Комп'ютерна техніка за кодом ДК 021:2015-30230000-0 (Комп'ютерне обладнання)

Закупівдя продиться без використання електронної ситсеми закупівель, шляхом оприлюднення звіту про договір, укладений без електронної системи закупель, керуючись:1. підпунктом 3 пункту 13 Постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 року №1178, а саме: замовник не може дотриматися строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, що повинно бути документально підтверджено замовником, якщо публічні закупівлі товарів, робіт і послуг здійснюються для проведення заходів із мобілізації та цивільного захисту; 2. підпунктом 4 пункту 13 Постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 року №1178, а саме: снує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником.

Очікувана вартість

130 752,00 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
33537796
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 93100, Луганська область, Лисичанськ, вул.Штейгерська, буд.31
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Бондаренко Ірина Михайлівна
Володіння мовою:
Телефон:
+380985150502
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

БФП Canon

Код ДК 021:2015: 30232000-4 Периферійне обладнання

Кількість:

5 штуки

Період доставки:

1 трав. 2023 – 31 груд. 2023

Місце доставки:

Україна, 52045, Дніпропетровська область, Дніпровський район, село Перемога, вул. Некрасова, 10-в
2

Принтер Epson

Код ДК 021:2015: 30232000-4 Периферійне обладнання

Кількість:

1 штуки

Період доставки:

1 трав. 2023 – 31 груд. 2023

Місце доставки:

Україна, 52045, Дніпропетровська область, Дніпровський район, село Перемога, вул. Некрасова, 10-в
3

Контейнер до Epson

Код ДК 021:2015: 30236000-2 Комп’ютерне обладнання різне

Кількість:

6 штуки

Період доставки:

1 трав. 2023 – 31 груд. 2023

Місце доставки:

Україна, 52045, Дніпропетровська область, Дніпровський район, село Перемога, вул. Некрасова, 10-в

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 10 трав. 2023 10:14

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
20 ( банківські )

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
130 752,00 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
ШУЛЕЖКО МАРИНА
Телефон: 0445266119 ЄДРПОУ:
31483152

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Немає завантажених документів

Пропозиція

130 752,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Управління власності Лисичанської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області

Вас може зацікавити

Ім'я:
Доманська Ганна Іванівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380442048383 ЄДРПОУ:
02070921
7
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

126 480,00 грн без ПДВ

Дивитись
Багатофункціональні пристрої, монітори, флеш пам'ять, накопичувач
Багатофункціональні пристрої, монітори, флеш пам'ять, накопичувач
Ім'я:
Дригваль Світлана
E-mail: [email protected] Телефон: 380631259300 ЄДРПОУ:
04398821

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

65 752,50 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Подакова Алла Василівна
E-mail: [email protected] Телефон: 0984306938 ЄДРПОУ:
04052531

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

173 250,00 грн без ПДВ

Дивитись