Повітряний модуль AU02 (закупівля здійснюється з урахуванням підпункту 6 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму
воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178, а саме: відмінено відкриті торги (ОГОЛОШЕННЯ про проведення відкритих торгів UA-2026-08-14-003564-a та ЗВІТ про результати проведення процедури закупівлі UA-2026-08-14-003564-a додаються) через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з Особливостями. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не відрізняються від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 Особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі))
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Повітряний модуль AU02
Код ДК 021:2015:
34740000-6 Обладнання для повітряних і космічних літальних апаратів, тренажери, симулятори та супутні деталі
|
Кількість: 200 штука |
Період доставки:
28 серп. – 30 вер.
|
Місце доставки: Україна, 23530, Вінницька область, с.Мурафа, вул..Коцюбинського 23 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 31 серп. 15:11 | |
| Документи закупівлі | 31 серп. 15:10 | |
| Документи закупівлі | 31 серп. 15:10 | |
| Документи закупівлі | 31 серп. 15:10 | |
| Документи закупівлі | 31 серп. 15:10 |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Кваліфікація учасників
Пропозиція
204 480,00 грн з ПДВСтатус
переможецьКонтракт
Перегляд контракту
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника Мурафська сільська радаВас може зацікавити
370 500,00 грн без ПДВ
Дивитись125 000,00 грн з ПДВ
Дивитись108 000,00 грн з ПДВ
Дивитись