Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «33168000-5»
-
ID: UA-2026-08-31-012004-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОпераційний цистоскоп (набір) та механічний літотриптер (набір) за кодом ДК 021:2015: 33160000-9 — Устаткування для операційних блоків
Ім'я:Лузін Віталій ІгоровичE-mail: [email protected] Телефон: +380373121264 Факс:+380373121264ЄДРПОУ:02005875Оголошено31 серп. 17:57
Прийом пропозицій31 серп. 17:57 – 8 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-31-011982-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 33160000-9 Устаткування для операційних блоків (Інсуфлятор СО2, код НК 024:2023: 16849 - Лапароскопічний інсуфлятор, код НК 031:2024:– Z12029008 - Газові інсуфлятори; Щипці біопсійні для колоноскопії, код НК 024:2023- 38810 - Гнучкі ендоскопічні біопсійні щипці багаторазового
використання, код НК 031:2024 - L031301 - Щипці для біопсії, загальна хірургія, багаторазові; Операційна лампа, код НК 024:2023- 12282 – Операційний світильник, код НК 031:2024 - Z12010702 - Мобільні безтіньові лампи; Жорсткий ендоскоп (цистоскоп), код НК 024:2023- 17145 - Жорсткий цистоскоп, код НК 031:2024 - Z12020701 - Цистоскопи) Оголошено31 серп. 17:51
Прийом пропозицій31 серп. 17:51 – 8 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-31-009340-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 33160000-9 — Устаткування для операційних блоків (Лампа операційна (НК 024:2023: 12282 Операційний світильник / НК 031:2024: Z12010701 Фіксовані безтіньові лампи); Відеоуретероскоп гнучкий одноразового використання стерильний (НК 024:2023: 38703 Відеоуретерореноскоп гнучкий / НК
031:2024: Z12020713 Уретерореноскопи)) Ім'я:Кирило ЧервонченкоE-mail: [email protected] Телефон: +380639681130, +380567560160 ЄДРПОУ:01280527Оголошено31 серп. 15:53
Прийом пропозицій31 серп. 15:53 – 10 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-31-008657-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 - 33160000-9 Устаткування для операційних блоків (33168000-5 Ендоскопічні та ендохірургічні інструменти)
Оголошено31 серп. 15:32
Прийом пропозицій31 серп. 15:32 – 8 вер. 01:00 -
ID: UA-2026-08-28-005023-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛОР-комбайн, код ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоків, ДК 021:2015: 33168000-5 —Ендоскопічні та ендохірургічні інструменти, НК 024:2023: 11585 Система для ЛОР огляду / терапевтичних процедур, НК 031:2024- Z121402 установки для терапії лор-органів.)
Оголошено28 серп. 12:35
Прийом пропозицій28 серп. 12:35 – 11 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-28-002084-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПроцесор відеозображень для ендоскопії, Відеоуретерореноскоп гнучкий
Ім'я:Вівчар Марина ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380474763426 Факс:+380474763426ЄДРПОУ:02005378Оголошено28 серп. 10:34
Прийом пропозицій28 серп. 10:34 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-26-011975-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиІнструменти для ендоскопії (ДК 021:2015: 33160000-9: Устаткування для операційних блоків, номенклатура - 33162200-5 Інструменти для операційних блоків)
Оголошено26 серп. 16:28
Прийом пропозицій26 серп. 16:28 – 3 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-06-19-011900-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМедичне обладнання, код ДК 021:2015 33160000-9 Устаткування для операційних блоків, (33168000-5 - Ендоскопічні та ендохірургічні інструменти) Медична ендоскопічна камера – 1 комплект (НК 024:2023 код 35958- Ендоскоп-відеокамера); (НК 031:2024 код Z12020405 - Хірургічні камери); Ендоскоп – 1 штука
(код НК 024:2023: 36906 - Назальний ендоскоп), (код НК 031:2024: Z12021008- Риноскопи); Ендоскоп – 1 штука (код НК 024:2023: 36906 - Назальний ендоскоп), (код НК 031:2024: Z12021008- Риноскопи); Ендоскоп – 1 штука (код НК 024:2023: 36906 - Назальний ендоскоп), (код НК 031:2024: Z12021008- Риноскопи); Гнучкий відеориноларингоскоп – 1 комплект (код НК 024:2023: 45067 - Гнучкий відеориноларингоскоп), (код НК 031:2024: Z12021006 - Відеоназофаринго/Ларингоскопи) Оголошено19 черв. 16:22
Прийом пропозицій19 черв. 16:22 – 9 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-21-002378-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСистема ендоскопічної візуалізації для дитячої бронхоскопії у комплекті, код ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоків (НК 024:2023: 35616 - Система ендоскопічної візуалізації)
Оголошено21 серп. 10:28
Прийом пропозицій21 серп. 10:28 – 29 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість6 614 165,90 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-20-004181-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛОР ендоскоп
Оголошено20 серп. 11:32
Прийом пропозицій20 серп. 11:32 – 28 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість364 850,66 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-19-002993-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТовар - код 33160000-9 по ДК 021:2015 Устаткування для операційних блоків (Ендоскопи). РПЗ - 9.187
Оголошено19 серп. 10:54
Прийом пропозицій19 серп. 10:54 – 27 серп. 10:00Очікувана вартість34 621,70 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-18-011567-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕндоскопічні інструменти для поліпектомії
Оголошено18 серп. 16:25
Прийом пропозицій18 серп. 16:25 – 26 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість905 610,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-13-011239-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 33160000-9 — Устаткування для операційних блоків (Оптики. НК 024:2023: 37084 — Телескоп до жорсткого ендоскопа. НК 031:2024: Інструменти для отримання зображень під час ендоскопічної і мінімально інвазивної хірургії і керування ними)
Оголошено13 серп. 16:23
Прийом пропозицій13 серп. 16:23 – 21 серп. 01:00Очікувана вартість776 540,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-07-009404-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомплект ендоскопічного обладнання для гінекологічного відділення (з доставкою, монтажем та введенням в експлуатацію в м. Олександрія)
Очікувана вартість3 095 316,61 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-008599-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 33160000-9 — Устаткування для операційних блоків:1)Стерильна нітинолова петля для холодної поліпектомії (НК 024:2023: 62615 - Петля різальна механічна для поліпектомії, НК 031:2024: G03030101 ПЕТЛІ ДЛЯ ПОЛІПЕКТОМІЇ, РОТАЦІЙНІ); 2)Стерильна нітинолова петля для холодної
