Система сонячної станції в комплекті, а саме: сонячні панелі, інвертор, блок керування кластером високовольтної батареї з акумуляторними батареями (закупівля здійснюється з урахуванням підпункту 6 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178, а саме: відмінено відкриті торги (ОГОЛОШЕННЯ про проведення відкритих торгів UA-2026-07-31-009072-a та ЗВІТ про результати проведення процедури закупівлі UA-2026-07-31-009072-a додаються) через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з Особливостями. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не відрізняються від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 Особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі))

Дійсний:
26 серп. – 31 груд.
ID контракту:
UA-2026-08-26-013976-a-a1
Номер:
145
Дата підписання:
26 серп. 12:00

Список позицій

Назва Кількість Період доставки Місце доставки

Назва:

Система сонячної станції в комплекті, а саме: сонячні панелі, інвертор, блок керування кластером високовольтної батареї з акумуляторними батареями

Код ДК 021:2015: 09330000-1 Сонячна енергія

Кількість:

1 комплект

Період доставки:

26 серп. 00:00 – 30 вер. 00:00

Місце доставки:

Україна, 22500, Вінницька область, Липовець, вул. Пирогова, 9

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підписаний договір 26 серп. 20:38
Основний контакт
Ім'я:
Телефон:
E-mail:
Факс:
Інформація про постачальника
Назва:
Фізична особа-підприємець Гречанівський Валерій Анатолійович
Код ЄДРПОУ:
2433803199
Вебсайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 24421, Вінницька область, Гайсинський р-н, село Красносілка, вул. Миру, будинок 43
Інформація про замовника
Назва:
Комунальне некомерційне підприємство "ЛИПОВЕЦЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" ЛИПОВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
Код ЄДРПОУ:
01982577
Вебсайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 22500, Вінницька область, Липовець, Вінницький район ,вул.Пирогова,будинок 9