ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник: 33140000-3 Медичні матеріали (Катетер судинний Epicutaneo Cava 2 Fr (або еквівалент); Бахіли середні нетканні; Бахіли поліетиленові; Відріз марлевий медичний н/с 10м х 90см, тип 17; Голка для спінальної анестезії, тип КВІНКЕ, розміри 25G; Голка для спінальної анестезії, тип КВІНКЕ, розміри 26G; Голка для епідуральної анестезії G 18; Дренаж профильний Слабінського (Блейка); Зонд назогастральний, Fr 15; Fr 18; Зонд шлунковий, Fr16, одноразовий, стерильний; Зонд шлунковий, Fr18, одноразовий, стерильний; Зонд шлунковий, Fr32, одноразовий, стерильний; Зонд шлунковий, Fr30, одноразовий, стерильний; Канюля внутрішньовенна з ін'єкційним портом, одноразового використання, 20G; Канюля внутрішньовенна з ін'єкційним портом, одноразового використання, 22G; Канюля внутрішньовенна з ін'єкційним портом, одноразового використання, 26G; Канюля для аспірації та введення лікарських засобів з мультидозових флаконів Mini-Spike (або еквівалент); Катетер аспіраційний одноразового використання, розмір Fr16 ; Катетер венозний (підключичний), КВ-3 (Fr6); Катетер для емболектомії типу "Фогарті", Fr3; Катетер для емболектомії типу "Фогарті", Fr5; Катетер для емболектомії типу "Фогарті", Fr4; Катетер для емболектомії типу "Фогарті", Fr6; Катетер живлячий, Fr6, одноразовий, стерильний; Комплект для встановлення венозного підключичного катетера КВ-3 (Fr 6); Комплект для катетеризації великих судин за методом Селдінгера 2-канальний 7F/20см; Краник 3-х ходовий; Лезо для скальпелю одноразове стерильне, розмір 15; Набір гінекологічний стерильний одноразовий; Накінечник для кухлі Есмарха Fr 18; Cистема для вливання інфузійних розчинів стерильна одноразова; Система для вливання інфузійних розчинів, крові та кровозамінників стерильна одноразова; Подовжувач інфузійних магістралей (150 см) світлозахисний, помаранчевий; Подовжувач інфузійних магістралей (150 см); Нитки плетені полігліколідні з покриттям забарвлені розмір USP1, довжина 90 см, голка колюча 50 мм вигін 1\2; Подовжувач інфузійних магістралей (150см) ; Серветка спиртова одноразового використання №100; Сечоприймач одноразовий, 100мл ; Скарифікатори одноразові металеві стерильні тип "спис" №200; Трубка ендотрахеальна з манжетою, розмір 7,0; Трубка ендотрахеальна з манжетою, розмір 7,5; Трубка ендотрахеальна з манжетою, розмір 8,0; Трубка трахеостомічна з манжетою, розмір 7,5; Трубка трахеостомічна з манжетою, розмір 8,5; Шовний матеріал - нитки хірургічні, що не розсмоктуються, стерильні - ШОВК плетений чорний USP 2 (М 5) 150 см; Шприц Original Perfusor (або еквівалент) 50мл; Шприц Original Perfusor (або еквівалент) 50мл, світлозахисний, помаранчовий; Шприц 5 мл луєр ін'єкційний одноразового застосування з голкою; Шприц трьохкомпонентний 5 мл луєр ін'єкційний одноразового застосування з голкою; Шприц 10 мл луєр ін'єкційний одноразового застосування з голкою; Шприц трьохкомпонентний 10 мл луєр ін'єкційний одноразового застосування з голкою; Шприц трьохкомпонентний 20 мл луєр ін'єкційний одноразового застосування з голкою; Бинт марлевий медичний стерильний 7м х 14см, тип 17; Голка, для багатьох заборів, 21G X 1 1/2" 0,8X38 мм)

Закупівля здійснюється у відповідності до положень Постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 року № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» Застосовані критерії оцінки: Єдиним критерієм оцінки згідно даної процедури відкритих торгів є ціна (питома вага критерію – 100%). Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: українська, згідно тендерної документації

Очікувана вартість

2 520 000,00 грн

з ПДВ
Закупівля не відбулась
Перегляд
Прийом пропозицій

з 1 лист. 2022 13:01

до 14 лист. 2022 16:00

Аукціон
не проводився
Кваліфікація

з 14 лист. 2022 16:02

до 21 лист. 2022 15:38

Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
1 лист. 2022 13:01 – 14 лист. 2022 16:00
Період уточнень:
1 лист. 2022 13:01 – 11 лист. 2022 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Відповіді на питання до:
14 лист. 2022 16:00
Оскарження умов тендера:
1 лист. 2022 13:01 – 11 лист. 2022 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
3 лист. 2022 16:02

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
02003563
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 61058, Харківська область, Харків, ПРОСПЕКТ НЕЗАЛЕЖНОСТІ, будинок 13
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Гриненко Наталія Георгіївна
Володіння мовою:
Телефон:
0577050223
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список лотів

Назва Очікувана вартість Статус
1

ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник: 33140000-3 Медичні матеріали (Катетер судинний Epicutaneo Cava 2 Fr (або еквівалент); Бахіли середні нетканні; Бахіли поліетиленові; Відріз марлевий медичний н/с 10м х 90см, тип 17; Голка для спінальної анестезії, тип КВІНКЕ, розміри 25G; Голка для спінальної анестезії, тип КВІНКЕ, розміри 26G; Голка для епідуральної анестезії G 18; Дренаж профильний Слабінського (Блейка); Зонд назогастральний, Fr 15; Fr 18; Зонд шлунковий, Fr16, одноразовий, стерильний; Зонд шлунковий, Fr18, одноразовий, стерильний; Зонд шлунковий, Fr32, одноразовий, стерильний; Зонд шлунковий, Fr30, одноразовий, стерильний; Канюля внутрішньовенна з ін'єкційним портом, одноразового використання, 20G; Канюля внутрішньовенна з ін'єкційним портом, одноразового використання, 22G; Канюля внутрішньовенна з ін'єкційним портом, одноразового використання, 26G; Канюля для аспірації та введення лікарських засобів з мультидозових флаконів Mini-Spike (або еквівалент); Катетер аспіраційний одноразового використання, розмір Fr16 ; Катетер венозний (підключичний), КВ-3 (Fr6); Катетер для емболектомії типу "Фогарті", Fr3; Катетер для емболектомії типу "Фогарті", Fr5; Катетер для емболектомії типу "Фогарті", Fr4; Катетер для емболектомії типу "Фогарті", Fr6; Катетер живлячий, Fr6, одноразовий, стерильний; Комплект для встановлення венозного підключичного катетера КВ-3 (Fr 6); Комплект для катетеризації великих судин за методом Селдінгера 2-канальний 7F/20см; Краник 3-х ходовий; Лезо для скальпелю одноразове стерильне, розмір 15; Набір гінекологічний стерильний одноразовий; Накінечник для кухлі Есмарха Fr 18; Cистема для вливання інфузійних розчинів стерильна одноразова; Система для вливання інфузійних розчинів, крові та кровозамінників стерильна одноразова; Подовжувач інфузійних магістралей (150 см) світлозахисний, помаранчевий; Подовжувач інфузійних магістралей (150 см); Нитки плетені полігліколідні з покриттям забарвлені розмір USP1, довжина 90 см, голка колюча 50 мм вигін 1\2; Подовжувач інфузійних магістралей (150см) ; Серветка спиртова одноразового використання №100; Сечоприймач одноразовий, 100мл ; Скарифікатори одноразові металеві стерильні тип "спис" №200; Трубка ендотрахеальна з манжетою, розмір 7,0; Трубка ендотрахеальна з манжетою, розмір 7,5; Трубка ендотрахеальна з манжетою, розмір 8,0; Трубка трахеостомічна з манжетою, розмір 7,5; Трубка трахеостомічна з манжетою, розмір 8,5; Шовний матеріал - нитки хірургічні, що не розсмоктуються, стерильні - ШОВК плетений чорний USP 2 (М 5) 150 см; Шприц Original Perfusor (або еквівалент) 50мл; Шприц Original Perfusor (або еквівалент) 50мл, світлозахисний, помаранчовий; Шприц 5 мл луєр ін'єкційний одноразового застосування з голкою; Шприц трьохкомпонентний 5 мл луєр ін'єкційний одноразового застосування з голкою; Шприц 10 мл луєр ін'єкційний одноразового застосування з голкою; Шприц трьохкомпонентний 10 мл луєр ін'єкційний одноразового застосування з голкою; Шприц трьохкомпонентний 20 мл луєр ін'єкційний одноразового застосування з голкою; Бинт марлевий медичний стерильний 7м х 14см, тип 17; Голка, для багатьох заборів, 21G X 1 1/2" 0,8X38 мм)

Lot 1.

Перейти до лоту

Очікувана вартість

2 520 000,00 грн з ПДВ

Статус:

закупівля не відбулась

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи закупівлі 1 лист. 2022 13:01
Документи закупівлі 1 лист. 2022 13:01
Документи закупівлі 1 лист. 2022 13:01
Електронний підпис 1 лист. 2022 13:01
Електронний підпис 1 лист. 2022 13:01
Електронний підпис 1 лист. 2022 13:01
Технічні специфікації 1 лист. 2022 13:01
Технічні специфікації 1 лист. 2022 13:01
Проєкт договору 1 лист. 2022 13:01
Проєкт договору 1 лист. 2022 13:01
Документи закупівлі 1 лист. 2022 16:35
1 лист. 2022 13:01
1 лист. 2022 13:01
Документи закупівлі 3 лист. 2022 16:02
Вимоги до учасника закупівлі
9 вимог
Вчинення злочинів, учинених з корисливих мотивів

Загальна інформація

Опис

Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яка підписала тендерну пропозицію (або уповноважена на підписання договору в разі переговорної процедури закупівлі) або фізична особа, яка є учасником процедури закупівлі, не була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом та відмиванням коштів), судимість з якої знято або погашено у встановленому законом порядку

Хто підтверджує

учасник

Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яка підписала тендерну пропозицію (або уповноважена на підписання договору в разі переговорної процедури закупівлі), не була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом, шахрайством та відмиванням коштів), судимість з якої знято або погашено у встановленому законом порядку

Фізична особа, яка є учасником процедури закупівлі, не була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом та відмиванням коштів), судимість з якої знято або погашено у встановленому законом порядку

Вчинення економічних правопорушень

Загальна інформація

Опис

Суб'єкт господарювання (учасник) протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України "Про захист економічної конкуренції", у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів

Хто підтверджує

учасник

Суб'єкт господарювання (учасник) протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України "Про захист економічної конкуренції", у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів

Вчинення корупційних правопорушень

Загальна інформація

Опис

Відомості про юридичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення. Службову (посадову) особу учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов'язаного з корупцією

Хто підтверджує

учасник

Службову (посадову) особу учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов'язаного з корупцією

Відомості про юридичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення

Вчинення правопорушень, пов'язаних з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми

Загальна інформація

Опис

Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов'язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми

Хто підтверджує

учасник

Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов'язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми

Порушення справ про банкрутство

Загальна інформація

Опис

Учасник процедури закупівлі не визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура

Хто підтверджує

учасник

Учасник процедури закупівлі не визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура

Виявлення факту зв'язку учасника з іншими учасниками процедури або замовником

Загальна інформація

Опис

Тендерна пропозиція подана учасником конкурентної процедури закупівлі або участь у переговорній процедурі бере учасник, який є пов'язаною особою з іншими учасниками процедури закупівлі та/або з уповноваженою особою (особами), та/або з керівником замовника

Хто підтверджує

замовник

Тендерна пропозиція подана учасником конкурентної процедури закупівлі або участь у переговорній процедурі бере учасник, який є пов'язаною особою з іншими учасниками процедури закупівлі та/або з уповноваженою особою (особами), та/або з керівником замовника

Виявлення факту наміру впливу на прийняття рішення замовника

Загальна інформація

Опис

Замовник має незаперечні докази того, що учасник процедури закупівлі пропонує, дає або погоджується дати прямо чи опосередковано будь-якій службовій (посадовій) особі замовника, іншого державного органу винагороду в будь-якій формі (пропозиція щодо найму на роботу, цінна річ, послуга тощо) з метою вплинути на прийняття рішення щодо визначення переможця процедури закупівлі або застосування замовником певної процедури закупівлі

Хто підтверджує

замовник

Замовник має незаперечні докази того, що учасник процедури закупівлі пропонує, дає або погоджується дати прямо чи опосередковано будь-якій службовій (посадовій) особі замовника, іншого державного органу винагороду в будь-якій формі (пропозиція щодо найму на роботу, цінна річ, послуга тощо) з метою вплинути на прийняття рішення щодо визначення переможця процедури закупівлі або застосування замовником певної процедури закупівлі

Наявність інших підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі

Загальна інформація

Опис

У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" (крім нерезидентів)

Хто підтверджує

учасник

У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" (крім нерезидентів)

Учасник процедури закупівлі не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"

Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції

Загальна інформація

Хто підтверджує

учасник

Мова тендерної пропозиції українська

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
2 520 000,00 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ"

Вас може зацікавити

Шприці ін’єкційні (код ДК 021:2015 – 33141300-3 Приладдя для венепункції та забору крові)
Шприці ін’єкційні (код ДК 021:2015 – 33141300-3 Приладдя для венепункції та забору крові)
Ім'я:
Ковтун Богдан
E-mail: [email protected] Телефон: 380631116472 ЄДРПОУ:
01994089
7
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

4 420 841,12 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Людмила Федорович
E-mail: [email protected] Телефон: +380322581125 ЄДРПОУ:
44496574
6
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

2 938 501,88 грн без ПДВ

Дивитись
Нитка хірургічна стерильна без голки, Кетгут, Полірована, 3/0(3,0), довжина нитки 1,5 м, розсмоктується, без покриття, колір Жовтий; Нитки хірургічні стерильні без голки : Кетгут, Полірований; Товщина нитки USP(EP) 0(4,0), довжина: 1,5;розсмоктується, без покриття, колір : Жовтий, у відрізках; Нитка хірургічна стерильна без голки, Кетгут, Полірована, 1(5,0), довжина нитки 1,5 м, розсмоктується, без покриття, колір Жовтий; Нитка хірургічна стерильна з голкою, Поліглактін 910, Плетена, 0(3,5), довжина нитки, 0,9, м, розсмоктується, з покриттям, 1/2 кола, довжина голки, 48, мм, Колюча, Одно-голкова, без петлі, без насічки, Фіолетовий; Нитка хірургічна стерильна з голкою: Поліглактін 910, Плетена, USP(EP):4/0(1,5), 0,45м, розсмоктується, з покриттям, 3/8 кола, Довжина голки: 17мм, Колюча, Одно-голкова, без петлі, без насічки, Фіолетовий; Нитка хірургічна стерильна з голкою, Гліколат (90%)/L-лактат (10%), Плетена, 1(4,0), 1,5м, розсмоктується, з покриттям, 1/2 кола, довжина голки, 48мм, Колюча, Одно-голкова, з петлею, без насічки, Фіолетовий; Нитка хірургічна стерильна з голкою, Гліколат (90%)/L-лактат (10%), Плетена, 2/0(3,0), 0,7м, розсмоктується, з покриттям, 1/2 кола, довжина голки, 30мм, Колюча, Одно-голкова, без петлі, без насічки, Фіолетовий; Нитка хірургічна стерильна з голкою, Гліколат (90%)/L-лактат (10%), Плетена, 3/0(2,0), 0,7м, розсмоктується, з покриттям, 1/2 кола, довжина голки, 26мм, Колюча, Одно-голкова, без петлі, без насічки, Фіолетовий; Нитка хірургічна стерильна з голкою, Гліколат (90%)/L-лактат (10%), Плетена, 4/0(1,5), довжина нитки, 0,7, м, розсмоктується, з покриттям, 3/8 кола, довжина голки, 19, мм, Зворотньо-ріжуча, Одно-голкова, без петлі, без насічки, Фіолетовий; Нитка хірургічна стерильна з голкою, Поліпропілен і поліетилен монофіламентна, 1(4,0), 1,2 м, не розсмоктується, без покриття, 1/2 кола, довжина голки, 65 мм, Колюча, Одно-голкова, без петлі, без насічки, Синій; Нитка хірургічна стерильна з голкою, Поліпропілен і поліетилен, Монофіламентна, 4/0(1,5), довжина нитки, 0,9, м, не розсмоктується, без покриття, 1/2 кола, довжина голки, 26, мм, Колюча, Двох-голкова, без петлі, без насічки, Синій; Нитка хірургічна стерильна з голкою, Поліпропілен і поліетилен монофіламентна, 0(3,5), 1 м,не розсмоктується, без покриття, 1/2 кола, довжина голки, 40.0 мм, Колюча, Одно-голкова, без петлі, без насічки, Синій; Нитка хірургічна стерильна з голкою, Поліамід 6/66, Монофіламентна, 4/0(1,5), довжина нитки, 0,75, м, не розсмоктується, без покриття, 3/8 кола, довжина голки, 19, мм, Зворотньо-ріжуча, Одно-голкова, без петлі, без насічки, Синій; Нитка хірургічна стерильна з голкою: Поліпропілен, Монофіламентна, USP(EP):3/0(2,0), 0,9м, не розсмоктується, без покриття, 1/2 кола, Довжина голки: 26мм, Колюча, Двох-голкова, без петлі, без насічки, Синій; Нитка хірургічна стерильна з голкою:Поліпропілен, Монофіламентна,USP(EP):3/0(2,0), нитка:0,9 м, не розсмоктується, без покриття, голка 1/2 кола, 31.0 мм, голка:Колюча, Двох-голкова, без петлі, без насічки, Колір нитки:Синій; Нитка хірургічна стерильна з голкою: Поліпропілен,Монофіламентна, 4/0(1,5), довжина: 0.9 мм, нерозсмоктується, без покриття, 1/2 кола, довжина голки :17 мм,Колюча, Двох-голкова, без петлі, без насічки, Синій; Нитка хірургічна стерильна з голкою: Поліпропілен,Монофіламентна, 4/0(1,5),довжина: 0.9 мм, нерозсмоктується, без покриття, 1/2 кола, довжина голки : 20мм, Колюча, Двох-голкова, без петлі, без насічки, Синій; Нитка хірургічна стерильна з голкою:Поліпропілен,Монофіламентна, 5/0(1,0), довжина: 0.9 мм, нерозсмоктується, без покриття, 1/2 кола,довжина голки : 17 мм, Колюча, Двох-голкова, без петлі, без насічки, Синій; Нитка хірургічна стерильна з голкою:Поліпропілен,Монофіламентна, 6/0(0,7), довжина: 0.6 