ДК 021:2015 - 33140000-3 Медичні матеріали (Стоматологічні матеріали: Валики ватні, 1000шт. MR (31815:Валик ватний стоматологічний); Adhesor Файн, Цинк-фосфатний цемент 80г+55г (16710:Стоматологічний цемент на основі фосфату цинку); Адгезив світлотверднучий універсальний 5-го покоління для емалі та дентину AMBAR APS з наповнювачем MDP (6 мл) (34782:Дентинзв'язувальний агент/набір); Tемполат, Дентин - паста, 50г. (61482:Цемент стоматологічний пробний); Адсил (Adseal, силер д/кореневого каналу, 13,5 г) (36095: Матеріал пломбувальний ендодонтичний); Резодонт / Resodont, цемент резорцин-формаліновий, 40г. + 2х12мл (36095: Матеріал пломбувальний ендодонтичний); Світлозатверджуваний прокладний цемент Реолайнер-ЛЦ (Reoliner-LC) (62199: Цемент стоматологічний на основі гідроксиду кальцію); Трімгель, гель для розширення кореневих каналів, 3г (Trimgel) (45233: Матеріал для розширення кореневих каналів); Competence universal світлотверднучий універсальний гібридний композит, відтінок А1 4,5г (35870: Дентальна композитна смола); Competence universal світлотверднучий універсальний гібридний композит, відтінок А2 4,5г (35870: Дентальна композитна смола); Competence universal світлотверднучий універсальний гібридний композит, відтінок А3 4,5г (35870: Дентальна композитна смола); Фтороплен, фтор-лак, 12 г (Ftoroplen) (42341: Гель із вмістом фтору); Фосфоцем Дідент (Фосфоцем цинк-фосфатний цемент, 50г+30мл) (16710:Стоматологічний цемент на основі фосфату цинку); Riva Self Cure SDI, склоіонний заливний матеріал, цемент хімічного затвердіння (Riva SC), набір (порошок15г+ рідина 8г) (16704:Стоматологічний склоіономерний цемент); Alvocure, Паста-герметик для лунок і пов'язка після видалення зуба, 12г (60275: Пов'язка ендодонтична); Канал NanoSeal-S для кореневих каналів на основі полідиметилсилоксану з сріблом 10г (36095:Матеріал пломбувальний ендодонтичний); Magma NT Універсальний нанокерамічний реставраційний матеріал, шпр. 4г, колір А1 (35870: Дентальна композитна смола); Magma NT Універсальний нанокерамічний реставраційний матеріал, шпр. 4г, колір А2 (35870: Дентальна композитна смола); Magma NT Універсальний нанокерамічний реставраційний матеріал, шпр. 4г, колір А3 (35870: Дентальна композитна смола); Magma NT Універсальний нанокерамічний реставраційний матеріал, шпр. 4г, колір А3,5 (35870: Дентальна композитна смола); Spectra профілактична паста 75г PREVEST DenPro (11168:Засіб для чищення зубів); Fusion I Seal, Склоіономерний цемент світлового твердіння для підкладки і герметизації (2 х2г) (16704: Стоматологічний склойономірний цемент); Композит Прайм-Дент хімічного твердіння (15г+15г+бонд+аксес.) (35870: Дентальна композитна смола))

ДК 021:2015 - 33140000-3 Медичні матеріали Згідно умов цієї процедури закупівлі тендерною документацією вважається сукупність інформації у вигляді заповнених електронних полів в розділі "Тендерна документація" та прикріпленого текстового документу "ТД_стоматологічні матеріали 2025", що містить всю іншу інформацію, передбачену згідно ст. 22 Закону та Постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування». З урахуванням обсягу фінансування видатків замовника до розгляду не приймається тендерна пропозиція, ціна якої є вищою ніж очікувана вартість предмета закупівлі, визначена замовником в оголошенні про проведення цих відкритих торгів.Застосовані критерії оцінки - ціна (питома вага критерію - 100%)

