Майнові права на житловий будинок, літ. ``АГ-3`` загальною площею 156,0 кв.м, житловою площею 32,6 кв.м,, що розташований за адресою: Харківська обл., м. Харків, вулиця Липова, 6-В, РНОНМ 785848163101
Майнові права на житловий будинок, літ. ``АГ-3`` загальною площею 156,0 кв.м, житловою площею 32,6 кв.м,, що розташований за адресою: Харківська обл., м. Харків, вулиця Липова, 6-В, РНОНМ 785848163101
UAH5,469,000.00
without VATOrganizer:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «МЕГАБАНК»from Jun 27, 2023, 17:01
until Jul 11, 2023, 20:00
Show all important dates
Hide dates
Auction protocol
View
About auction
Show more information
Hide detailed information
List of objects
| № | Description | Quantity | Address |
|---|---|---|---|
| 1 |
Майнові права на житловий будинок, літ. ``АГ-3`` загальною площею 156,0 кв.м, житловою площею 32,6 кв.м,, що розташований за адресою: Харківська обл., м. Харків, вулиця Липова, 6-В, РНОНМ 785848163101.
Переможець зобов`язується:
∙ здійснити повну оплату коштів за лот, які повинні надійти на рахунок банку (банків) не пізніше кінця 18 (вісімнадцятого) робочого дня з дати формування ЦБД протоколу електронного аукціону.
∙ підписати договір купівлі-продажу/відступлення придбаного активу(вів)(майна) протягом 20 (двадцяти) робочих днів з дня, наступного за днем формування протоколу електронного аукціону, з урахуванням Регламенту ЕТС.
Продаж активів здійснюється із застосуванням грошової форми розрахунків.
Потенційним покупцем не може бути Російська Федерація або особи, пов'язані з державою-агресором, а саме:
- громадяни Російської Федерації, крім тих, що проживають на території України на законних підставах;
- юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства Російської Федерації;
-
юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків, якої є Російська Федерація, громадянин Російської Федерації, крім того, що проживає на території України на законних підставах, або юридична особа, створена та зареєстрована відповідно до законодавства Російської Федерації.
CAV code: 04000000-8 Нерухоме майно
|
Quantity: 1 piece |
Address: Україна, 61001, Харківська область, м. Харків, вулиця Липова, 6-В |
|
Type:
Property
|
|||
Location on the map
Auction documents 1 document
| Document name | Document type | Announced date |
| Auction notice | Jun 27, 2023, 17:01 |
Organizer
Main contact
Show contacts
Hide contacts
Useful links
List of auctions of organizer АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «МЕГАБАНК»You may be interested
НЕРУХОМІСТЬ БІЛЯ БУКОВЕЛЯ ТА ГОВЕРЛИ ЧУДОВЕ МІСЦЕ
UAH3,150,000.00 without VAT
Viewчастина нежитлового приміщення комунальної власності (431/1000 частка будівлі бувшого кінотеатру «Ювілейний»)
UAH3,593,136.00 without VAT
ViewНерухоме майно банкрута — ТОВ «Будівельна Українська Спілка» (08632, Київська обл., Васильківський р-н, с. Іванковичі, вул. Шевченка, буд. 4 код ЄДРПОУ 33870540), що складається з: земельної ділянки (реєстраційний номер 400029032214, кадастровий номер 3221483301:05:020:0054, площею 0,12 га) та розташованого на ній житлового будинку (реєстраційний номер 308170432214, загальною площею 232,4 кв.м), за адресою: Київська область, Васильківський район, с. Іванковичі, пров. Кипарисовий, 12
UAH8,686,800.00 without VAT
View