мм, нерозсмоктується, без покриття, 3/8 кола, довжина голки : 9.3 мм, Колюча, Двох-голкова, без петлі, без насічки, Синій; Нитка хірургічна стерильна з голкою: Поліпропілен,Монофіламентна, 6/0(0,7), довжина: 0.6 мм, нерозсмоктується, без покриття, 3/8 кола, довжина голки : 11 мм, Колюча, Двох-голкова, без петлі,без насічки, Синій; Нитка хірургічна стерильна з голкою:Поліпропілен,Монофіламентна, 6/0(0,7), довжина: 0.6 мм, нерозсмоктується, без покриття, 3/8 кола, довжина голки : 13 мм, Колюча, Двох-голкова, без петлі,без насічки,Синій; Нитка хірургічна стерильна з голкою:Поліпропілен,Монофіламентна,7/0(0,5), довжина: 0.6 мм, нерозсмоктується, без покриття, 3/8 кола, довжина голки : 8 мм, Колюча, Двох-голкова, без петлі, без насічки, Синій; Нитка хірургічна стерильна з голкою: Поліпропілен, Монофіламентна, Товщина нитки USP(EP): 7/0(0,5), Довжина нитки: 0.6 м, не розсмоктується, без покриття, 3/8 кола, Довжина голки: 9.3 Міліметр, Колюча, Двох-голкова, без петлі, без насічки, Синій; Нитки хірургічні стерильні з голкою: Поліглекапрон 25, Монофіламентна, USP(EP): 8/0(0,4), Довжина нитки: 0.6 м, не розсмоктується, без покриття, 3/8 кола, Довжина голки: 6.5 Міліметр, Колюча, Двох-голкова, без петлі, без насічки, Колір нитки: Синій; Нитка хірургічна стерильна з голкою, Поліестер, Плетена, 2/0, довжина нитки 0,75 м, нерозсмоктується, з покриттям, 1/2 кола, довжина голки 17 мм, Колюча, Двох-голкова, без петлі, без насічки, Зелений; Нитка хірургічна стерильна з голкою, Поліестер, Плетена, 2/0, довжина нитки 0,75 м, нерозсмоктується, з покриттям, 1/2 кола, довжина голки 26 мм, Колюча, Двох-голкова, без петлі, без насічки, Зелений; Нитка хірургічна стерильна з голкою, Поліестер, Плетена, 5(7,0), довжина нитки, 0,75, м, не розсмоктується, з покриттям, 1/2 кола, довжина голки, 60, мм, Колюча, Одно-голкова, без петлі, без насічки, Зелений; Нитка хірургічна стерильна з голкою:Поліпропілен,Монофіламентна, 3/0(2,0), довжина: 0.9 мм, нерозсмоктується, без покриття, 1/2 кола, довжина голки : 26 мм, Колюча, Двох-голкова, без петлі,без насічки, Синій; Нитка хірургічна стерильна з голкою, Поліпропілен, Монофіламентна, 4/0(1,5), довжина нитки, 0,9, м, розсмоктується, без покриття, 1/2 кола, довжина голки, 26, мм, Колюча, Двох-голкова, без петлі, без насічки, Синій; Нитка хірургічна стерильна з голкою, Поліпропілен, Монофіламентна, 2/0(3,0), довжина нитки, 0,75, м, розсмоктується, без покриття, 1/2 кола, довжина голки, 26, мм, Колюча, Одно-голкова, без петлі, без насічки, Синій; Нитка хірургічна стерильна з голкою: Поліглактін 910, Плетена, USP(EP):3/0(2,0), 0,75м, розсмоктується, з покриттям, 1/2 кола, Довжина голки: 26мм, Колюча, Одно-голкова, без петлі, без насічки, Фіолетовий; Нитка хірургічна стерильна з голкою: Поліглекапрон 25, Монофіламентна, USP(EP):4/0(1,5), 0,7м, розсмоктується, без покриття, 1/2 кола, Довжина голки: 22мм, Колюча, Одно-голкова, без петлі, без насічки, Фіолетовий; Нитка хірургічна стерильна з голкою, Поліглактін 910, Плетена, 1(4,0), довжина нитки, 0,9, м, розсмоктується, з покриттям, 1/2 кола, довжина голки, 40, мм, Колюча, Одно-голкова, без петлі, без насічки, Фіолетовий; Нитка хірургічна стерильна з голкою: Поліглактін 910, Плетена, USP(EP):4/0(1,5), 0,75м, розсмоктується, з покриттям, 3/8 кола, Довжина голки: 19мм, Ріжуча, Одно-голкова, без петлі, без насічки, Фіолетовий
Нитка хірургічна стерильна без голки, Кетгут, Полірована, 3/0(3,0), довжина нитки 1,5 м, розсмоктується, без покриття, колір Жовтий; Нитки хірургічні стерильні без голки : Кетгут, Полірований; Товщина нитки USP(EP) 0(4,0), довжина: 1,5;розсмоктується, без покр...
Ім'я:
Анастасія Пустовойт
E-mail: [email protected] Телефон: +380462660499 ЄДРПОУ:
14233274
8
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 962 616,82 грн без ПДВ

Дивитись