Медичне обладнання (Аспіратор медичний (відсмоктувач) портативний; Ендоскопічний набір) за кодом ДК 021:2015 - 33160000-9 - Устаткування для операційних блоків

Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабміну від 12.10.2022 № 1178.

Очікувана вартість

387 200,00 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
02005875
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 60000, Чернівецька область, місто Хотин, вулиця Богдана Хмельницького, 4
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Рокочук Ганна Олександрівна ( )
Володіння мовою:
Телефон:
+380373121264
E-mail:
Факс:
+380373121264

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Медичний аспіратор Vacus 7032

Код ДК 021:2015: 33162000-3 Апаратура та інструменти для операційних блоків
Код GMDN: 36777 Система всмоктування загального призначення, лінійна

Кількість:

1 штуки

Період доставки:

до 21 груд. 2023

Місце доставки:

Україна, 60000, Чернівецька область, м.Хотин, вул. Богдана Хмельницького,4
2

Ендоскопічний набір (Біполярний затискач відкритого типу для заварювання судин - 10 шт., Кліпатор лапароскопічний, вигнутий під 90°, для титанових кліпс, середньо-великих - 1 шт., Ретрактор лапароскопічний, типу «Gold Finger» - 1 шт., Силіконові ковпачки для троакарів 5.5 мм - 50 шт., Силіконові ковпачки для троакарів 10,5 .мм - 50 шт.)

Код ДК 021:2015: 33168000-5 Ендоскопічні та ендохірургічні інструменти
Код GMDN: 32043 Лапароскопічний набір для хірургічних процедур, не медикаментозний, багаторазовий

Кількість:

1 комплект

Період доставки:

до 21 груд. 2023

Місце доставки:

Україна, 60000, Чернівецька область, м.Хотин, вул. Богдана Хмельницького,4

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 27 бер. 2023 13:00
Не вказано 27 бер. 2023 12:53

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
30 ( календарні )

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
387 200,00 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Чернишов Олексій Євгенійович
Телефон: 380967045250 ЄДРПОУ:
2838300719

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 27 бер. 2023 12:59

Пропозиція

387 200,00 грн без ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Комунальне некомерційне підприємство "Хотинська багатопрофільна лікарня" Хотинської міської ради

Вас може зацікавити

Операційний цистоскоп (набір) та механічний літотриптер (набір) за кодом ДК 021:2015: 33160000-9 — Устаткування для операційних блоків
Операційний цистоскоп (набір) та механічний літотриптер (набір) за кодом ДК 021:2015: 33160000-9 — Устаткування для операційних блоків
Ім'я:
Лузін Віталій Ігорович
E-mail: [email protected] Телефон: +380373121264 Факс:
+380373121264
ЄДРПОУ:
02005875

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

338 612,15 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Наталія Філь
E-mail: [email protected] Телефон: +380463146342 ЄДРПОУ:
02774125

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

366 658,59 грн без ПДВ

Дивитись
ДК 021:2015: 33160000-9 - Устаткування для операційних блоків
ДК 021:2015: 33160000-9 - Устаткування для операційних блоків
Ім'я:
Світлана Ільницька
E-mail: [email protected] Телефон: +380680417852 Веб сайт: ЄДРПОУ:
01982494
7
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

297 000,00 грн без ПДВ

Дивитись