Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «33141800-8»
-
ID: UA-2026-08-31-013597-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямикод ДК 021:2015 - 33140000-3 — Медичні матеріали дет.код ДК 021:2015 - 33141800-8 — Стоматологічні матеріали (код НК 024:2023 «Класифікатор медичних виробів» / код НК 031:2024 «Національна номенклатура медичних виробів»: 11168 — Засіб для чищення зубів / Q01010403 — СТОМАТОЛОГІЧНІ АБРАЗИВНІ І
ПОЛІРУВАЛЬНІ МАТЕРІАЛИ; 41539 — Каналонаповнювач ендодонтичний / Q 010506 АПЛІКАТОРИ ПАСТИ, ОДНОРАЗОВІ ЕНДОДОНТИЧНІ ІНСТРУМЕНТИ (КАНАЛОРОЗШИРЮВАЧІ,НАПИЛЬНИКИ, РАШПИЛІ ТОЩО); 36095 – Матеріал пломбувальний ендодонтичний / Q01010102 ЦЕМЕНТИ ДЛЯ ТИМЧАСОВОГО І ПОСТІЙНОГО ПЛОМБУВАННЯ ЗУБІВ; 36095 – Матеріал пломбувальний ендодонтичний / Q01010101 — СУМІШІ ДЛЯ ТЕРАПЕВТИЧНОЇ СТОМАТОЛОГІЇ; 35870 – Дентальна композитна смола / Q01020501 СТОМАТОЛОГІЧНІ СМОЛИ; 36095 – Матеріал пломбувальний ендодонтичний / Q0101010203 — ТИМЧАСОВИЙ ПЛОМБУВАЛЬНИЙ МАТЕРІАЛ; 62199-Цемент стоматологічний на основі гідроксиду кальцію / Q01010201 — СТОМАТОЛОГІЧНІ ПАСТИ ДЛЯ ПЛОМБУВАННЯ КОРЕНЕВИХ КАНАЛІВ; 34524 – Розчин стоматологічний для промивання каналів коренів зубів / Q010103 ПРИСТРОЇ ДЛЯ ТЕРАПЕВТИЧНОЇ СТОМАТОЛОГІЇ; 36153 – Стоматологічний травильний розчин / Q01010402 МАТЕРІАЛИ ДЛЯ ПРОТРАВЛЕННЯ ЕМАЛІ І ДЕНТИНУ; 36095 — Матеріал пломбувальний ендодонтичний / Q01010102 ЦЕМЕНТИ ДЛЯ ТИМЧАСОВОГО І ПОСТІЙНОГО ПЛОМБУВАННЯ ЗУБІВ; 45481 — Пародонтологічний матеріал для регенерації поверхні кореня / Q019007 ПРЕПАРАТИ ДЛЯ МІСЦЕВОГО ЛІКУВАННЯ РОТА, НЕ ВКЛЮЧЕНІ ДО ІНШИХ КЛАСІВ; 45233 - Матеріал для розширення кореневого каналу / Q010103 ПРИСТРОЇ ДЛЯ ТЕРАПЕВТИЧНОЇ СТОМАТОЛОГІЇ;34782 — Дентин зв'язувальний агент/набір / Q01010104 — СТОМАТОЛОГІЧНІ БОНДИНГИ; 34524 – Розчин стоматологічний для промивання каналів коренів зубів / Q010103 ПРИСТРОЇ ДЛЯ ТЕРАПЕВТИЧНОЇ СТОМАТОЛОГІЇ) Ім'я:Іщук Світлана АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380961110406 Факс:+380384320900ЄДРПОУ:02004404Оголошено31 серп. 22:56
Прийом пропозицій31 серп. 22:56 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-011829-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСтоматологічні матеріали
Оголошено31 серп. 17:39
Прийом пропозицій31 серп. 17:39 – 9 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-009791-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗубні протези, код ДК 021:2015 - 33140000-3 Медичні матеріали (33141820-4 Зубні протези)
Оголошено31 серп. 16:08
Прийом пропозицій31 серп. 16:08 – 8 вер. 01:00 -
ID: UA-2026-08-31-002706-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСтоматологічні матеріали (код НК 024:2023: 44999 Поліпанель для замішування стоматологічних матеріалів, одноразового використання, код НК 031:2024: Q01010399 ПРИСТРОЇ ДЛЯ ТЕРАПЕВТИЧНОЇ СТОМАТОЛОГІЇ – ІНШЕ; код НК 024:2023: 16181 Папір для визначення артикуляції зубів, код НК 031:2024: Q01020201
АРТИКУЛЯЦІЙНИЙ ПАПІР; код НК 024:2023: 36095 Матеріал пломбувальний ендодонтичний, код НК 031:2024: Q01010201 СТОМАТОЛОГІЧНІ ПАСТИ ДЛЯ ПЛОМБУВАННЯ КОРЕНЕВИХ КАНАЛІВ; код НК 024:2023: 34524 Розчин стоматологічний для промивання каналів коренів зубів, код НК 031:2024: Q01010301 СТОМАТОЛОГІЧНІ ЛІКАРСЬКІ ПРЕПАРАТИ З ДЕЗІНФЕКТАНТАМИ, АНТИБІОТИКАМИ І ПРОТИЗАПАЛЬНИМИ ЗАСОБАМИ; код НК 024:2023: 59235 Губка гемостатична компресійна для зовнішнього застосування, код НК 031:2024: M040599 ГЕМОСТАТИЧНІ ПОВ’ЯЗКИ – ІНШЕ; код НК 024:2023: 36153 Стоматологічний травильний розчин, код НК 031:2024: Q01010402 МАТЕРІАЛИ ДЛЯ ПРОТРАВЛЕННЯ ЕМАЛІ І ДЕНТИНУ; код НК 024:2023: 35870 Дентальна композитна смола, код НК 031:2024: Q01010103 КОМПОЗИТИ ДЛЯ ТЕРАПЕВТИЧНОЇ СТОМАТОЛОГІЇ; код НК 024:2023: 16704 Стоматологічний склойономірний цемент, код НК 031:2024: Q01010106 СКЛОІОНОМЕРИ ДЛЯ РЕСТАВРАЦІЇ ЗУБІВ; код НК 024:2023: 16658 Адгезивний матеріал для зубних зліпків, код НК 031:2024: Q01010104 СТОМАТОЛОГІЧНІ БОНДИНГИ; код НК 024:2023: 45407 Абразивний стоматологічний порошок, код НК 031:2024: Q01010403 СТОМАТОЛОГІЧНІ АБРАЗИВНІ І ПОЛІРУВАЛЬНІ МАТЕРІАЛИ; код НК 024:2023: 16710 Стоматологічний цемент на основі фосфату цинку, код НК 031:2024: Q0101010299 ЦЕМЕНТИ ДЛЯ ТИМЧАСОВОГО І ПОСТІЙНОГО ПЛОМБУВАННЯ ЗУБІВ – ІНШЕ; код НК 024:2023: 44786 Стоматологічне зміцнювальне волокно, код НК 031:2024: Q01010399 ПРИСТРОЇ ДЛЯ ТЕРАПЕВТИЧНОЇ СТОМАТОЛОГІЇ – ІНШЕ; код НК 024:2023: 61050 Нагрудник стоматологічний, код НК 031:2024: Q0105 ІНСТРУМЕНТИ ДЛЯ СТОМАТОЛОГІЇ, ОДНОРАЗОВІ; код НК 024:2023: 35861 Нитка для ретракції ясен, яка не містить лікарських засобів, код НК 031:2024: Q010204 РЕТРАКЦІЙНІ ДРОТИ ТА ЯСНЕВІ РЕТРАКТОРИ) («Єдиний закупівельний словник» код ДК 021:2015: 33140000-3 - Медичні матеріали) Ім'я:Наталія Вікторівна МатіївE-mail: [email protected] Телефон: +380322586925 Веб сайт: ЄДРПОУ:08734210Оголошено31 серп. 11:14
Прийом пропозицій31 серп. 11:14 – 8 вер. 01:00 -
ID: UA-2026-08-26-006416-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКод ДК 021:2015 – 33140000-3 Медичні матеріали (ENLIGHT KERR додатковий шприц композит, шприц 4г; ORTHO SOLO додаткова пляшечка адгезиву, шприц 5мл)
Оголошено26 серп. 13:06
Прийом пропозицій26 серп. 13:06 – 3 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-004156-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтоматологічні матеріали
Очікувана вартість12 880,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-004797-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи33141800-8 - Стоматологічні матеріали (АХД, бац.,гутап.лателюкс,Харизма,штифти.)
Ім'я:Козак Наталія ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380355121999 Факс:+380355121999ЄДРПОУ:02009494Очікувана вартість7 890,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-002859-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи33141800-8 - Стоматологічні матеріали (бон.форс.2, гід.нат.Хлор.гутап.,карп.гол.,наг.,слиновід.спід.,трим.,хар.смар,шовний мат.,)
Ім'я:Козак Наталія ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380355121999 Факс:+380355121999ЄДРПОУ:02009494Очікувана вартість17 730,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-001408-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи33141810-1 - Матеріали для пломбування зубів (мат.стом.рест.комп.DIAFIL)
Ім'я:Козак Наталія ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380355121999 Факс:+380355121999ЄДРПОУ:02009494Очікувана вартість945,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-007385-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи33141810-1 - Матеріали для пломбування зубів (стомат. плом.рест.матер. ОІіСо ХР наног.комкол.А3 і А3.5, мік.гіб.плом.комп.мат.VIP Posterion A3 i A.5
Ім'я:Козак Наталія ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380355121999 Факс:+380355121999ЄДРПОУ:02009494Очікувана вартість20 600,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-007129-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 33141800-8: Стоматологічні матеріали. Ополіскувач для ротової порожнини Perio-Aid (Періо-Ейд), (Натрію бікарбонат (Sodium bicarbonate))
Очікувана вартість6 057,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-013915-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКод ДК 021:2015 – 33140000-3 Медичні матеріали (Бріз (BREEZE), клікер 7,8г; Фуджі ІХ (Fuji IX GP), 15г+6,4мл; МТА+ MAXI, 0,14г*10шт+1 рідина; Фиссуріт FX (Fissurit FX), шприц 2,5г; Джен Фіссуфіл (Jen Fissufil) герметик для фісур, шприц 2,5г; Джен-Лайн ЛЦФ (Jen-Line LCF), шприц 3г; Іоносіт
(Ionosit-Baseliner), шприц 1,5г; Well-Root PT MTA, 0,25г; Фторкальціт Д, 10г+10г; Любреліф-Паро, 20г; Пероксидам (PeroxiDam), 3г; Пульпосепт, 1,2мл) Оголошено25 серп. 21:06
Прийом пропозицій25 серп. 21:06 – 2 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість50 100,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-25-013820-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКод ДК 021:2015 – 33140000-3 Медичні матеріали (Бонд Prime & Bond, флакон 4,5 мл; Білд-Іт (Build-it FR), шприц 8,6 г (4 мл); СДР Плюс, додатковий шприц 10*1г; Фтористий лак Профісіл, 0,5мл; ЕСТЕЛАЙТ СІГМА КВІК, шприц 9*3,8г)
Оголошено25 серп. 20:31
Прийом пропозицій25 серп. 20:31 – 2 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість123 496,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-21-011870-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 "33140000-3 Медичні матеріали" (стоматологічні матеріали (НК 024:2023: 36095 — Матеріал пломбувальний ендодонтичний/ НК 031:2024 Q0101010202 - ЦЕМЕНТИ ДЛЯ КОРЕНЕВИХ КАНАЛІВ, НК 024:2023: 36095 — Матеріал пломбувальний ендодонтичний/ НК031:2024: Q01010106 - СКЛОІОНОМЕРИ ДЛЯ РЕСТАВРАЦІЇ
ЗУБІВ, НК 024:2023: 36095 — Матеріал пломбувальний ендодонтичний/ НК031:2024: Q01010103 - КОМПОЗИТИ ДЛЯ ТЕРАПЕВТИЧНОЇ СТОМАТОЛОГІЇ, НК 024:2023: 36095 — Матеріал пломбувальний ендодонтичний / НК031:2024: Q01010103 - КОМПОЗИТИ ДЛЯ ТЕРАПЕВТИЧНОЇ СТОМАТОЛОГІЇ, НК 024:2023: 36095 — Матеріал пломбувальний ендодонтичний/ НК031:2024: Q01010103 - КОМПОЗИТИ ДЛЯ ТЕРАПЕВТИЧНОЇ СТОМАТОЛОГІЇ, НК 024:2023: 16704 – Стоматологічний склоіномерний цемент/ НК031:2024: Q01010106 - СКЛОІОНОМЕРИ ДЛЯ РЕСТАВРАЦІЇ ЗУБІВ, НК 024:2023: 16704 – Стоматологічний склоіномерний цемент/ НК031:2024: Q01010106 - СКЛОІОНОМЕРИ ДЛЯ РЕСТАВРАЦІЇ ЗУБІВ)) Очікувана вартість23 705,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-006372-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСтоматологічні матеріали
Оголошено17 серп. 13:44
Прийом пропозицій17 серп. 13:44 – 25 серп. 11:00Очікувана вартість104 393,34 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-14-007709-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи33141810-1 - Матеріали для пломбування зубів (стом.плом.реставр.мат.)
