Повітряний модуль AU02 (закупівля здійснюється з урахуванням підпункту 6 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178, а саме: відмінено відкриті торги (ОГОЛОШЕННЯ про проведення відкритих торгів UA-2026-08-14-003564-a та ЗВІТ про результати проведення процедури закупівлі UA-2026-08-14-003564-a додаються) через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з Особливостями. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не відрізняються від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 Особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі))

Дійсний:
28 серп. – 31 груд.
ID контракту:
UA-2026-08-31-007955-a-a1
Номер:
3
Дата підписання:
28 серп. 12:00

Список позицій

Назва Кількість Період доставки Місце доставки

Назва:

Повітряний модуль AU02

Код ДК 021:2015: 34740000-6 Обладнання для повітряних і космічних літальних апаратів, тренажери, симулятори та супутні деталі

Кількість:

200 штука

Період доставки:

28 серп. 00:00 – 30 вер. 00:00

Місце доставки:

Україна, 23530, Вінницька область, с.Мурафа, вул..Коцюбинського 23

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підписаний договір 31 серп. 15:11
Основний контакт
Ім'я:
Телефон:
E-mail:
Факс:
Інформація про постачальника
Назва:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДЕПС СОЛЮШЕНЗ"
Код ЄДРПОУ:
40048577
Вебсайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 03040, Київська область, м. Київ, ВУЛИЦЯ МАРИЧАНСЬКА будинок 18 ОФІС
Інформація про замовника
Назва:
Мурафська сільська рада
Код ЄДРПОУ:
04325495
Вебсайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 23530, Вінницька область, село Мурафа, вулиця Коцюбинського, буд. 23