Ваги кранові, ваги товарні , водяний фільтр, шланг всмоктуючий для Karcher
Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі: зазначено у файлі «Вимоги до предмата закупівлі»
з 5 квіт. 2023 14:58
до 11 квіт. 2023 10:00
з 11 квіт. 2023 12:00
до 14 квіт. 2023 10:00
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Причина скасування закупівлі
Причина
неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері державних закупівель
Пояснення
Під час проведення Закупівлі встановлено порушення в частині необхідності внесення змін до оголошення про проведення спрощеної закупівлі та/або вимог до предмета закупівлі, але такі зміни замовник має право вносити виключно до початку строку подання пропозицій. Отже спрощена закупівля підлягає відміні.
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 13 квіт. 2023 11:27 | |
| Не вказано | 13 квіт. 2023 11:27 |
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список лотів
| № | Назва | Очікувана вартість | Статус |
|---|---|---|---|
| 1 |
ЛОТ 1 – Ваги кранові, ваги товарні Перейти до лоту |
Очікувана вартість 77 421,00 грн з ПДВ |
Статус: активно |
| 2 |
ЛОТ 2 – Водяний фільтр, шланг всмоктуючий для Karcher Перейти до лоту |
Очікувана вартість 12 465,00 грн з ПДВ |
Статус: активно |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Документи закупівлі | 5 квіт. 2023 14:58 | |
| Документи закупівлі | 5 квіт. 2023 14:58 | |
| Електронний підпис | 5 квіт. 2023 14:58 | |
| Документи закупівлі | 5 квіт. 2023 14:58 |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"Вас може зацікавити
121 272,52 грн без ПДВ
Дивитись