Шприци 2,0 НК 024:2019 – 47017 - Шприц загального призначення, разового застосування; Шприци 5,0 НК 024:2019 – 47017 - Шприц загального призначення, разового застосування; Шприци 20,0 НК 024:2019 – 47017 - Шприц загального призначення, разового застосування; Шприци 10,0 НК 024:2019 – 47017 - Шприц загального призначення, разового застосування; Шприци 1,0 НК 024:2019 – 47017 - Шприц загального призначення, разового застосування; Голка для взяття крові НК 024:2019 — Голка для взяття крові, стандартна; Бинти гіпсові 15х2,7 НК 024:2019 – 33056 - Матеріал для накладення гіпсової пов'язки; Бинти гіпсові 20х2,7 НК 024:2019 – 33056 - Матеріал для накладення гіпсової пов'язки; Катетер внутрішньовенний з інєкційним портом №18G НК 024:2019 – 36257- Катетер венозний центральний, що вводиться периферично); Катетер внутрішньовенний з інєкційним портом №20G НК 024:2019 – 36257- Катетер венозний центральний, що вводиться периферично); Катетер внутрішньовенний з інєкційним портом №22G НК 024:2019 – 36257- Катетер венозний центральний, що вводиться периферично; Системи ПР НК 024:2019 - 43324 Система для переливання рідин загального призначення; Система ПК НК 024:2019 - 43324 Система для переливання рідин загального призначення; Ємність для забору сечі стерильна НК 024:2019 - 31400- Контейнер для збору сечі стерильний IV

Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі. Згідно Додатку № 1 до оголошення про проведення спрощеної закупівлі. Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися пропозиції. Пропозиція та усі документи, що мають відношення до неї, складаються українською мовою. Інша інформація. Невід’ємними частинами оголошення є додатки: Додаток № 1. Вимоги до предмета закупівлі (інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі). Додаток № 2. Проєкт договору про закупівлю. Додаток № 3. Вимоги до учасників та інші вимоги. Додаток № 4. Цінова пропозиція. Питання, що не висвітленні у цьому оголошенні та його додатках, регулюються чинними нормативно-правовими актами України.

Очікувана вартість

69 303,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Період уточнень

з 10 жовт. 2022 20:01

до 17 жовт. 2022 00:00

Прийом пропозицій

з 17 жовт. 2022 00:00

до 25 жовт. 2022 00:00

Аукціон

з 25 жовт. 2022 12:36

до 25 жовт. 2022 12:59

Кваліфікація

з 25 жовт. 2022 12:59

до 28 жовт. 2022 11:22

Пропозиції розглянуто

з 28 жовт. 2022 11:22

до 1 лист. 2022 15:08

Подання пропозицій:
17 жовт. 2022 00:00 – 25 жовт. 2022 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Початок аукціону:
25 жовт. 2022 12:36 – 25 жовт. 2022 12:59
Період уточнень:
10 жовт. 2022 20:01 – 17 жовт. 2022 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Відповіді на питання до:
18 жовт. 2022 00:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
02000228
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 35400, Рівненська область, селище міського типу Гоща, Павлова, будинок 1
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Панчук Тетяна Іванівна
Володіння мовою:
Телефон:
380978438787
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Шприци 2,0 НК 024:2019 – 47017 - Шприц загального призначення, разового застосування

Код ДК 021:2015: 33141310-6 Шприци

Кількість:

1 000 штуки

Період доставки:

до 31 груд. 2022

Місце доставки:

Україна, 35400, Рівненська область, смт. Гоща, вул. Павлова, буд. 1
2

Шприци 5,0 НК 024:2019 – 47017 - Шприц загального призначення, разового застосування

Код ДК 021:2015: 33141310-6 Шприци

Кількість:

1 000 штуки

Період доставки:

до 31 груд. 2022

Місце доставки:

Україна, 35400, Рівненська область, смт. Гоща, вул. Павлова, буд. 1
3

Шприци 20,0 НК 024:2019 – 47017 - Шприц загального призначення, разового застосування

Код ДК 021:2015: 33141310-6 Шприци

Кількість:

1 000 штуки

Період доставки:

до 31 груд. 2022

Місце доставки:

Україна, 35400, Рівненська область, смт. Гоща, вул. Павлова, буд. 1
4

Шприци 10,0 НК 024:2019 – 47017 - Шприц загального призначення, разового застосування

Код ДК 021:2015: 33141310-6 Шприци

Кількість:

1 000 штуки

Період доставки:

до 31 груд. 2022

Місце доставки:

Україна, 35400, Рівненська область, смт. Гоща, вул. Павлова, буд. 1
5

Шприци 1,0 НК 024:2019 – 47017 - Шприц загального призначення, разового застосування

Код ДК 021:2015: 33141310-6 Шприци

Кількість:

1 000 штуки

Період доставки:

до 31 груд. 2022

Місце доставки:

Україна, 35400, Рівненська область, смт. Гоща, вул. Павлова, буд. 1
6

Голка для взяття крові НК 024:2019 — Голка для взяття крові, стандартна

Код ДК 021:2015: 33141320-9 Медичні голки

Кількість:

1 000 штуки

Період доставки:

до 31 груд. 2022

Місце доставки:

Україна, 35400, Рівненська область, смт. Гоща, вул. Павлова, буд. 1
7

Бинти гіпсові 15х2,7 НК 024:2019 – 33056 - Матеріал для накладення гіпсової пов'язки

Код ДК 021:2015: 33141113-4 Бинти

Кількість:

200 штуки

Період доставки:

до 31 груд. 2022

Місце доставки:

Україна, 35400, Рівненська область, смт. Гоща, вул. Павлова, буд. 1
8

Бинти гіпсові 20х2,7 НК 024:2019 – 33056 - Матеріал для накладення гіпсової пов'язки

Код ДК 021:2015: 33141113-4 Бинти

Кількість:

200 штуки

Період доставки:

до 31 груд. 2022

Місце доставки:

Україна, 35400, Рівненська область, смт. Гоща, вул. Павлова, буд. 1
9

Катетер внутрішньовенний з інєкційним портом №18G НК 024:2019 – 36257- Катетер венозний центральний, що вводиться периферично)

Код ДК 021:2015: 33141220-8 Канюлі

Кількість:

200 штуки

Період доставки:

до 31 груд. 2022

Місце доставки:

Україна, 35400, Рівненська область, смт. Гоща, вул. Павлова, буд. 1
10

Катетер внутрішньовенний з інєкційним портом №20G НК 024:2019 – 36257- Катетер венозний центральний, що вводиться периферично)

Код ДК 021:2015: 33141220-8 Канюлі

Кількість:

200 штуки

Період доставки:

до 31 груд. 2022

Місце доставки:

Україна, 35400, Рівненська область, смт. Гоща, вул. Павлова, буд. 1
11

Катетер внутрішньовенний з інєкційним портом №22G НК 024:2019 – 36257- Катетер венозний центральний, що вводиться периферично)

Код ДК 021:2015: 33141220-8 Канюлі

Кількість:

200 штуки

Період доставки:

до 31 груд. 2022

Місце доставки:

Україна, 35400, Рівненська область, смт. Гоща, вул. Павлова, буд. 1
12

Системи ПР НК 024:2019 - 43324 Система для переливання рідин загального призначення

Код ДК 021:2015: 33141624-0 Набори для введення лікарських засобів

Кількість:

2 500 штуки

Період доставки:

до 31 груд. 2022

Місце доставки:

Україна, 35400, Рівненська область, смт. Гоща, вул. Павлова, буд. 1
13

Система ПК НК 024:2019 - 43324 Система для переливання рідин загального призначення

Код ДК 021:2015: 33141624-0 Набори для введення лікарських засобів

Кількість:

100 штуки

Період доставки:

до 31 груд. 2022

Місце доставки:

Україна, 35400, Рівненська область, смт. Гоща, вул. Павлова, буд. 1
14

Ємність для забору сечі стерильна НК 024:2019 - 31400- Контейнер для збору сечі стерильний IV

Код ДК 021:2015: 33141600-6 Контейнери та пакети для забору матеріалу для аналізів, дренажі та комплекти

Кількість:

600 штуки

Період доставки:

до 31 груд. 2022

Місце доставки:

Україна, 35400, Рівненська область, смт. Гоща, вул. Павлова, буд. 1

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 10 жовт. 2022 20:04
Не вказано 10 жовт. 2022 20:04
Електронний підпис 11 жовт. 2022 09:14
Електронний підпис 11 жовт. 2022 09:14
Проєкт договору 10 жовт. 2022 20:03
Проєкт договору 10 жовт. 2022 20:03
Не вказано 12 жовт. 2022 14:57
Не вказано 10 жовт. 2022 20:04
Не вказано 10 жовт. 2022 20:04
Технічні специфікації 10 жовт. 2022 20:03
Технічні специфікації 10 жовт. 2022 20:03
Не вказано 25 жовт. 2022 12:59
Кваліфікаційні критерії 10 жовт. 2022 20:04
Кваліфікаційні критерії 10 жовт. 2022 20:04

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
20 ( банківські )
Опис:
Джерело фінансування закупівлі. Кошти НСЗУ

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
69 303,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
346,52 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Історія аукціону

Учасники аукціону

Ім'я:
Галина Хазанюк
E-mail: [email protected] Телефон: 380956088774 Веб сайт: ЄДРПОУ:
21738610
4
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 18 жовт. 2022 14:48
Документи, що підтверджують кваліфікацію 18 жовт. 2022 14:47
Підтвердження відповідності 18 жовт. 2022 14:47
Технічні специфікації 18 жовт. 2022 14:47
Технічні специфікації 18 жовт. 2022 14:47
Технічні специфікації 18 жовт. 2022 14:47
Підтвердження відповідності 18 жовт. 2022 14:47
Технічні специфікації 18 жовт. 2022 14:47
Підтвердження відповідності 18 жовт. 2022 14:47
Підтвердження відповідності 18 жовт. 2022 14:47
Технічні специфікації 18 жовт. 2022 14:47
Підтвердження відповідності 18 жовт. 2022 14:47
Цінова пропозиція 18 жовт. 2022 14:47
Документи, що підтверджують кваліфікацію 18 жовт. 2022 14:47
Документи, що підтверджують кваліфікацію 18 жовт. 2022 14:47
Підтвердження відповідності 18 жовт. 2022 14:47
Документи, що підтверджують кваліфікацію 18 жовт. 2022 14:47
Електронний підпис 18 жовт. 2022 14:48

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
28 жовт. 2022 08:25
Електронний підпис 28 жовт. 2022 11:04

Пропозиція

51 900,00 грн з ПДВ

Статус

дискваліфіковано
Ім'я:
Анна Федорук
E-mail: [email protected] Телефон: +380362235376, +380362433082, +380685050058, +380503750462 ЄДРПОУ:
30398035
6
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 21 жовт. 2022 18:55
Документи, що підтверджують кваліфікацію 21 жовт. 2022 18:54
Документи, що підтверджують кваліфікацію 21 жовт. 2022 18:54
Технічні специфікації 21 жовт. 2022 18:54
Документи, що підтверджують кваліфікацію 21 жовт. 2022 18:54
Підтвердження відповідності 21 жовт. 2022 18:54
Документи, що підтверджують кваліфікацію 21 жовт. 2022 18:54
Документи, що підтверджують кваліфікацію 21 жовт. 2022 18:54
Документи, що підтверджують кваліфікацію 21 жовт. 2022 18:54
Електронний підпис 21 жовт. 2022 18:55
Електронний підпис 21 жовт. 2022 18:55
Електронний підпис 21 жовт. 2022 18:55
Технічні специфікації 21 жовт. 2022 18:54
Документи, що підтверджують кваліфікацію 21 жовт. 2022 18:54
Цінова пропозиція 21 жовт. 2022 18:54
Документи, що підтверджують кваліфікацію 21 жовт. 2022 18:54
Документи, що підтверджують кваліфікацію 21 жовт. 2022 18:54
Документи, що підтверджують кваліфікацію 24 жовт. 2022 17:59
Документи, що підтверджують кваліфікацію 21 жовт. 2022 18:54
Документи, що підтверджують кваліфікацію 21 жовт. 2022 18:54
Документи, що підтверджують кваліфікацію 21 жовт. 2022 18:54
Документи, що підтверджують кваліфікацію 21 жовт. 2022 18:54

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
28 жовт. 2022 11:21
Електронний підпис 28 жовт. 2022 11:22

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 1 лист. 2022 15:07
Підписаний договір 1 лист. 2022 15:05

Пропозиція

52 000,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Комунальне некомерційне підприємство "Гощанська багатопрофільна лікарня" Гощанської селищної ради

Вас може зацікавити

Контейнери для забору голок на 5 л та 10 л, з паперу, одноразові (НК 024:2023 код 35429 - Місткість для збирання колючо-різальних медичних відходів; НК 031:2024 код A018005 - КОНТЕЙНЕРИ ДЛЯ ОБЛІКУ ГОЛОК) згідно ДК 021:2015 код 33140000-3 Медичні матеріали
Контейнери для забору голок на 5 л та 10 л, з паперу, одноразові (НК 024:2023 код 35429 - Місткість для збирання колючо-різальних медичних відходів; НК 031:2024 код A018005 - КОНТЕЙНЕРИ ДЛЯ ОБЛІКУ ГОЛОК) згідно ДК 021:2015 код 33140000-3 Медичні матеріали ...
Ім'я:
Тетяна Рудик
E-mail: [email protected] Телефон: +380631088141 Веб сайт: ЄДРПОУ:
01984441
6
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

111 500,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Катерина Бойко
E-mail: [email protected] Телефон: +380442398773 ЄДРПОУ:
01994089
7
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

54 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Калоприймач; Калоприймач; Калоприймач; Калоприймач; Калоприймач; Калоприймач; Калоприймач; Калоприймач; Калоприймач; Калоприймач; Калоприймач; Калоприймач; Сечоприймачі; Засоби догляду за стомою; Засоби догляду за стомою; Сечоприймачі
Калоприймач; Калоприймач; Калоприймач; Калоприймач; Калоприймач; Калоприймач; Калоприймач; Калоприймач; Калоприймач; Калоприймач; Калоприймач; Калоприймач; Сечоприймачі; Засоби догляду за стомою; Засоби догляду за стомою; Сечоприймачі
Ім'я:
Яна Томчук
E-mail: [email protected] Телефон: +380563784949, +380985779375 Веб сайт: ЄДРПОУ:
37899694
8
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

128 478,94 грн без ПДВ

Дивитись