Майнові права на житловий будинок, літ. ``АГ-3`` загальною площею 156,0 кв.м, житловою площею 32,6 кв.м,, що розташований за адресою: Харківська обл., м. Харків, вулиця Липова, 6-В, РНОНМ 785848163101

Майнові права на житловий будинок, літ. ``АГ-3`` загальною площею 156,0 кв.м, житловою площею 32,6 кв.м,, що розташований за адресою: Харківська обл., м. Харків, вулиця Липова, 6-В, РНОНМ 785848163101

Початкова ціна

5 469 000,00 грн

без ПДВ
Аукціон не відбувся
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 27 черв. 2023 17:01

до 11 лип. 2023 20:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
27 черв. 2023 17:01 – 11 лип. 2023 20:00
Початок аукціону:
12 лип. 2023 12:15
Дата публікації:
27 черв. 2023 17:01
Період редагування:
27 черв. 2023 17:01 – 29 черв. 2023 18:00
Період питань:
27 черв. 2023 17:01 – 10 лип. 2023 20:00
Період відповідей:
27 черв. 2023 17:01 – 11 лип. 2023 20:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
GFE001-UA-20230627-45779
Гарантійний внесок:
546 900,00 грн
Номер лоту:
G22N024272
Публічний паспорт активу:
Номер рішення ФГВФО про затвердження умов продажу:
566/23
Дата рішення ФГВФО про затвердження умов продажу:
23 черв. 2023 00:00
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
2
Початкова ціна:
5 469 000,00 грн без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
54 690,00 грн
Умови участі фінансових установ:
Учасником електронного аукціону, предметом продажу на якому є права вимоги за кредитними договорами та договорами забезпечення, не може бути користувач, який є позичальником (боржником щодо банку) та/або поручителем (майновим поручителем) за такими кредитними договорами та/або договорами забезпечення.
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
АТ "МЕГАБАНК" 04053, м. Київ, вул. Січових стрільців, буд.17, Контактна особа: Кравчук Ярослав Михайлович [email protected] 068-652-10-88
Реквізити майданчиків:

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

Майнові права на житловий будинок, літ. ``АГ-3`` загальною площею 156,0 кв.м, житловою площею 32,6 кв.м,, що розташований за адресою: Харківська обл., м. Харків, вулиця Липова, 6-В, РНОНМ 785848163101. Переможець зобов`язується: ∙ здійснити повну оплату коштів за лот, які повинні надійти на рахунок банку (банків) не пізніше кінця 18 (вісімнадцятого) робочого дня з дати формування ЦБД протоколу електронного аукціону. ∙ підписати договір купівлі-продажу/відступлення придбаного активу(вів)(майна) протягом 20 (двадцяти) робочих днів з дня, наступного за днем формування протоколу електронного аукціону, з урахуванням Регламенту ЕТС. Продаж активів здійснюється із застосуванням грошової форми розрахунків. Потенційним покупцем не може бути Російська Федерація або особи, пов'язані з державою-агресором, а саме: - громадяни Російської Федерації, крім тих, що проживають на території України на законних підставах; - юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства Російської Федерації; - юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків, якої є Російська Федерація, громадянин Російської Федерації, крім того, що проживає на території України на законних підставах, або юридична особа, створена та зареєстрована відповідно до законодавства Російської Федерації.

Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно

Кількість:

1 штуки

Адреса:

Україна, 61001, Харківська область, м. Харків, вулиця Липова, 6-В

Тип:
Майно

Розташування на мапі

Документи аукціону 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Паспорт торгів 27 черв. 2023 17:01

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
09804119
Адреса:
Україна, 04053, Київська область, м. Київ, вул. Січових Стрільців, буд.17

Основний контакт

Ім'я:
Кравчук Ярослав Михайлович
E-mail:
Телефон:
+380686521088

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «МЕГАБАНК»

Вас може зацікавити

НЕРУХОМІСТЬ БІЛЯ БУКОВЕЛЯ ТА ГОВЕРЛИ ЧУДОВЕ МІСЦЕ

НЕРУХОМІСТЬ БІЛЯ БУКОВЕЛЯ ТА ГОВЕРЛИ ЧУДОВЕ МІСЦЕ
Ім'я:
Климпуш Ганна Михалівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380972344032 ІПН/РНОКПП:
2608802582
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

3 150 000,00 грн без ПДВ

Дивитись

частина нежитлового приміщення комунальної власності (431/1000 частка будівлі бувшого кінотеатру «Ювілейний»)

частина нежитлового приміщення комунальної власності (431/1000 частка будівлі бувшого кінотеатру «Ювілейний»)
Ім'я:
Трохименко Микола Валерійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380433321902 Веб сайт: ЄДРПОУ:
04326106
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

3 593 136,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
ліквідатор Ткачук Олександр Вікторович
E-mail: [email protected] Телефон: +380959333394 Факс:
+380959333394
ІПН/РНОКПП:
3155608273
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

8 686 800,00 грн без ПДВ

Дивитись