Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «42923200-4»

  • ID: UA-2026-08-31-004077-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    42920000-1 Машини для миття пляшок, пакування, зважування та розпилювання Ваги кранові електронні для Східного ТУОМ

    Ім'я:
    Шульга Андрій Юрійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442383753 ЄДРПОУ:
    00100227
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 12:14

    Прийом пропозицій
    31 серп. 12:14 – 8 вер. 10:00
    Очікувана вартість

    37 501,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    5 дн. 7 г. 15 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-27-012231-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Ваги лабораторні, ваги товарні, ваги кранові, мийка високого тиску, комплектуючі до мийки

    Ім'я:
    Кучерук Олена Миколаївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380678292877 ЄДРПОУ:
    40538421
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    27 серп. 17:28

    Прийом пропозицій
    27 серп. 17:28 – 4 вер. 10:00
    Очікувана вартість

    325 383,50 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    1 дн. 7 г. 15 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-02-013625-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Ваги товарні, 42920000-1 Машини для миття пляшок, пакування, зважування та розпилювання

    ЄДРПОУ:
    33111325
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    не визначено

    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-19-010242-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ваги механічні

    Ім'я:
    Наталія Бойко
    E-mail: [email protected] Телефон: +0661696424 ЄДРПОУ:
    42050407
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-06-010244-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Пересувний пристрій для зважування автомобілів у русі та визначення навантаження на вісь

    Ім'я:
    Олексій Виговський
    E-mail: [email protected] Телефон: +380503552961 Веб сайт:
    https://dsbt.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    39816845
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    6 серп. 16:19

    Прийом пропозицій
    6 серп. 16:19 – 17 серп. 09:00
    Очікувана вартість

    333 333,33 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-28-011996-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Ваги

    Ім'я:
    Писарєва Марина Миколаївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380730237761 Факс:
    0577251693
    ЄДРПОУ:
    02146340
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    18 090,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-23-012101-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Ваги автомобільні

    Ім'я:
    Андрій МОДЕНКО
    E-mail: [email protected] Телефон: 380672150077 ЄДРПОУ:
    32323256
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    23 лип. 18:44

    Прийом пропозицій
    23 лип. 18:44 – 3 серп. 11:00
    Очікувана вартість

    809 167,00 грн

    без ПДВ
    Кваліфікація

  • ID: UA-2026-07-22-003171-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    42920000-1 Машини для миття пляшок, пакування, зважування та розпилювання Ваги кранові електронні для Східного ТУОМ

    Ім'я:
    Швидка Олена
    E-mail: [email protected] Телефон: 3800577302253 Веб сайт:
    https://ua.energy/
    ЄДРПОУ:
    00100227
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    22 лип. 11:16

    Прийом пропозицій
    22 лип. 11:16 – 30 лип. 10:00
    Очікувана вартість

    37 501,00 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-07-15-010049-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Ваги ВТД-6Т3Е, Ваги ВТД-30ССЧ, Ваги ВПД-405ДЕ-300 за кодом ДК:021:2015: 42920000-1— «Машини для миття пляшок, пакування, зважування та розпилювання»

    Ім'я:
    Нечипор Олександр Васильович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380382618395 Факс:
    +380382618395
    ЄДРПОУ:
    23312469
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    11 335,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-29-011390-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    42920000-1 Машини для миття пляшок, пакування, зважування та розпилювання Ваги кранові електронні для Східного ТУОМ

    Ім'я:
    Швидка Олена
    E-mail: [email protected] Телефон: 3800577302253 Веб сайт:
    https://ua.energy/
    ЄДРПОУ:
    00100227
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    29 черв. 17:21

    Прийом пропозицій
    29 черв. 17:21 – 7 лип. 11:00
    Очікувана вартість

    37 501,00 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-06-10-009728-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Пересувний пристрій для зважування автомобілів у русі та визначення навантаження на вісь

    Ім'я:
    Олексій Виговський
    E-mail: [email protected] Телефон: +380503552961 Веб сайт:
    https://dsbt.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    39816845
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    10 черв. 15:04

    Прийом пропозицій
    10 черв. 15:04 – 18 черв. 09:00
    Очікувана вартість

    280 000,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-06-01-010584-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Ваги

    Ім'я:
    Долженков Віктор
    E-mail: [email protected] Телефон: 380573410386 ЄДРПОУ:
    23756522
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    12 000,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-05-27-006148-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Ваги настільні

    Ім'я:
    Позняхівська Ірина Сергіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380680602938 ЄДРПОУ:
    26063222
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 600,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-05-22-006150-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015: 42920000-1 Машини для миття пляшок, пакування, зважування та розпилювання

    Ім'я:
    Герасименко Дмитро Володимирович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380931257432 ЄДРПОУ:
    33071141
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    3 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-05-19-013462-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Ваги

    Ім'я:
    Долженков Віктор
    E-mail: [email protected] Телефон: 380573410386 ЄДРПОУ:
    23756522
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    19 трав. 16:47

    Прийом пропозицій
    19 трав. 16:47 – 27 трав. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    12 150,00 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-05-14-010885-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Ваги електронні

    Ім'я:
    Олена Дубовик
    E-mail: [email protected] Телефон: +380965072957 ЄДРПОУ:
    38708695
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    500,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-05-13-003914-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    42920000-1 Машини для миття пляшок, пакування, зважування та розпилювання Ваги кранові (Західне ТУОМ)

    Ім'я:
    Лита Володимир Богданович
    E-mail: [email protected] Телефон: 3800322563216 Веб сайт:
    https://ua.energy/
    ЄДРПОУ:
    00100227
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    13 трав. 11:15

    Прийом пропозицій
    13 трав. 11:15 – 25 трав. 12:00
    Очікувана вартість

    82 550,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-05-11-002944-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Ваги

    Ім'я:
    Долженков Віктор
    E-mail: [email protected] Телефон: 380573410386 ЄДРПОУ:
    23756522
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    11 трав. 10:52

    Прийом пропозицій
    11 трав. 10:52 – 19 трав. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    12 150,00 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-05-07-009048-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Ваги настільні

    Ім'я:
    Курилюк Юрій Богданович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380971752556 Факс:
    +380971752556
    ЄДРПОУ:
    02045722
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    620,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-05-01-005126-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Ваги

    Ім'я:
    Долженков Віктор
    E-mail: [email protected] Телефон: 380573410386 ЄДРПОУ:
    23756522
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    1 трав. 11:57

    Прийом пропозицій
    1 трав. 11:57 – 9 трав. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    10 000,00 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

1 2 3 .. 31 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro