Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «34740000-6»
-
ID: UA-2026-09-02-014289-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїПульт керування RadioMaster TX16S Mark II Max Pro (MCK Edition/ELRS/M2) (10 шт.)
Оголошено2 вер. 21:38
Прийом пропозицій2 вер. 21:38 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-013421-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїОкуляри FPV SKYZONE SKY04X PRO Black
Оголошено2 вер. 17:55
Прийом пропозицій2 вер. 17:55 – 8 вер. 00:01 -
ID: UA-2026-09-02-013417-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїПульти керування дронами
Оголошено2 вер. 17:55
Прийом пропозицій2 вер. 17:55 – 8 вер. 00:01 -
ID: UA-2026-09-02-013370-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляМонітор FPV
Оголошено2 вер. 17:46
Прийом пропозицій8 вер. 10:00 – 11 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-009893-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПристрій мережевої комунікації та передачі телеметрії «Вампір»
Оголошено2 вер. 15:20
Прийом пропозицій8 вер. 18:00 – 11 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-004553-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляМодуль передавача TBS Crossfire Micro TX за кодом ДК 021:2015-34740000-6 «Обладнання для повітряних і космічних літальних апаратів, тренажери, симулятори та супутні деталі»
Оголошено2 вер. 11:44
Прийом пропозицій8 вер. 18:00 – 11 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-004309-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляОкуляри FPV Skyzone SKY04O PRO 5.8GHz за кодом ДК 021:2015-34740000-6 «Обладнання для повітряних і космічних літальних апаратів, тренажери, симулятори та супутні деталі»
Оголошено2 вер. 11:37
Прийом пропозицій8 вер. 18:00 – 11 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-001905-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїокуляри FPV SKYZONE SKY04O PRO
Оголошено2 вер. 10:13
Прийом пропозицій2 вер. 10:13 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-007345-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїПульти керування дронами; Пульти керування дронами
Оголошено1 вер. 14:56
Прийом пропозицій1 вер. 14:56 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-006453-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляОбладнання для повітряних і космічних літальних апаратів
Оголошено1 вер. 14:20
Прийом пропозицій7 вер. 00:00 – 10 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-005606-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїОбладнання для повітряних і космічних літальних апаратів, тренажери, симулятори та супутні деталі для навчального кабінету "Захист України" (FPV дрон 7» з камерою в комплекті (дрон, макет АКБ, 4 пропеллера)
Оголошено1 вер. 13:43
Прийом пропозицій1 вер. 13:43 – 4 вер. 13:30 -
ID: UA-2026-08-31-010019-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляНаземна станція управління БпЛА типу FPV-дрон «T-Bone» V5
Оголошено31 серп. 16:16
Прийом пропозицій4 вер. 09:00 – 9 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-31-003400-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляОкуляри FPV SKYZONE SKY04O PRO
Оголошено31 серп. 11:44
Прийом пропозицій6 вер. 11:42 – 9 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-31-003274-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГучномовець DJI AS1 Speaker для Matrice 4. Пропелери DJI Matrice 4 Series Standart Propellers за кодом ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»: 34740000-6 - Обладнання для повітряних і космічних літальних апаратів
Оголошено31 серп. 11:38
Прийом пропозицій31 серп. 11:38 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-002955-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПульт дистанційного керування безпілотним літальним апаратом RadioMaster TX15 Radio Controller ELRS / M2
Оголошено31 серп. 11:25
Прийом пропозицій6 вер. 11:23 – 9 вер. 11:23 -
ID: UA-2026-08-31-002812-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїПульт дистанційного керування RadioMaster TX12 MKII ELRS, пульт дистанційного керування RadioMaster TX15
Ім'я:Єпіфанова Олеся СтаніславівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380667009409 ЄДРПОУ:08803543Оголошено31 серп. 11:19
Прийом пропозицій31 серп. 11:19 – 3 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-30-000712-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляЗарядний пристрій для акумуляторів БпЛА
Оголошено30 серп. 20:58
Прийом пропозицій3 вер. 20:56 – 9 вер. 20:56 -
ID: UA-2026-08-30-000698-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПропелери складні Hobbywing 3011
Оголошено30 серп. 20:45
Прийом пропозицій3 вер. 20:43 – 8 вер. 20:43 -
ID: UA-2026-08-30-000668-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляКомплектуючи БпЛА
Оголошено30 серп. 20:23
Прийом пропозицій3 вер. 00:00 – 9 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-30-000477-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПульт керування RadioMaster TX16S MK3
Оголошено30 серп. 17:11
Прийом пропозицій3 вер. 00:00 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення