиінтерактивні монітори, системи відеоконференцій, портативні камери, окуляри додаткової реальності, акустичні системи
Оголошено24 черв. 12:34
Прийом пропозицій24 черв. 12:34 – 6 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 196 200,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-24-005463-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТелевізійне й аудіовізуальне обладнання
Очікувана вартість28 200,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-23-014412-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОкуляри/шолом віртуальної реальності, телевізори. ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (ДК 021:2015: 32321200-1 Аудіовізуальне обладнання, ДК 021:2015: 32324100-1 Кольорові телевізори)
Ім'я:Олександр ГордієнкоE-mail: [email protected] Телефон: +380980026049 Веб сайт: ЄДРПОУ:16459396Оголошено23 черв. 22:31
Прийом пропозицій23 черв. 22:31 – 1 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість196 788,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-19-005346-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСмарт-окуляри
Оголошено19 черв. 11:53
Прийом пропозицій19 черв. 11:53 – 27 черв. 12:00Очікувана вартість69 999,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-19-000382-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівля32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (Номенклатура 32321200-1 Аудіовізуальне обладнання) Аудіо пристрій Audio Unit R&S
Ім'я:012 Відділ закупівельE-mail: [email protected] Телефон: 380996887398 Веб сайт: ЄДРПОУ:08305644Оголошено19 черв. 08:42
Прийом пропозицій25 черв. 12:00 – 30 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість299 787,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-18-013800-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системителевізійне й аудіовізуальне обладнання
Очікувана вартість35 996,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro