Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «33141810-1»
-
ID: UA-2026-08-31-002706-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСтоматологічні матеріали (код НК 024:2023: 44999 Поліпанель для замішування стоматологічних матеріалів, одноразового використання, код НК 031:2024: Q01010399 ПРИСТРОЇ ДЛЯ ТЕРАПЕВТИЧНОЇ СТОМАТОЛОГІЇ – ІНШЕ; код НК 024:2023: 16181 Папір для визначення артикуляції зубів, код НК 031:2024: Q01020201
АРТИКУЛЯЦІЙНИЙ ПАПІР; код НК 024:2023: 36095 Матеріал пломбувальний ендодонтичний, код НК 031:2024: Q01010201 СТОМАТОЛОГІЧНІ ПАСТИ ДЛЯ ПЛОМБУВАННЯ КОРЕНЕВИХ КАНАЛІВ; код НК 024:2023: 34524 Розчин стоматологічний для промивання каналів коренів зубів, код НК 031:2024: Q01010301 СТОМАТОЛОГІЧНІ ЛІКАРСЬКІ ПРЕПАРАТИ З ДЕЗІНФЕКТАНТАМИ, АНТИБІОТИКАМИ І ПРОТИЗАПАЛЬНИМИ ЗАСОБАМИ; код НК 024:2023: 59235 Губка гемостатична компресійна для зовнішнього застосування, код НК 031:2024: M040599 ГЕМОСТАТИЧНІ ПОВ’ЯЗКИ – ІНШЕ; код НК 024:2023: 36153 Стоматологічний травильний розчин, код НК 031:2024: Q01010402 МАТЕРІАЛИ ДЛЯ ПРОТРАВЛЕННЯ ЕМАЛІ І ДЕНТИНУ; код НК 024:2023: 35870 Дентальна композитна смола, код НК 031:2024: Q01010103 КОМПОЗИТИ ДЛЯ ТЕРАПЕВТИЧНОЇ СТОМАТОЛОГІЇ; код НК 024:2023: 16704 Стоматологічний склойономірний цемент, код НК 031:2024: Q01010106 СКЛОІОНОМЕРИ ДЛЯ РЕСТАВРАЦІЇ ЗУБІВ; код НК 024:2023: 16658 Адгезивний матеріал для зубних зліпків, код НК 031:2024: Q01010104 СТОМАТОЛОГІЧНІ БОНДИНГИ; код НК 024:2023: 45407 Абразивний стоматологічний порошок, код НК 031:2024: Q01010403 СТОМАТОЛОГІЧНІ АБРАЗИВНІ І ПОЛІРУВАЛЬНІ МАТЕРІАЛИ; код НК 024:2023: 16710 Стоматологічний цемент на основі фосфату цинку, код НК 031:2024: Q0101010299 ЦЕМЕНТИ ДЛЯ ТИМЧАСОВОГО І ПОСТІЙНОГО ПЛОМБУВАННЯ ЗУБІВ – ІНШЕ; код НК 024:2023: 44786 Стоматологічне зміцнювальне волокно, код НК 031:2024: Q01010399 ПРИСТРОЇ ДЛЯ ТЕРАПЕВТИЧНОЇ СТОМАТОЛОГІЇ – ІНШЕ; код НК 024:2023: 61050 Нагрудник стоматологічний, код НК 031:2024: Q0105 ІНСТРУМЕНТИ ДЛЯ СТОМАТОЛОГІЇ, ОДНОРАЗОВІ; код НК 024:2023: 35861 Нитка для ретракції ясен, яка не містить лікарських засобів, код НК 031:2024: Q010204 РЕТРАКЦІЙНІ ДРОТИ ТА ЯСНЕВІ РЕТРАКТОРИ) («Єдиний закупівельний словник» код ДК 021:2015: 33140000-3 - Медичні матеріали) Ім'я:Наталія Вікторівна МатіївE-mail: [email protected] Телефон: +380322586925 Веб сайт: ЄДРПОУ:08734210Оголошено31 серп. 11:14
Прийом пропозицій31 серп. 11:14 – 8 вер. 01:00 -
ID: UA-2026-08-28-001408-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи33141810-1 - Матеріали для пломбування зубів (мат.стом.рест.комп.DIAFIL)
Ім'я:Козак Наталія ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380355121999 Факс:+380355121999ЄДРПОУ:02009494Очікувана вартість945,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-007385-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи33141810-1 - Матеріали для пломбування зубів (стомат. плом.рест.матер. ОІіСо ХР наног.комкол.А3 і А3.5, мік.гіб.плом.комп.мат.VIP Posterion A3 i A.5
Ім'я:Козак Наталія ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380355121999 Факс:+380355121999ЄДРПОУ:02009494Очікувана вартість20 600,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-013915-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКод ДК 021:2015 – 33140000-3 Медичні матеріали (Бріз (BREEZE), клікер 7,8г; Фуджі ІХ (Fuji IX GP), 15г+6,4мл; МТА+ MAXI, 0,14г*10шт+1 рідина; Фиссуріт FX (Fissurit FX), шприц 2,5г; Джен Фіссуфіл (Jen Fissufil) герметик для фісур, шприц 2,5г; Джен-Лайн ЛЦФ (Jen-Line LCF), шприц 3г; Іоносіт
(Ionosit-Baseliner), шприц 1,5г; Well-Root PT MTA, 0,25г; Фторкальціт Д, 10г+10г; Любреліф-Паро, 20г; Пероксидам (PeroxiDam), 3г; Пульпосепт, 1,2мл) Оголошено25 серп. 21:06
Прийом пропозицій25 серп. 21:06 – 2 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість50 100,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-25-013820-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКод ДК 021:2015 – 33140000-3 Медичні матеріали (Бонд Prime & Bond, флакон 4,5 мл; Білд-Іт (Build-it FR), шприц 8,6 г (4 мл); СДР Плюс, додатковий шприц 10*1г; Фтористий лак Профісіл, 0,5мл; ЕСТЕЛАЙТ СІГМА КВІК, шприц 9*3,8г)
Оголошено25 серп. 20:31
Прийом пропозицій25 серп. 20:31 – 2 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість123 496,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-14-007709-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи33141810-1 - Матеріали для пломбування зубів (стом.плом.реставр.мат.)
Ім'я:Козак Наталія ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380355121999 Факс:+380355121999ЄДРПОУ:02009494Очікувана вартість20 900,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-007492-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСтоматологічні матеріали код за ДК 021:2015 33140000 - 3 Медичні матеріали (коди згідно НК 024:2023 62477 Набір зі стоматологічним композитом, 36095 Матеріал пломбувальний ендодонтичний, 12740 Разова голка на стоматологічний шприц, 46939 Зубний цемент із жирних кислот, 16704 Стоматологічний
склойономірний цемент, 35870 Дентальна композитна смола, 48170 Засіб гемостатичний на основі желатину, 38785 Засіб для відбілювання зубів, 57964 Накладка захисна для ясен під час відбілювання зубів ) (коди згідно НК 031:2024 Q01010103 Композити для терапевтичної стоматології, Q01010201 Стоматологічні пасти для пломбування кореневих каналів, A010601 Карпульні голки, Q0101010203 Тимчасовий пломбувальний матеріал, Q0101010299 Цементи для тимчасового і постійного пломбування зубів – інше, M040503 Гемостатичні пов’язки з желатиновою губкою, Q01010106 Склоіономери для реставрації зубів, Q01010101 Суміші для терапевтичної стоматології ) Оголошено13 серп. 14:16
Прийом пропозицій13 серп. 14:16 – 21 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість466 938,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-13-000798-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи33141810-1 Матеріали для пломбування зубів
Очікувана вартість11 330,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-011792-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМедичні та стоматологічні матеріали (код за ЄЗС ДК 021:2015: 33140000-3 - Медичні матеріали) (НК 024:2023: 11155 Коффердам із латексу гевеї; 13187 Система аналізування стану пульпи зуба; 16187 - Матеріал для виготовлення зубного протезу, кераміка; 16658 - Адгезивний матеріал для зубних зліпків;
16704 Стоматологічний склойономірний цемент; 34771 - Покрив дентальний/герметик на основі ненаповненого полімеру; 34799 - Матеріал стоматологічний композитний зліпковий; 35698 - Дентальний лак; 35866 Матеріал стоматологічний зліпковий силіконовий; 35870 Дентальна композитна смола; 35925 Манжета кровоспинна одноразового використання; 36095 - Матеріал пломбувальний ендодонтичний; 36153 - Стоматологічний травильний розчин; 38643 - Зуби штучні пластмасові; 44727 Стоматологічний керамічний/фарфоровий набір для реставрації; 45233 Матеріал для розширення кореневого каналу; 45236 Полімерний матеріал для виготовлення стоматологічних коронок/ мостоподібних протезів тимчасовий; 45481 Пародонтологічний матеріал для регенерації поверхні кореня; 45500 - Розчин для промивання кореневих каналів; 59235 - Губка гемостатична компресійна для зовнішнього застосування; 60275 - Пов'язка ендодонтична; 60906 Матеріал для реконструкції кореневої оболонки зуба; НК 031:2024: Q01010103 КОМПОЗИТИ ДЛЯ ТЕРАПЕВТИЧНОЇ СТОМАТОЛОГІЇ; Q01010106 СКЛОІНОМЕРИ ДЛЯ РЕСТАВРАЦІЇ ЗУБІВ; Q01010201 СТОМАТОЛОГІЧНІ ПАСТИ ДЛЯ ПЛОМБУВАННЯ КОРЕНЕВИХ КАНАЛІВ; Q01010102 ЦЕМЕНТИ ДЛЯ ТИМЧАСОВОГО І ПОСТІЙНОГО ПЛОМБУВАННЯ ЗУБІВ; Q010304 ПАРОДОНТАЛЬНІ ПОВ’ЯЗКИ; D03010101 ГІПОХЛОРИТ, ВОДНИЙ РОЗЧИН ДЛЯ ДЕЗІНФЕКЦІЇ МЕДИЧНИХ ВИРОБІВ; Q01010402 МАТЕРІАЛИ ДЛЯ ПРОТРАВЛЕННЯ ЕМАЛІ І ДЕНТИНУ; Q01010101 СУМІШІ ДЛЯ ТЕРАПЕВТИЧНОЇ СТОМАТОЛОГІЇ; М040503 ГЕМОСТАТИЧНІ ПОВ’ЯЗКИ З ЖЕЛАТИНОВОЮ ГУБКОЮ; Q010206 ЗУБНІ ПРОТЕЗИ; Q019002 КОФФЕРДАМИ І ГАЧКИ ДЛЯ СТОМАТОЛОГІЇ, ОДНОРАЗОВІ; Q01020501 СТОМАТОЛОГІЧНІ СМОЛИ; Q01010105 КОМПОМЕРИ ДЛЯ РЕСТАВРАЦІЇ ЗУБІВ; Q01010104 СТОМАТОЛОГІЧНІ БОНДИНГИ; Z1203010101 ПРИСТОРОЇ ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ АНЕСТЕЗІЇ; Q010407 ОРТОДОНТИЧНІ ЦЕМЕНТИ; Q010103 ПРИСТРОЇ ДЛЯ ТЕРАПЕВТИЧНОЇ СТОМАТОЛОГІЇ) Оголошено11 серп. 16:46
Прийом пропозицій11 серп. 16:46 – 20 серп. 10:00Очікувана вартість1 269 254,21 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-11-010722-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиEndocort-Н, цемент цинкоксидевгенольний, ADHESOR, 80г порошок колір 1 + 55г рідина, Tempolat, цемент пломбувальний тимчасовий, Latelux flow, матеріал композиційний пломбувальний світлотверднучий текучий 2,2 г А2 (2511), Iodotemp 100, компонент для приготування тимчасових ендодонтичних паст,
Latelux, системний комплект, матеріал композиційний пломбувальний світлотвердучий, Спеціальний стартовий набір Спектрум TPХ 3 в шприцах Очікувана вартість39 570,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-006812-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСтоматологічні матеріали (код НК 024:2023: 44999 Поліпанель для замішування стоматологічних матеріалів, одноразового використання, код НК 031:2024: Q01010399 ПРИСТРОЇ ДЛЯ ТЕРАПЕВТИЧНОЇ СТОМАТОЛОГІЇ – ІНШЕ; код НК 024:2023: 16181 Папір для визначення артикуляції зубів, код НК 031:2024: Q01020201
АРТИКУЛЯЦІЙНИЙ ПАПІР; код НК 024:2023: 36095 Матеріал пломбувальний ендодонтичний, код НК 031:2024: Q01010201 СТОМАТОЛОГІЧНІ ПАСТИ ДЛЯ ПЛОМБУВАННЯ КОРЕНЕВИХ КАНАЛІВ; код НК 024:2023: 34524 Розчин стоматологічний для промивання каналів коренів зубів, код НК 031:2024: Q01010301 СТОМАТОЛОГІЧНІ ЛІКАРСЬКІ ПРЕПАРАТИ З ДЕЗІНФЕКТАНТАМИ, АНТИБІОТИКАМИ І ПРОТИЗАПАЛЬНИМИ ЗАСОБАМИ; код НК 024:2023: 59235 Губка гемостатична компресійна для зовнішнього застосування, код НК 031:2024: M040599 ГЕМОСТАТИЧНІ ПОВ’ЯЗКИ – ІНШЕ; код НК 024:2023: 36153 Стоматологічний травильний розчин, код НК 031:2024: Q01010402 МАТЕРІАЛИ ДЛЯ ПРОТРАВЛЕННЯ ЕМАЛІ І ДЕНТИНУ; код НК 024:2023: 35870 Дентальна композитна смола, код НК 031:2024: Q01010103 КОМПОЗИТИ ДЛЯ ТЕРАПЕВТИЧНОЇ СТОМАТОЛОГІЇ; код НК 024:2023: 16704 Стоматологічний склойономірний цемент, код НК 031:2024: Q01010106 СКЛОІОНОМЕРИ ДЛЯ РЕСТАВРАЦІЇ ЗУБІВ; код НК 024:2023: 16658 Адгезивний матеріал для зубних зліпків, код НК 031:2024: Q01010104 СТОМАТОЛОГІЧНІ БОНДИНГИ; код НК 024:2023: 45407 Абразивний стоматологічний порошок, код НК 031:2024: Q01010403 СТОМАТОЛОГІЧНІ АБРАЗИВНІ І ПОЛІРУВАЛЬНІ МАТЕРІАЛИ; код НК 024:2023: 16710 Стоматологічний цемент на основі фосфату цинку, код НК 031:2024: Q0101010299 ЦЕМЕНТИ ДЛЯ ТИМЧАСОВОГО І ПОСТІЙНОГО ПЛОМБУВАННЯ ЗУБІВ – ІНШЕ; код НК 024:2023: 44786 Стоматологічне зміцнювальне волокно, код НК 031:2024: Q01010399 ПРИСТРОЇ ДЛЯ ТЕРАПЕВТИЧНОЇ СТОМАТОЛОГІЇ – ІНШЕ; код НК 024:2023: 61050 Нагрудник стоматологічний, код НК 031:2024: Q0105 ІНСТРУМЕНТИ ДЛЯ СТОМАТОЛОГІЇ, ОДНОРАЗОВІ; код НК 024:2023: 35861 Нитка для ретракції ясен, яка не містить лікарських засобів, код НК 031:2024: Q010204 РЕТРАКЦІЙНІ ДРОТИ ТА ЯСНЕВІ РЕТРАКТОРИ) («Єдиний закупівельний словник» код ДК 021:2015: 33140000-3 - Медичні матеріали) Ім'я:Наталія Вікторівна МатіївE-mail: [email protected] Телефон: +380322586925 Веб сайт: ЄДРПОУ:08734210Оголошено11 серп. 13:44
Прийом пропозицій11 серп. 13:44 – 19 серп. 01:00Очікувана вартість97 626,17 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-05-004239-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямикод ДК021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали (НК 024:2023: 35870 Дентальна композитна смола, НК 031:2024: Q01010103 композити для терапевтичної стоматології; НК 024:2023: 34782 Дентинзв'язувальний агент/набір, НК 031:2024:Q01010104 стоматологічні бондинги; НК 024:2023: 35870 Дентальна композитна
смола, НК 031:2024: Q01010106 склоіономери для реставрації зубів; НК 024:2023: 36095 Матеріал пломбувальний ендодонтичний, НК 031:2024:Q01010201 стоматологічні пасти для пломбування кореневих каналів; НК 024:2023: 11168 Засіб для чищення зубів, НК 031:2024:Q01010403 стоматологічні абразивні і полірувальні матеріали; НК 024:2023: 45232 Дентальний покрив для зменшення чутливості зубів, НК 031:2024:Q01010399 пристрої для терапевтичної стоматології – інше; НК 024:2023: 36153 Стоматологічний травильний розчин, НК 031:2024:Q01010402 матеріали для протравлення емалі і дентину; НК 024:2023: 43970 Стерильний чохол для кабелю/ провода/ давача/ зонда, НК 031:2024:Z12110180 Інструменти для установок терапевтичної стоматології – апаратні аксесуари; НК 024:2023: 48130 Серветка неткана нестерильна, НК 031:2024:Q010599 Стоматологічні інструменти, одноразові – інше) Оголошено5 серп. 11:40
Прийом пропозицій5 серп. 11:40 – 13 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість55 419,12 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-05-004056-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСтоматологічні матеріали
Оголошено5 серп. 11:34
Прийом пропозицій5 серп. 11:34 – 13 серп. 08:00Очікувана вартість20 920,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-31-007585-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСтоматологічні матеріали (код НК 024:2023: 44999 Поліпанель для замішування стоматологічних матеріалів, одноразового використання, код НК 031:2024: Q01010399 ПРИСТРОЇ ДЛЯ ТЕРАПЕВТИЧНОЇ СТОМАТОЛОГІЇ – ІНШЕ; код НК 024:2023: 15772 Мастило для хірургічни інструментів, код НК 031:2024: Q01010399
ПРИСТРОЇ ДЛЯ ТЕРАПЕВТИЧНОЇ СТОМАТОЛОГІЇ – ІНШЕ; код НК 024:2023: 16181 Папір для визначення артикуляції зубів, код НК 031:2024: Q01020201 АРТИКУЛЯЦІЙНИЙ ПАПІР; код НК 024:2023: 36095 Матеріал пломбувальний ендодонтичний, код НК 031:2024: Q01010201 СТОМАТОЛОГІЧНІ ПАСТИ ДЛЯ ПЛОМБУВАННЯ КОРЕНЕВИХ КАНАЛІВ; код НК 024:2023: 34524 Розчин стоматологічний для промивання каналів коренів зубів, код НК 031:2024: Q01010301 СТОМАТОЛОГІЧНІ ЛІКАРСЬКІ ПРЕПАРАТИ З ДЕЗІНФЕКТАНТАМИ, АНТИБІОТИКАМИ І ПРОТИЗАПАЛЬНИМИ ЗАСОБАМИ; код НК 024:2023: 59235 Губка гемостатична компресійна для зовнішнього застосування, код НК 031:2024: M040599 ГЕМОСТАТИЧНІ ПОВ’ЯЗКИ – ІНШЕ; код НК 024:2023: 36153 Стоматологічний травильний розчин, код НК 031:2024: Q01010402 МАТЕРІАЛИ ДЛЯ ПРОТРАВЛЕННЯ ЕМАЛІ І ДЕНТИНУ; код НК 024:2023: 35870 Дентальна композитна смола, код НК 031:2024: Q01010103 КОМПОЗИТИ ДЛЯ ТЕРАПЕВТИЧНОЇ СТОМАТОЛОГІЇ; код НК 024:2023: 16704 Стоматологічний склойономірний цемент, код НК 031:2024: Q01010106 СКЛОІОНОМЕРИ ДЛЯ РЕСТАВРАЦІЇ ЗУБІВ; код НК 024:2023: 16658 Адгезивний матеріал для зубних зліпків, код НК 031:2024: Q01010104 СТОМАТОЛОГІЧНІ БОНДИНГИ; код НК 024:2023: 45407 Абразивний стоматологічний порошок, код НК 031:2024: Q01010403 СТОМАТОЛОГІЧНІ АБРАЗИВНІ І ПОЛІРУВАЛЬНІ МАТЕРІАЛИ; код НК 024:2023: 16710 Стоматологічний цемент на основі фосфату цинку, код НК 031:2024: Q0101010299 ЦЕМЕНТИ ДЛЯ ТИМЧАСОВОГО І ПОСТІЙНОГО ПЛОМБУВАННЯ ЗУБІВ – ІНШЕ; код НК 024:2023: 44786 Стоматологічне зміцнювальне волокно, код НК 031:2024: Q01010399 ПРИСТРОЇ ДЛЯ ТЕРАПЕВТИЧНОЇ СТОМАТОЛОГІЇ – ІНШЕ; код НК 024:2023: 61050 Нагрудник стоматологічний, код НК 031:2024: Q0105 ІНСТРУМЕНТИ ДЛЯ СТОМАТОЛОГІЇ, ОДНОРАЗОВІ; код НК 024:2023: 35861 Нитка для ретракції ясен, яка не містить лікарських засобів, код НК 031:2024: Q010204 РЕТРАКЦІЙНІ ДРОТИ ТА ЯСНЕВІ РЕТРАКТОРИ) («Єдиний закупівельний словник» код ДК 021:2015: 33140000-3 - Медичні матеріали) Ім'я:Наталія Вікторівна МатіївE-mail: [email protected] Телефон: +380322586925 Веб сайт: ЄДРПОУ:08734210Оголошено31 лип. 15:33
Прийом пропозицій31 лип. 15:33 – 8 серп. 01:00Очікувана вартість98 130,84 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-13-010421-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи33141810-1 Матеріали для пломбування зубів
Очікувана вартість10 274,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-06-004172-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСпеціальний стартовий набір Спектрум TPХ 3 в шприцах; Endocort-Н, цемент цинкоксидевгенольний; Latelux flow, матеріал композиційний пломбувальний світлотверднучий текучий 2,2 г А2 (2511); Матеріал універсальний текучий реставраційний композитний DIAFIL FLOW, додатковий набір, шприц колір A2;
Tempolat, цемент пломбувальний тимчасовий; Гель труючий 37%, 8г; Procleаn Z, паста полірувальна цирконова зі фтором (0312); Hemalat forte, гемостатична рідина4 Матеріал стоматологічний для обтурації кореневих каналів DIA-PROSEAL (4 g (г) 4 Calcisole-C, паста гідроксидкальцієва регенеруюча Очікувана вартість42 745,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-30-004547-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСтоматологічні матеріали
Ім'я:Копитіна Ірина ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380534844839 Факс:+380534844831ЄДРПОУ:01999626Оголошено30 черв. 11:49
Прийом пропозицій30 черв. 11:49 – 8 лип. 08:00Очікувана вартість269 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-29-009397-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСтоматологічні матеріали
Ім'я:Крістіна СергієнкоE-mail: [email protected] Телефон: +380665677535 Веб сайт: ЄДРПОУ:01987445Оголошено29 черв. 15:50
Прийом пропозицій29 черв. 15:50 – 7 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість90 374,33 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-24-000846-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 33140000-3 – Медичні матеріали (Матеріали для стоматологічного кабінету)
Оголошено24 черв. 09:22
Прийом пропозицій24 черв. 09:22 – 2 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість51 535,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-23-010676-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСтоматологічні матеріали код за ДК 021:2015 33140000 - 3 Медичні матеріали (коди згідно НК 024:2023 62477 Набір зі стоматологічним композитом, 36095 Матеріал пломбувальний ендодонтичний, 12740 Разова голка на стоматологічний шприц, 46939 Зубний цемент із жирних кислот, 16704 Стоматологічний
склойономірний цемент, 48170 Засіб гемостатичний на основі желатину, 31750 Клей для ортодонтичних брекетів, 45233 Матеріал для розширення кореневого каналу, 38785 Засіб для відбілювання зубів, 57964 Накладка захисна для ясен під час відбілювання зубів, 45232 Дентальний покрив для зменьшення чутливості зубів, 35870 Дентальна композитна смола, 34524 Розчин стоматологічний для промивання каналів коренів зубів) (коди згідно НК 031:2024 Q01010103 Композити для терапевтичної стоматології, Q01010201 Стоматологічні пасти для пломбування кореневих каналів, A010601 Карпульні голки, Q0101010203 Тимчасовий пломбувальний матеріал, Q0101010299 Цементи для тимчасового і постійного пломбування зубів – інше,M040503 Гемостатичні пов’язки з желатиновою губкою, Q010407 Ортодонтичні цементи, Q01010301 Препарати з дезінфектантами, антибіотиками і протизапальними засобам, Q01010106 Склоіономери для реставрації зубів, Q01010101 Суміші для терапевтичної стоматології, Q019008 Десенсибілізатори дентину) Оголошено23 черв. 15:28
Прийом пропозицій23 черв. 15:28 – 1 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість556 712,00 грн
з ПДВЗавершена