Очікувана вартість

41 100,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Прийом пропозицій

з 17 січ. 2025 14:34

до 27 січ. 2025 00:00

Аукціон
не проводився
Кваліфікація

з 27 січ. 2025 00:00

до 29 січ. 2025 14:04

Пропозиції розглянуто

з 29 січ. 2025 14:04

до 6 лют. 2025 14:22

Подання пропозицій:
17 січ. 2025 14:34 – 27 січ. 2025 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Період уточнень:
17 січ. 2025 14:34 – 24 січ. 2025 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Відповіді на питання до:
27 січ. 2025 00:00
Оскарження умов тендера:
17 січ. 2025 14:34 – 24 січ. 2025 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
17 січ. 2025 14:36

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
08734581
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 18009, Черкаська область, м. Черкаси, вул. Грузиненка, буд.1
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Ірина Кравченко
Володіння мовою:
Телефон:
+380472334321
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список лотів

Назва Очікувана вартість Статус
1

ДК 021:2015 - 33140000-3 Медичні матеріали (Стоматологічні матеріали: Валики ватні, 1000шт. MR (31815:Валик ватний стоматологічний); Adhesor Файн, Цинк-фосфатний цемент 80г+55г (16710:Стоматологічний цемент на основі фосфату цинку); Адгезив світлотверднучий універсальний 5-го покоління для емалі та дентину AMBAR APS з наповнювачем MDP (6 мл) (34782:Дентинзв'язувальний агент/набір); Tемполат, Дентин - паста, 50г. (61482:Цемент стоматологічний пробний); Адсил (Adseal, силер д/кореневого каналу, 13,5 г) (36095: Матеріал пломбувальний ендодонтичний); Резодонт / Resodont, цемент резорцин-формаліновий, 40г. + 2х12мл (36095: Матеріал пломбувальний ендодонтичний); Світлозатверджуваний прокладний цемент Реолайнер-ЛЦ (Reoliner-LC) (62199: Цемент стоматологічний на основі гідроксиду кальцію); Трімгель, гель для розширення кореневих каналів, 3г (Trimgel) (45233: Матеріал для розширення кореневих каналів); Competence universal світлотверднучий універсальний гібридний композит, відтінок А1 4,5г (35870: Дентальна композитна смола); Competence universal світлотверднучий універсальний гібридний композит, відтінок А2 4,5г (35870: Дентальна композитна смола); Competence universal світлотверднучий універсальний гібридний композит, відтінок А3 4,5г (35870: Дентальна композитна смола); Фтороплен, фтор-лак, 12 г (Ftoroplen) (42341: Гель із вмістом фтору); Фосфоцем Дідент (Фосфоцем цинк-фосфатний цемент, 50г+30мл) (16710:Стоматологічний цемент на основі фосфату цинку); Riva Self Cure SDI, склоіонний заливний матеріал, цемент хімічного затвердіння (Riva SC), набір (порошок15г+ рідина 8г) (16704:Стоматологічний склоіономерний цемент); Alvocure, Паста-герметик для лунок і пов'язка після видалення зуба, 12г (60275: Пов'язка ендодонтична); Канал NanoSeal-S для кореневих каналів на основі полідиметилсилоксану з сріблом 10г (36095:Матеріал пломбувальний ендодонтичний); Magma NT Універсальний нанокерамічний реставраційний матеріал, шпр. 4г, колір А1 (35870: Дентальна композитна смола); Magma NT Універсальний нанокерамічний реставраційний матеріал, шпр. 4г, колір А2 (35870: Дентальна композитна смола); Magma NT Універсальний нанокерамічний реставраційний матеріал, шпр. 4г, колір А3 (35870: Дентальна композитна смола); Magma NT Універсальний нанокерамічний реставраційний матеріал, шпр. 4г, колір А3,5 (35870: Дентальна композитна смола); Spectra профілактична паста 75г PREVEST DenPro (11168:Засіб для чищення зубів); Fusion I Seal, Склоіономерний цемент світлового твердіння для підкладки і герметизації (2 х2г) (16704: Стоматологічний склойономірний цемент); Композит Прайм-Дент хімічного твердіння (15г+15г+бонд+аксес.) (35870: Дентальна композитна смола))

Перейти до лоту

Очікувана вартість

41 100,00 грн з ПДВ

Статус:

завершена

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи закупівлі 17 січ. 2025 14:34
Електронний підпис 17 січ. 2025 14:36
Вимоги до учасника закупівлі
13 вимог
Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором

Загальна інформація

Опис

Замовник може прийняти рішення про відмову учаснику в участі у процедурі закупівлі та може відхилити тендерну пропозицію учасника в разі, якщо учасник процедури закупівлі не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором про закупівлю з тим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання і застосування санкцій у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору. Зазначений учасник процедури закупівлі може надати підтвердження вжиття заходів для доведення своєї надійності, незважаючи на наявність відповідної підстави для відхилення тендерної пропозиції. Для цього учасник процедури закупівлі (суб’єкт господарювання) повинен довести, що він сплатив або зобов’язався сплатити відповідні зобов’язання та відшкодування завданих збитків. Якщо замовник вважає таке підтвердження достатнім, тендерна пропозиція такого учасника не може бути відхилена

Хто підтверджує

учасник

Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків

Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків

Спосіб підтвердження відповідності

Форма подачі підтвердження

Документ

Наявність впливу на прийняття рішення замовника

Загальна інформація

Опис

Замовник має незаперечні докази того, що учасник процедури закупівлі пропонує, дає або погоджується дати прямо чи опосередковано будь-якій службовій (посадовій) особі замовника, іншого державного органу винагороду в будь-якій формі (пропозиція щодо наймання на роботу, цінна річ, послуга тощо) з метою вплинути на прийняття рішення щодо визначення переможця процедури закупівлі

Хто підтверджує

замовник

Учасник процедури закупівлі пропонує, дає або погоджується дати прямо чи опосередковано будь-якій службовій (посадовій) особі замовника, іншого державного органу винагороду в будь-якій формі (пропозиція щодо найму на роботу, цінна річ, послуга тощо) з метою вплинути на прийняття рішення щодо визначення переможця процедури закупівлі або застосування замовником певної процедури закупівлі

Вчинення корупційних правопорушень

Загальна інформація

Опис

Відомості про юридичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення. Керівника учасника процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов’язаного з корупцією

Хто підтверджує

переможець

Відомості про учасника процедури закупівлі не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення

Спосіб підтвердження відповідності

Форма подачі підтвердження

Документ

Керівника учасника процедури закупівлі, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов’язаного з корупцією

Спосіб підтвердження відповідності

Форма подачі підтвердження

Документ

Учасника процедури закупівлі не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов'язаного з корупцією

Спосіб підтвердження відповідності

Форма подачі підтвердження

Документ

Вчинення економічних правопорушень

Загальна інформація

Опис

Суб’єкт господарювання (учасник процедури закупівлі) протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України "Про захист економічної конкуренції", у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів

Хто підтверджує

учасник

Учасник процедури закупівлі протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів, аукціонів, конкурсів, тендерів

Вчинення кримінальних правопорушень

Загальна інформація

Опис

Фізична особа, яка є учасником процедури закупівлі, була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом та відмиванням коштів), судимість з якої не знято або не погашено в установленому законом порядку або керівник учасника процедури закупівлі був засуджений за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом, шахрайством та відмиванням коштів), судимість з якого не знято або не погашено в установленому законом порядку

Хто підтверджує

переможець

Учасник процедури закупівлі не був засуджений за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом та відмиванням коштів), судимість з якої знято або погашено у встановленому законом порядку

Спосіб підтвердження відповідності

Форма подачі підтвердження

Документ

Керівник учасника процедури закупівлі не був засуджений за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом, шахрайством та відмиванням коштів), судимість з якого не знято або не погашено в установленому законом порядку

Спосіб підтвердження відповідності

Форма подачі підтвердження

Документ

Наявність зв'язку учасника з іншими учасниками процедури або замовником

Загальна інформація

Опис

Тендерна пропозиція подана учасником процедури закупівлі, який є пов’язаною особою з іншими учасниками процедури закупівлі та/або з уповноваженою особою (особами), та/або з керівником замовника

Хто підтверджує

замовник

Учасник процедури закупівлі є пов'язаною особою з іншими учасниками та/або з уповноваженою особою (особами), та/або з керівником замовника

Порушення справи про банкрутство

Загальна інформація

Опис

Учасник процедури закупівлі визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура

Хто підтверджує

переможець

Учасник процедури закупівлі не визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура

Наявність антикорупційної програми

Загальна інформація

Опис

Юридична особа, яка є учасником процедури закупівлі (крім нерезидентів), не має антикорупційної програми чи уповноваженого з реалізації антикорупційної програми, якщо вартість закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) або робіт дорівнює чи перевищує 20 млн. гривень (у тому числі за лотом)

Хто підтверджує

учасник

Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій

Загальна інформація

Опис

Учасник процедури закупівлі або кінцевий бенефіціарний власник, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника процедури закупівлі є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", крім випадку, коли активи такої особи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА

Хто підтверджує

учасник

Учасник процедури закупівлі не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"

Вчинення правопорушень, пов'язаних з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми

Загальна інформація

Опис

Керівника учасника процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов’язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми

Хто підтверджує

переможець

Учасника процедури закупівлі не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов'язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми

Спосіб підтвердження відповідності

Форма подачі підтвердження

Документ

Керівника учасника процедури закупівлі, яка є учасником процедури закупівлі, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов’язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми

Спосіб підтвердження відповідності

Форма подачі підтвердження

Документ

Наявність інших підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі

Загальна інформація

Опис

У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" (крім нерезидентів)

Хто підтверджує

учасник

У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань"

Учасник процедури закупівлі є нерезидентом

Мова (мови) тендерної пропозиції

Загальна інформація

Опис

Мова (мови), якою (якими) повинні бути складені тендерні пропозиції

Хто підтверджує

учасник

Мова тендерної пропозиції

Наявність досвіду виконання аналогічного договору

Загальна інформація

Опис

Наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного (аналогічних) за предметом закупівлі договору (договорів)

Хто підтверджує

учасник

Наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного (аналогічних) за предметом закупівлі договору (договорів)

Опис вимоги

1.1.1 Інформаційна довідка у довільній формі про виконання аналогічних договорів. Учасник повинен підтвердити досвід виконання аналогічних договорів щодо постачання товарів учасником лікарських засобів, що входять до відповідного класу згідно Єдиного закупівельного словника ДК 021:2015 33140000-3 Медичні матеріали, а саме підтвердити повне виконання не менше одного аналогічного договору шляхом подання відповідних підтверджуючих документів, що визначені цією документацією, а також такі договори мають бути укладені із суб’єктами, який є замовниками в розумінні п. 11 ч. 1 ст. 1 Закону (в період дії з 19.04.2020р., або так само який є замовниками в розумінні п. 9 ч. 1 ст. 1 Закону в період дії до 19.04.2020р.), та інформація про укладення таких договорів повинна міститись в електронній системі закупівель. Відсутність досвіду виконання аналогічних договорів, укладених із суб’єктами, які є замовниками в розумінні п. 11 ч. 1 ст. 1 Закону (в період дії з 19.04.2020р., або так само який є замовниками в розумінні п. 9 ч. 1 ст. 1 Закону в період дії до 19.04.2020р.), та за умови наявності досвіду виконання аналогічних договорів, укладених з іншими суб’єктами (у будь-якому разі з наданням у складі тендерної пропозиції в повному об’ємі визначеного цією тендерною документацією документального підтвердження наявності досвіду виконання аналогічного договору, та дотримання вимог до такого документального підтвердження згідно цієї документації) не є підставою для відхилення тендерної пропозиції учасника. 1.1.2.копію не менше одного виконаного аналогічного договору з переліку, визначеного згідно довідки про досвід виконання аналогічних договорів; 1.1.3.копії документів (документу), що підтверджують фактичне виконання аналогічного(-их) договору(-ів) (постачання учасником товарів), копії яких надані у складі тендерної пропозиції – акти приймання-передачі, видаткові накладні, товаро-транспортні накладні (або інші аналогічні документи, складені у двосторонньому порядку сторонами договору у письмовій формі, що підтверджують приймання-передачу товарів - акти звірки взаєморозрахунків, тощо, та зміст яких містить інформацію щодо реквізитів договору, щодо виконання якого надаються такі документи (документ)). *інформація викладена в договорі, яку учасник на підставі статті 505 Цивільного Кодексу України вважає комерційною таємницею, може бути заретушована учасником торгів. Оскільки учасники мають підтвердити свій досвід виконання аналогічного договору, то в цьому випадку до комерційної таємниці не може бути віднесений предмет договору, його обсяг та склад, визначений у договорі та/або у додатках до нього

Спосіб підтвердження відповідності

Форма подачі підтвердження

Документ

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
41 100,00 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Послідовний порядок розгляду пропозицій:
Да
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Державна установа "Територіальне медичне об'єднання Міністерства внутрішніх справ України по Черкаській області"

Вас може зацікавити

код ДК 021:2015 - 33140000-3 — Медичні матеріали дет.код ДК 021:2015 - 33141800-8 — Стоматологічні матеріали (код НК 024:2023 «Класифікатор медичних виробів» / код НК 031:2024 «Національна номенклатура медичних виробів»: 11168 — Засіб для чищення зубів / Q01010403 — СТОМАТОЛОГІЧНІ АБРАЗИВНІ І ПОЛІРУВАЛЬНІ МАТЕРІАЛИ; 41539 — Каналонаповнювач ендодонтичний / Q 010506 АПЛІКАТОРИ ПАСТИ, ОДНОРАЗОВІ ЕНДОДОНТИЧНІ ІНСТРУМЕНТИ (КАНАЛОРОЗШИРЮВАЧІ,НАПИЛЬНИКИ, РАШПИЛІ ТОЩО); 36095 – Матеріал пломбувальний ендодонтичний / Q01010102 ЦЕМЕНТИ ДЛЯ ТИМЧАСОВОГО І ПОСТІЙНОГО ПЛОМБУВАННЯ ЗУБІВ; 36095 – Матеріал пломбувальний ендодонтичний / Q01010101 — СУМІШІ ДЛЯ ТЕРАПЕВТИЧНОЇ СТОМАТОЛОГІЇ; 35870 – Дентальна композитна смола / Q01020501 СТОМАТОЛОГІЧНІ СМОЛИ; 36095 – Матеріал пломбувальний ендодонтичний / Q0101010203 — ТИМЧАСОВИЙ ПЛОМБУВАЛЬНИЙ МАТЕРІАЛ; 62199-Цемент стоматологічний на основі гідроксиду кальцію / Q01010201 — СТОМАТОЛОГІЧНІ ПАСТИ ДЛЯ ПЛОМБУВАННЯ КОРЕНЕВИХ КАНАЛІВ; 34524 – Розчин стоматологічний для промивання каналів коренів зубів / Q010103 ПРИСТРОЇ ДЛЯ ТЕРАПЕВТИЧНОЇ СТОМАТОЛОГІЇ; 36153 – Стоматологічний травильний розчин / Q01010402 МАТЕРІАЛИ ДЛЯ ПРОТРАВЛЕННЯ ЕМАЛІ І ДЕНТИНУ; 36095 — Матеріал пломбувальний ендодонтичний / Q01010102 ЦЕМЕНТИ ДЛЯ ТИМЧАСОВОГО І ПОСТІЙНОГО ПЛОМБУВАННЯ ЗУБІВ; 45481 — Пародонтологічний матеріал для регенерації поверхні кореня / Q019007 ПРЕПАРАТИ ДЛЯ МІСЦЕВОГО ЛІКУВАННЯ РОТА, НЕ ВКЛЮЧЕНІ ДО ІНШИХ КЛАСІВ; 45233 - Матеріал для розширення кореневого каналу / Q010103 ПРИСТРОЇ ДЛЯ ТЕРАПЕВТИЧНОЇ СТОМАТОЛОГІЇ;34782 — Дентин зв'язувальний агент/набір / Q01010104 — СТОМАТОЛОГІЧНІ БОНДИНГИ; 34524 – Розчин стоматологічний для промивання каналів коренів зубів / Q010103 ПРИСТРОЇ ДЛЯ ТЕРАПЕВТИЧНОЇ СТОМАТОЛОГІЇ)
код ДК 021:2015 - 33140000-3 — Медичні матеріали дет.код ДК 021:2015 - 33141800-8 — Стоматологічні матеріали (код НК 024:2023 «Класифікатор медичних виробів» / код НК 031:2024 «Національна номенклатура медичних виробів»: 11168 — Засіб для чищення зубів / Q0...
Ім'я:
Іщук Світлана Анатоліївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380961110406 Факс:
+380384320900
ЄДРПОУ:
02004404

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

29 435,25 грн без ПДВ

Дивитись