поліпектомії (НК 024:2023: 62615 - Петля різальна механічна для поліпектомії НК 031:2024: G03030101 ПЕТЛІ ДЛЯ ПОЛІПЕКТОМІЇ, РОТАЦІЙНІ); 3)Дистальний ковпачок (НК 024:2023: 58841 - Ковпачок ендоскопа для видалення крові, що згорнулася НК 031:2024:G0380 ПРИСТРОЇ ДЛЯ ЕНДОСКОПІЇ ШЛУНКОВО-КИШКОВОГО ТРАКТУ – АКСЕСУАРИ);4) Дистальний ковпачок (НК 024:2023: 58841 - Ковпачок ендоскопа для видалення крові, що згорнулася НК 031:2024:G0380 ПРИСТРОЇ ДЛЯ ЕНДОСКОПІЇ ШЛУНКОВО-КИШКОВОГО ТРАКТУ – АКСЕСУАРИ),5) Одноразова щітка для чищення (НК 024:2023: 38835 – Щітка для очищення ендоскопа одноразового використання); 6)Щипці для гарячої біопсії одноразового використання (НК 024:2023: 38711 Гнучкі ендоскопічні біопсійні щипці одноразового використання НК 031:2024: G0308010102 - ГАСТРОІНТЕСТИНАЛЬНА ЕНДОСКОПІЯ, ЩИПЦІ ДЛЯ ГАРЯЧОЇ БІОПСІЇ, ОДНОРАЗОВІ);7) Цитологічна щітка (НК 024:2023:46683 Жорстка цитологічна щітка до ендоскопа одноразового застосування НК 031:2024:G03080301-ГАСТРОІНТЕСТИНАЛЬНА ЦИТОЛОГІЯ, ЩІТКИ); 8)Спрей катетер (НК 024:2023:61511- Спрей-катетер ендоскопічний НК 031:2024:G030704-СПРЕЙ-КАТЕТЕРИ ДЛЯ ФАРБУВАННЯ ПІД ЧАС КОЛОНОСКОПІЇ); 9)Петля для холодної поліпектомії 6 мм(НК 024:2023: 62615 - Петля різальна механічна для поліпектомії НК 031:2024: G03030101 ПЕТЛІ ДЛЯ ПОЛІПЕКТОМІЇ, РОТАЦІЙНІ), 10)Петля для холодної поліпектомії 10 мм (НК 024:2023: 62615 - Петля різальна механічна для поліпектомії НК 031:2024: G03030101 ПЕТЛІ ДЛЯ ПОЛІПЕКТОМІЇ, РОТАЦІЙНІ); 11)Петля для холодної поліпектомії 24 (НК 024:2023: 62615 - Петля різальна механічна для поліпектомії НК 031:2024: G03030101 ПЕТЛІ ДЛЯ ПОЛІПЕКТОМІЇ, РОТАЦІЙНІ); 12) Катетер голковий для ін'єкційної терапії (НК 024:2023: 38825 - Універсальна ендоскопічна голка, одноразова, НК 031:2024:G03020101 ЕНДОСКОПІЯ ШЛУНКОВО-КИШКОВОГО ТРАКТУ, ОДНОПРОСВІТНІ ГОЛКИ) Ім'я:Лєсняков Володимир ЄвгеновичE-mail: [email protected] Телефон: +380504713788 ЄДРПОУ:01998408Оголошено5 серп. 14:58
Прийом пропозицій5 серп. 14:58 – 13 серп. 04:00Очікувана вартість44 464,53 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-03-007029-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛОР ендоскоп
Оголошено3 серп. 14:36
Прийом пропозицій3 серп. 14:36 – 11 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість222 598,58 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-03-006475-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРобоча станція для отоларингологічного огляду в комплекті (ДК 021:2015 “33160000-9 Устаткування для операційних блоків”, НК 024:2023 “11585 Система для ЛОР-огляду/терапевтичних процедур”, НК 031:2024 “Q0399 Отоларингологічні пристрої - інше”)
Оголошено3 серп. 14:15
Прийом пропозицій3 серп. 14:15 – 11 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 822 680,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-30-007204-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиУстаткування для операційних блоків (Жорсткий ендоскоп (Гістероскоп), НК 024:2023: 36628 Гістероскоп жорсткий/НК 031:2024: Z12020704 —ГІСТЕРОСКОПИ), код ДК 021:2015: 33160000-9 — Устаткування для операційних блоків (номенклатура 33168100-6 Ендоскопи).
Ім'я:Ніна Іванівна СліпченкоE-mail: [email protected] Телефон: +380535420615 Веб сайт: ЄДРПОУ:01999218Оголошено30 лип. 14:53
Прийом пропозицій30 лип. 14:53 – 7 серп. 01:00Очікувана вартість41 915,89 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-29-011270-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиІнструменти для проведення ендоскопічних втручань - 8 найменувань
Оголошено29 лип. 20:06
Прийом пропозицій29 лип. 20:06 – 7 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість431 538,94 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-21-011502-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиІнструменти ендоскопічні – 20 найменувань
Оголошено21 лип. 17:31
Прийом пропозицій21 лип. 17:31 – 29 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість390 686,00 грн
без ПДВЗавершена