Ім'я:Козак Наталія ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380355121999 Факс:+380355121999ЄДРПОУ:02009494Очікувана вартість20 900,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-007492-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСтоматологічні матеріали код за ДК 021:2015 33140000 - 3 Медичні матеріали (коди згідно НК 024:2023 62477 Набір зі стоматологічним композитом, 36095 Матеріал пломбувальний ендодонтичний, 12740 Разова голка на стоматологічний шприц, 46939 Зубний цемент із жирних кислот, 16704 Стоматологічний
склойономірний цемент, 35870 Дентальна композитна смола, 48170 Засіб гемостатичний на основі желатину, 38785 Засіб для відбілювання зубів, 57964 Накладка захисна для ясен під час відбілювання зубів ) (коди згідно НК 031:2024 Q01010103 Композити для терапевтичної стоматології, Q01010201 Стоматологічні пасти для пломбування кореневих каналів, A010601 Карпульні голки, Q0101010203 Тимчасовий пломбувальний матеріал, Q0101010299 Цементи для тимчасового і постійного пломбування зубів – інше, M040503 Гемостатичні пов’язки з желатиновою губкою, Q01010106 Склоіономери для реставрації зубів, Q01010101 Суміші для терапевтичної стоматології ) Оголошено13 серп. 14:16
Прийом пропозицій13 серп. 14:16 – 21 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість466 938,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-13-000798-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи33141810-1 Матеріали для пломбування зубів
Очікувана вартість11 330,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-011822-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямикод ДК 021:2015: 33140000-3 - Медичні матеріали (Стоматологічні матеріали)
Оголошено12 серп. 17:23
Прийом пропозицій12 серп. 17:23 – 20 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість597 500,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-11-011792-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМедичні та стоматологічні матеріали (код за ЄЗС ДК 021:2015: 33140000-3 - Медичні матеріали) (НК 024:2023: 11155 Коффердам із латексу гевеї; 13187 Система аналізування стану пульпи зуба; 16187 - Матеріал для виготовлення зубного протезу, кераміка; 16658 - Адгезивний матеріал для зубних зліпків;
16704 Стоматологічний склойономірний цемент; 34771 - Покрив дентальний/герметик на основі ненаповненого полімеру; 34799 - Матеріал стоматологічний композитний зліпковий; 35698 - Дентальний лак; 35866 Матеріал стоматологічний зліпковий силіконовий; 35870 Дентальна композитна смола; 35925 Манжета кровоспинна одноразового використання; 36095 - Матеріал пломбувальний ендодонтичний; 36153 - Стоматологічний травильний розчин; 38643 - Зуби штучні пластмасові; 44727 Стоматологічний керамічний/фарфоровий набір для реставрації; 45233 Матеріал для розширення кореневого каналу; 45236 Полімерний матеріал для виготовлення стоматологічних коронок/ мостоподібних протезів тимчасовий; 45481 Пародонтологічний матеріал для регенерації поверхні кореня; 45500 - Розчин для промивання кореневих каналів; 59235 - Губка гемостатична компресійна для зовнішнього застосування; 60275 - Пов'язка ендодонтична; 60906 Матеріал для реконструкції кореневої оболонки зуба; НК 031:2024: Q01010103 КОМПОЗИТИ ДЛЯ ТЕРАПЕВТИЧНОЇ СТОМАТОЛОГІЇ; Q01010106 СКЛОІНОМЕРИ ДЛЯ РЕСТАВРАЦІЇ ЗУБІВ; Q01010201 СТОМАТОЛОГІЧНІ ПАСТИ ДЛЯ ПЛОМБУВАННЯ КОРЕНЕВИХ КАНАЛІВ; Q01010102 ЦЕМЕНТИ ДЛЯ ТИМЧАСОВОГО І ПОСТІЙНОГО ПЛОМБУВАННЯ ЗУБІВ; Q010304 ПАРОДОНТАЛЬНІ ПОВ’ЯЗКИ; D03010101 ГІПОХЛОРИТ, ВОДНИЙ РОЗЧИН ДЛЯ ДЕЗІНФЕКЦІЇ МЕДИЧНИХ ВИРОБІВ; Q01010402 МАТЕРІАЛИ ДЛЯ ПРОТРАВЛЕННЯ ЕМАЛІ І ДЕНТИНУ; Q01010101 СУМІШІ ДЛЯ ТЕРАПЕВТИЧНОЇ СТОМАТОЛОГІЇ; М040503 ГЕМОСТАТИЧНІ ПОВ’ЯЗКИ З ЖЕЛАТИНОВОЮ ГУБКОЮ; Q010206 ЗУБНІ ПРОТЕЗИ; Q019002 КОФФЕРДАМИ І ГАЧКИ ДЛЯ СТОМАТОЛОГІЇ, ОДНОРАЗОВІ; Q01020501 СТОМАТОЛОГІЧНІ СМОЛИ; Q01010105 КОМПОМЕРИ ДЛЯ РЕСТАВРАЦІЇ ЗУБІВ; Q01010104 СТОМАТОЛОГІЧНІ БОНДИНГИ; Z1203010101 ПРИСТОРОЇ ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ АНЕСТЕЗІЇ; Q010407 ОРТОДОНТИЧНІ ЦЕМЕНТИ; Q010103 ПРИСТРОЇ ДЛЯ ТЕРАПЕВТИЧНОЇ СТОМАТОЛОГІЇ) Оголошено11 серп. 16:46
Прийом пропозицій11 серп. 16:46 – 20 серп. 10:00Очікувана вартість1 269 254,21 грн
без ПДВЗавершена