Фільтри до автотранспортних засобів в асортименті (закупівля здійснюється з урахуванням підпункту 6 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на
період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178, а саме: відмінено відкриті торги (ОГОЛОШЕННЯ про проведення відкритих торгів UA-2023-11-20-009494-a та ЗВІТ про результати проведення процедури закупівлі UA-2023-11-20-009494-a додаються) через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з Особливостями. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не відрізняються від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 Особливостей), та сума договору про закупівлю не перевищує очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі)
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Фільтр паливний грубої очистки
Код ДК 021:2015:
42912000-2 Машини та апарати для фільтрування чи очищення рідин
|
Кількість: 388 штуки |
Період доставки:
до 15 груд. 2023
|
Місце доставки: Україна, 18000, Черкаська область, місто Черкаси |
| 2 |
Фільтр паливний тонкої очистки
Код ДК 021:2015:
42912000-2 Машини та апарати для фільтрування чи очищення рідин
|
Кількість: 388 штуки |
Період доставки:
до 15 груд. 2023
|
Місце доставки: Україна, 18000, Черкаська область, місто Черкаси |
| 3 |
Фільтр масляний
Код ДК 021:2015:
42913300-2 Оливні фільтри
|
Кількість: 388 штуки |
Період доставки:
до 15 груд. 2023
|
Місце доставки: Україна, 18000, Черкаська область, місто Черкаси |
| 4 |
Комплект фільтрів повітряних
Код ДК 021:2015:
42913500-4 Повітрозабірні фільтри
|
Кількість: 194 штуки |
Період доставки:
до 15 груд. 2023
|
Місце доставки: Україна, 18000, Черкаська область, місто Черкаси |
| 5 |
Фільтр салона повітряний
Код ДК 021:2015:
42913500-4 Повітрозабірні фільтри
|
Кількість: 194 штуки |
Період доставки:
до 15 груд. 2023
|
Місце доставки: Україна, 18000, Черкаська область, місто Черкаси |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 30 лист. 2023 16:03 |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Кваліфікація учасників
Договір
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Підписаний договір | 30 лист. 2023 16:03 | |
| Підписаний договір | 30 лист. 2023 16:03 | |
| Підписаний договір | 30 лист. 2023 16:03 | |
| Підписаний договір | 30 лист. 2023 16:03 |
Пропозиція
1 134 997,00 грн без ПДВСтатус
переможецьКонтракт
Перегляд контракту
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А1744Вас може зацікавити
1 263 200,00 грн без ПДВ
Дивитись1 915 485,00 грн без ПДВ
Дивитись