Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «42912000-2»
-
ID: UA-2026-09-03-000637-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлементи фільтруючі водяні для фільтрів СОСГ до турбіни К-220-44
Ім'я:Орлянська Світлана АркадіївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442069767 ЄДРПОУ:24584661Оголошено3 вер. 09:01
Прийом пропозицій3 вер. 09:01 – 21 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-01-006794-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДистилятор згідно ДК 021:2015 код 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації
Оголошено1 вер. 14:33
Прийом пропозицій1 вер. 14:33 – 17 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-31-009072-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТовар - код CPV 42910000-8 по ДК 021:2015 – Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації (Системи очищення води: лот 1 – код CPV 42912000-2 Машини та апарати для фільтрування чи очищення рідин (Система зворотного осмосу); лот 2 - код CPV 42912000-2 Машини та апарати для фільтрування чи
очищення рідин (Установка водопідготовки з автоматичним розливом)). РПЗ - 9.291 Оголошено31 серп. 15:45
Прийом пропозицій31 серп. 15:45 – 10 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-28-011195-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРозумна система зворотного осмосу з водопідготовкою та демінералізацією
Оголошено28 серп. 18:04
Прийом пропозицій28 серп. 18:04 – 5 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-13-006904-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПридбання плавучого водозабірного комплексу із системою очистки води та бустерними модулями для КП «Черкасиводоканал»
Ім'я:Коваль Лариса ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380472635830 Факс:+380472635830ЄДРПОУ:03357168Оголошено13 серп. 13:49
Прийом пропозицій13 серп. 13:49 – 7 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-07-03-009793-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиУстановка водопідготовки модульного типу, Ємність «Грін Модуль» з утепленням та підігрівом або еквівалент
Ім'я:Журавчак Галина ОрестівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380671559616 Факс:+380324848036ЄДРПОУ:26359951Оголошено3 лип. 16:39
Прийом пропозицій3 лип. 16:39 – 4 вер. 01:00 -
ID: UA-2026-09-03-008034-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМашини та апарати для фільтрування чи очищення рідин (Папір фільтрувальний 74*60)
Ім'я:Гривнак Ольга ВіталіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380562398525 Факс:+380567440234ЄДРПОУ:19430915Очікувана вартість12 960,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-012005-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКартриджі 20" (42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації)
Ім'я:КОВАЛЕНКО Михайло ОлексійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380674550458 ЄДРПОУ:05497146Очікувана вартість2 664,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-006454-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФільтри
Очікувана вартість6 746,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-007139-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 (CPV) : 42912300-5 Машини та апарати для фільтрування чи очищення води
Очікувана вартість750,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-004932-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАпарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації (Аквадистилятор ДЕ-4М)
Ім'я:Гривнак Ольга ВіталіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380562398525 Факс:+380567440234ЄДРПОУ:19430915Очікувана вартість22 150,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-009104-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗапасні частини до транспортних засобів: фільтри до транспортних засобів (різні)
Очікувана вартість29 698,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-006179-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системикатридж шнуровий, катридж поліпропіленовий
Очікувана вартість356,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-005087-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЄдиний закупівельний словник ДК 021:2015— 42910000-8 «Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації(Аквадистилятор DE-10)
Очікувана вартість32 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-011694-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФільтр повітряний КАМАЗ
Очікувана вартість815,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-010343-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФільтрувально-заправна установка
Ім'я:Захарченко Ірина ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380503847607 ЄДРПОУ:14309787Оголошено26 серп. 15:35
Прийом пропозицій26 серп. 15:35 – 3 вер. 10:00Очікувана вартість65 695,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-26-005236-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДистилятор DE-10 MICROmed
Ім'я:Прицький Валерій МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: +380503770212 ЄДРПОУ:14034534Очікувана вартість32 650,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-004535-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФільтри та лінійки/профіля паралельного упору
Очікувана вартість11 061,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-009703-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСистема мембранних дозуючих насосів Aquaviva pH/Rx+Free C15 л/год
Очікувана вартість88 192,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-009019-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФільтр-прес
Оголошено25 серп. 15:02
Прийом пропозицій25 серп. 15:02 – 2 вер. 09:00Очікувана вартість220 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась