Система сонячної станції в комплекті, а саме: сонячні панелі, інвертор, блок керування кластером високовольтної батареї з акумуляторними батареями (закупівля здійснюється з урахуванням підпункту 6 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель
товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178, а саме: відмінено відкриті торги (ОГОЛОШЕННЯ про проведення відкритих торгів UA-2026-07-31-009072-a та ЗВІТ про результати проведення процедури закупівлі UA-2026-07-31-009072-a додаються) через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з Особливостями. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не відрізняються від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 Особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі))
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Система сонячної станції в комплекті, а саме: сонячні панелі, інвертор, блок керування кластером високовольтної батареї з акумуляторними батареями
Код ДК 021:2015:
09330000-1 Сонячна енергія
|
Кількість: 1 комплект |
Період доставки:
26 серп. – 30 вер.
|
Місце доставки: Україна, 22500, Вінницька область, Липовець, вул. Пирогова, 9 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 26 серп. 20:41 | |
| Документи закупівлі | 26 серп. 20:38 | |
| Документи закупівлі | 26 серп. 20:38 | |
| Документи закупівлі | 26 серп. 20:38 | |
| Документи закупівлі | 26 серп. 20:38 | |
| Документи закупівлі | 26 серп. 20:38 |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Кваліфікація учасників
Пропозиція
816 618,96 грн без ПДВСтатус
переможецьКонтракт
Перегляд контракту
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника Комунальне некомерційне підприємство "ЛИПОВЕЦЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" ЛИПОВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІВас може зацікавити
1 233 283,33 грн без ПДВ
Дивитись1 327 000,00 грн без ПДВ
Дивитись516 769,25 грн без ПДВ
Дивитись