Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «42924730-5»
-
ID: UA-2026-08-28-010453-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМийки високого тиску згідно коду CPV за ДК 021:2015 42920000-1 Машини для миття пляшок, пакування, зважування та розпилювання
Оголошено28 серп. 16:57
Прийом пропозицій28 серп. 16:57 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-012231-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВаги лабораторні, ваги товарні, ваги кранові, мийка високого тиску, комплектуючі до мийки
Оголошено27 серп. 17:28
Прийом пропозицій27 серп. 17:28 – 4 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-26-000007-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляМийки високого тиску з дизельним підігрівом води
Оголошено26 серп. 00:02
Прийом пропозицій1 вер. 10:00 – 9 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-19-007732-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМийка високого тиску
Очікувана вартість7 797,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-007445-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системимінімийка високого тиску Karcher K 5 Premium, код ДК 021:2015 42920000-1 Машини для миття пляшок, пакування, зважування та розпилювання
Очікувана вартість19 499,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-16-000196-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляАпарати для миття водою під тиском (дизельний апарат високого тиску для миття водою під тиском)
Ім'я:Погорєлов Олександр ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380687284130 ЄДРПОУ:26621254Оголошено16 серп. 13:36
Прийом пропозицій21 серп. 09:00 – 26 серп. 09:00Очікувана вартість55 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-11-002356-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМийка високого тиску і комплектуючі
Очікувана вартість38 200,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-006766-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМийка високого тиску
Оголошено10 серп. 14:30
Прийом пропозицій10 серп. 14:30 – 22 серп. 00:01Очікувана вартість28 332,50 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-07-011812-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМийка високого тиску. Код за ДК 021:2015 - 42920000-1 Машини для миття пляшок, пакування, зважування та розпилювання.
Очікувана вартість16 590,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-012743-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМийка високого тиску
Очікувана вартість17 850,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-005528-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомплект для чищення труб Karcher (15м)
Очікувана вартість3 799,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-20-006870-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМийка високого тиску
Оголошено20 лип. 14:43
Прийом пропозицій20 лип. 14:43 – 29 лип. 12:00Очікувана вартість12 120,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-14-001119-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМінімийка Karcher K7 Premium Smart Control,3кВт, 180 бар, max 60°C, 600л/г, 5м, 22,4 кг
Очікувана вартість26 999,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-01-008015-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляМийна машина колісних пар
Ім'я:Труш ПрАТ "ЛЛРЗ" госE-mail: [email protected] Телефон: 032 2375201 Веб сайт: ЄДРПОУ:00740599Оголошено1 лип. 15:56
Прийом пропозицій7 лип. 15:00 – 10 лип. 10:00Очікувана вартість10 640 500,00 грн
без ПДВСкасована -
ID: UA-2026-07-01-000652-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМийка високого тиску і комплектуючі
Ім'я:Остащенко Руслана ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380486879204 Веб сайт: ЄДРПОУ:01125672Оголошено1 лип. 09:25
Прийом пропозицій1 лип. 09:25 – 9 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість33 566,68 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-23-001005-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАпарати для миття водою під тиском
Очікувана вартістьне визначено
Звіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-19-010607-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМийка STIHL
Очікувана вартість9 539,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-19-007509-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМийка високого тиску - 42920000-1 Машини для миття пляшок, пакування, зважування та розпилювання за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Оголошено19 черв. 13:34
Прийом пропозицій19 черв. 13:34 – 27 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість4 940,33 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-17-005043-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАпарат для миття водою під тиском
Ім'я:Баркар Руслан ВасильовичE-mail: [email protected] Телефон: +380676221446 Факс:+380676221446ЄДРПОУ:36981122Очікувана вартість69 480,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-15-010085-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 код 42920000-1 Машини для миття пляшок, пакування, зважування та розпилювання (Мийка для філії "Дністровська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
Оголошено15 черв. 15:39
Прийом пропозицій15 черв. 15:39 – 23 черв. 08:00Очікувана вартість41 280,00 грн
без ПДВЗавершена