Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «33162000-3»
-
ID: UA-2026-08-31-011982-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 33160000-9 Устаткування для операційних блоків (Інсуфлятор СО2, код НК 024:2023: 16849 - Лапароскопічний інсуфлятор, код НК 031:2024:– Z12029008 - Газові інсуфлятори; Щипці біопсійні для колоноскопії, код НК 024:2023- 38810 - Гнучкі ендоскопічні біопсійні щипці багаторазового
використання, код НК 031:2024 - L031301 - Щипці для біопсії, загальна хірургія, багаторазові; Операційна лампа, код НК 024:2023- 12282 – Операційний світильник, код НК 031:2024 - Z12010702 - Мобільні безтіньові лампи; Жорсткий ендоскоп (цистоскоп), код НК 024:2023- 17145 - Жорсткий цистоскоп, код НК 031:2024 - Z12020701 - Цистоскопи) Оголошено31 серп. 17:51
Прийом пропозицій31 серп. 17:51 – 8 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-31-010600-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 33160000-9 - Устаткування для операційних блоків
Ім'я:Світлана ІльницькаE-mail: [email protected] Телефон: +380680417852 Веб сайт: ЄДРПОУ:01982494Оголошено31 серп. 16:37
Прийом пропозицій31 серп. 16:37 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-010155-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиІнструменти для краніотома (ДК 021:2015: 33160000-9: Устаткування для операційних блоків, номенклатура - 33162200-5 Інструменти для операційних блоків)
Оголошено31 серп. 16:20
Прийом пропозицій31 серп. 16:20 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-007894-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 33160000-9 Устаткування для операційних блоків (Медичний виріб для діагностичної церебральної ангіографії, який включає пункційну голку, - 1 штука)
Ім'я:Катерина КомпанецьE-mail: [email protected] Телефон: +380671344281 Веб сайт: ЄДРПОУ:42574629Оголошено31 серп. 15:08
Прийом пропозицій31 серп. 15:08 – 11 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-31-007697-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 33160000-9 — Устаткування для операційних блоків (Комплектуючі та інструменти до апарату ЕХВЧ-300 РК "Надія-4")
Оголошено31 серп. 15:02
Прийом пропозицій31 серп. 15:02 – 8 вер. 07:00 -
ID: UA-2026-08-31-000467-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОдноразова ізолована канюля
Ім'я:Петро ДреженковE-mail: [email protected] Телефон: +380977535893, +380673563622 ЄДРПОУ:05484161Оголошено31 серп. 09:10
Прийом пропозицій31 серп. 09:10 – 9 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-002524-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСистема високошвидкісного дрилю, код ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоків - (Код номенклатурної позиції за ДК 021:2015: 33162000-3 Апаратура та інструменти для операційних блоків, код НК 024:2023: 44491 Багатофункційний дриль/пилка хірургічна, що живиться від електромережі
/НК 031:2024 - Z12100901 МОТОРИЗОВАНІ СИСТЕМИ НЕЙРОХІРУРГІЇ). Оголошено28 серп. 10:52
Прийом пропозицій28 серп. 10:52 – 7 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-26-011975-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиІнструменти для ендоскопії (ДК 021:2015: 33160000-9: Устаткування для операційних блоків, номенклатура - 33162200-5 Інструменти для операційних блоків)
Оголошено26 серп. 16:28
Прийом пропозицій26 серп. 16:28 – 3 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-26-004726-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Устаткування для операційних блоків» відповідно до ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» – 33160000-9; Апаратура та інструменти для операційних блоків, код (33162000-3).
Ім'я:планово економічний відділE-mail: [email protected] Телефон: 380443650755,380444230750 ЄДРПОУ:13697965Оголошено26 серп. 12:02
Прийом пропозицій26 серп. 12:02 – 3 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-26-004261-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСистема ендоскопічної візуалізації у комплекті (доукомплектація апаратно-інструментального комплексу для гістероскопії) (НК 024:2023 — 35616 -Система ендоскопічної візуалізації, НК 031:2024 — Z12020403 - Модулі для ендоскопічної візуалізації та мінімально інвазивної хірургії) за ДК 021:2015 —
33160000-9 Устаткування для операційних блоків Оголошено26 серп. 11:33
Прийом пропозицій26 серп. 11:33 – 3 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-25-010524-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями45633 – Електрод для електрокаутера (K02010103 – Електрохірургічні електроди, одноразові); 47487 – Електричний кабель для медичних виробів багаторазового застосування (L1899 – Електрохірургічні інструменти, багаторазові – інше)
Оголошено25 серп. 15:42
Прийом пропозицій25 серп. 15:42 – 3 вер. 18:00 -
ID: UA-2026-08-18-008486-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТовари медичного призначення код ДК 021:2015 33160000-9 Устаткування для операційних блоків
Оголошено18 серп. 14:47
Прийом пропозицій18 серп. 14:47 – 3 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-12-003094-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями33160000-9 Устаткування для операційних блоків - Система шейвера (Код НК 024:2023 - 36224 - Система шейверна артроскопічна з живленням від мережі, Код НК 031:2024 - Z1202110201 Моторизовані системи для артроскопічної хірургії), Лезо шейвера (Код НК 024:2023 - 41499 - Лезо артроскопічної шейверної
системи,одноразового використання, Код НК 031:2024 - Z1202110280 Моторозовані інструменти для артроскопічної хірургії -апаратні аксесуари), Радіочастотний плазмовий хірургічний електрод (зонд) (Код НК 024:2023 - 63309 - Електролітичний плазмовий ендоскопічний електрохірургічний електрод, Код НК 031:2024 - К02050101Електроди для комбінованої радіочастотної/ультразвукової хірургії, одноразові) Оголошено12 серп. 11:14
Прийом пропозицій12 серп. 11:14 – 9 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-010804-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системикод ДК 021:2015 — 33160000-9 Устаткування для операційних блоків ( НК 024:2023 – 35134 лезо для дерматома, одноразового застосування, НК 031:2024: V0199 різальні пристрої, одноразові – інше)
Очікувана вартість14 541,30 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-013447-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСистема ендоскопічної візуалізації для відеобронхоскопії (НК 024:2023 35616 - Система ендоскопічної візуалізації, НК 031:2024 Z12020403 - Модулі для ендоскопічної візуалізації та мінімально інвазивної хірургії), Відеоларингоскоп (відеобронхоскоп) (НК 024:2023 17662 - Гнучкий відеобронхоскоп, НК
031:2024 Z12020802 - Відеобронхоскопи) (код за ДК 021:2015 33160000-9 Устаткування для операційних блоків) Ім'я:Валентина ЛошакE-mail: [email protected] Телефон: +380462259991, +380631875357 ЄДРПОУ:02006065Оголошено25 серп. 18:28
Прийом пропозицій25 серп. 18:28 – 2 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість3 738 000,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-25-011612-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 33160000-9 Устаткування для операційних блоків
Оголошено25 серп. 16:17
Прийом пропозицій25 серп. 16:17 – 2 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість3 294 545,71 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-25-007112-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАпаратура та інструменти для операційних блоків
Очікувана вартість34 595,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-005615-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямикод ДК 021:2015 — 33160000-9 Устаткування для операційних блоків (код НК 024:2023 – 35134 лезо для дерматома, одноразового застосування, НК 031:2024: V0199 різальні пристрої, одноразові – інше)
Оголошено20 серп. 12:31
Прийом пропозицій20 серп. 12:31 – 28 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість70 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-19-011882-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями33160000-9 Устаткування для операційних блоків, 33162200-5 Інструменти для операційних блоків (37148 - Канюля для лапароскопічного доступу, багаторазового використання/ L031202 - АБДОМІНАЛЬНИЙ ТРОАКАР, БАГАТОРАЗОВИЙ, 33596 - Ендоскопічний електрохірургічний наконечник / електрод, монополярний,
багаторазовий/ L180402 - ЩИПЦІ ДЛЯ ЕНДОСКОПІЧНОЇ ЕЛЕКТРОХІРУРГІЇ, БАГАТОРАЗОВІ, 47342 - Лапараскопічна канюля для зрошення / відсмоктування/L030199 - КАНЮЛІ І НАКОНЕЧНИКИ ДЛЯ ЗАГАЛЬНОЇ ХІРУРГІЇ, БАГАТОРАЗОВІ – ІНШЕ, 46329 - Голка для пневмоперитонеуму з підпружиненим стилетом багаторазового застосування/K0104 - ГОЛКИ ВЕРЕША, 35080 Щипці захоплювальні лапароскопічні багаторазового застосування/ L031399 - ЩИПЦІ ДЛЯ ЗАГАЛЬНОЇ ХІРУРГІЇ, БАГАТОРАЗОВІ – ІНШЕ) Оголошено19 серп. 16:35
Прийом пропозицій19 серп. 16:35 – 27 серп. 11:00Очікувана вартість685 401,87 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-19-003906-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектрод ріжучий N6110
Очікувана вартість8 640,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro