Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «09330000-1»
-
ID: UA-2026-09-01-011535-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГібридна система резервного елктроживлення (сонячна електростанція з системою накопичення електричної енергії) з монтажем та пусконалагоджувальними роботами
Оголошено1 вер. 19:29
Прийом пропозицій1 вер. 19:29 – 17 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-013335-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСонячна панель (код ДК 021:2015 - 09330000-1 - Сонячна енергія)
Оголошено31 серп. 21:47
Прийом пропозицій31 серп. 21:47 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-013021-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСонячна гібридна електростанція
Оголошено31 серп. 21:07
Прийом пропозицій31 серп. 21:07 – 9 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість790 459,17 грн
без ПДВПрийом пропозиційТриває відміна торгів6 дн. 18 г. 10 хв.
-
ID: UA-2026-08-31-013006-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОбладнання для сонячних електростанцій
Оголошено31 серп. 20:18
Прийом пропозицій31 серп. 20:18 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-012785-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСонячна гібридна електростанція
Оголошено31 серп. 19:35
Прийом пропозицій31 серп. 19:35 – 9 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-012409-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГібридна сонячна електростанція
Оголошено31 серп. 18:41
Прийом пропозицій31 серп. 18:41 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-012324-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомплекс обладнання гібридної сонячної електростанції
Оголошено31 серп. 18:34
Прийом пропозицій31 серп. 18:34 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-012323-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПридбання та встановлення комплексу сонячних панелей на водозабірній свердловині с. Вишнева Савинської селищної територіальної громади
Оголошено31 серп. 18:31
Прийом пропозицій31 серп. 18:31 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-012212-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСонячна гібридна електростанція з урахуванням витрат на встановлення та пусконалагодження
Ім'я:Вишневський Олександр ВасильовичE-mail: [email protected] Телефон: +380956388244 Факс:+380365535792ЄДРПОУ:38791081Оголошено31 серп. 18:28
Прийом пропозицій31 серп. 18:28 – 9 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-011628-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОбладнання для електричної генерації сонячної енергії.
Оголошено31 серп. 17:25
Прийом пропозицій31 серп. 17:25 – 9 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-011295-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Гібридна сонячна електростанція (СЕС) для забезпечення енергетичної стійкості Кам’янського ліцею Кам’янецької сільської ради Чернівецького району Чернівецької області»
Оголошено31 серп. 17:04
Прийом пропозицій31 серп. 17:04 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-010786-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСонячна енергія (Обладнання для сонячних електростанцій)
Оголошено31 серп. 16:43
Прийом пропозицій31 серп. 16:43 – 8 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-31-009518-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 09330000-1 — Сонячна енергія (Сонячні панелі)
Оголошено31 серп. 16:11
Прийом пропозицій31 серп. 16:11 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-009302-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПридбання сонячної електростанції для Центральної адміністрації Дніпровської міської ради з встановленням
Оголошено31 серп. 15:52
Прийом пропозицій31 серп. 15:52 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-009101-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗаходи з енергозбереження, а саме: Придбання сонячної електростанції зі встановленням на об’єкті: КЗО «Ліцей «Синергія» ДОР» за адресою: 49026, м. Дніпро, вул. Прапорна, 25 (потужність інвертора 50 кВт)
Оголошено31 серп. 15:46
Прийом пропозицій31 серп. 15:46 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-008794-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСонячна гібридна електростанція з акумуляторною системою накопичення енергії
Оголошено31 серп. 15:36
Прийом пропозицій31 серп. 15:36 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-008075-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямикод ДК 021:2015 -09330000-1 Сонячна енергія (Трифазна гібридна сонячна електростанція загальною встановленою потужністю 50 кВт з системою накопичення (LiFePO4) 61.44 кВт у комплекті)
Ім'я:ЦІРИК Василь МихайловичE-mail: [email protected] Телефон: +380973913346 Веб сайт: ЄДРПОУ:04351618Оголошено31 серп. 15:13
Прийом пропозицій31 серп. 15:13 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-003346-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 09330000-1 Сонячна енергія (Комплектуючі для встановлення сонячної установки (09332000-5 Сонячна установка))
Оголошено31 серп. 11:41
Прийом пропозицій31 серп. 11:41 – 8 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-28-011040-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГібридна система резервного електроживлення (сонячна електростанція з системою накопичення електричної енергії) з монтажем та пусконалагоджувальними роботами
Оголошено28 серп. 17:23
Прийом пропозицій28 серп. 17:23 – 7 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-28-010847-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями09330000-1 - Сонячна енергія (Сонячні панелі)
Ім'я:Ватаманіца Сергій АнатолійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380680957681 ЄДРПОУ:37978278Оголошено28 серп. 17:03
Прийом пропозицій28 серп. 17:03 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення