Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «42913500-4»
-
ID: UA-2026-08-31-003339-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФільтр масляний на автомобіль КрАЗ 6322-02 vin Y7A632200H0820266; Фільтр повітряний на автомобіль КрАЗ 6322-02 vin Y7A632200H0820266; Фільтр паливний (грубої очистки) на автомобіль КрАЗ 6322-02 vin Y7A632200H0820266; Фільтр паливний (тонкої очистки) на автомобіль КрАЗ 6322-02 vin Y7A632200H0820266
Оголошено31 серп. 11:41
Прийом пропозицій31 серп. 11:41 – 8 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-28-010823-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФільтри різноманітні
Оголошено28 серп. 17:05
Прийом пропозицій28 серп. 17:05 – 7 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-28-003570-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФільтри до компресорної станції
Оголошено28 серп. 11:25
Прийом пропозицій28 серп. 11:25 – 5 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-09-01-009844-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФільтр повітря FA1530М за кодом ДК 021:2015: 42910000-8 «Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації»
Очікувана вартість2 300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-003544-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФільтри салону та повітря
Очікувана вартість1 634,82 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-008537-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФільтри салону та повітряний
Очікувана вартість1 016,40 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-004935-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМашини та апарати для фільтрування чи очищення рідин (Фільтри АФА-ХП-20 (1 пак. 100 шт))
Ім'я:Гривнак Ольга ВіталіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380562398525 Факс:+380567440234ЄДРПОУ:19430915Очікувана вартість18 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-002913-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФільтр газу (за кодом ДК 021:2015 42910000-8 — Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації)
Очікувана вартість62,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-002474-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАпарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації
Ім'я:Юлія ФатікзяноваE-mail: [email protected] Телефон: +380542785777, +380996433461 Веб сайт: ЄДРПОУ:14005581Очікувана вартість3 270,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-009104-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗапасні частини до транспортних засобів: фільтри до транспортних засобів (різні)
Очікувана вартість29 698,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-001534-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації
Ім'я:Сергій ЯхимецьE-mail: [email protected] Телефон: +380462676406, +380462774324 Веб сайт: ЄДРПОУ:03357671Очікувана вартість42 763,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-012207-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФільтр повітряний, Фільтр очищення палива інжектор
Очікувана вартість430,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-011414-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи«код ДК 021:2015 - 42910000-8 «Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації» (фільтр масляний (уточнюючий код номенклатурної позиції згідно ДК 021 2015 - 42913300-2 – оливні фільтри); фільтр повітряний (уточнюючий код номенклатурної позиції згідно ДК 021 2015 - 42913500-4 – повітрозабірні
фільтри)» Ім'я:Штограм Олена ОлексіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380385990000 Факс:+380385990000ЄДРПОУ:02004522Очікувана вартість245,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-009258-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАпарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації (Оливні та повітрозабірні фільтри)
Очікувана вартість504,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-012899-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗапасні частини до військової техніки спеціального призначення
Очікувана вартість4 934,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-005340-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАпарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації (фільтр паливний, повітряний фільтр, масляний фільтр)
Очікувана вартість1 242,64 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-000884-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФільтри масляні, паливні, повітряні та салону до транспортних засобів
Оголошено21 серп. 09:27
Прийом пропозицій21 серп. 09:27 – 31 серп. 12:00Очікувана вартість43 530,80 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-21-000879-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФільтр повітря MC469601AA на сідельний тягач FORD TRUCKS 3548 vin NM0LCXTP6LRK92010
Ім'я:Наталія СофічE-mail: [email protected] Телефон: +380505799497, +380574068329 Веб сайт: ЄДРПОУ:33879077Оголошено21 серп. 09:26
Прийом пропозицій21 серп. 09:26 – 29 серп. 09:00Очікувана вартість24 150,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-21-000516-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПовітряний фільтр для дихання BAF-1
Очікувана вартість16 900,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-008446-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФільтри до автомобільного транспорту
Ім'я:Ліщенко Олена ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380472638418 Факс:+380472638418Веб сайт: ЄДРПОУ:01035213Очікувана вартість2 950,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro