Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «33141600-6»
-
ID: UA-2026-09-01-001742-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїКонтейнери та пакети для забору матеріалу для аналізів, дренажі та комплекти
Оголошено1 вер. 10:30
Прийом пропозицій1 вер. 10:30 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-001338-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїКалоприймачі
Оголошено1 вер. 10:14
Прийом пропозицій1 вер. 10:14 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-001101-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїКалоприймач стомічний однокомпонентний, мішок відкритий, прозорий з вбудованим фільтром, з застібкою на липучці, розмір для вирізання 12-75 мм (по типу 17501) Калоприймач стомічний двокомпонентний,пластина, увігнута, фланець 50 мм, розмір для вирізання 15-33 мм (по типу 46759)
Оголошено1 вер. 09:57
Прийом пропозицій1 вер. 09:57 – 4 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-31-011842-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021-2015: 33140000-3 Медичні матеріали (Набір реагентів для визначення Феритину (25 тестів/набір), 53718 Феритин IVD (діагностика in vitro), набір, нефелометричний/ турбідиметричний аналіз, W0102070102 ФЕРИТИН, 33141625-7; Набір реагентів для визначення рівня Імуноглобуліну G (25 тестів/набір),
53785 Загальний імуноглобулін G (загальний IgG) IVD (діагностика in vitro), комплект, нефелометрія/ турбідиметрія, W0102010105 ІМУНОГЛОБУЛІН G, 33141625-7; Контроль Феритину (2фл х 1мл), 41928 Феритин IVD (діагностика in vitro), контроль, W01021520 КОНТРОЛЬНІ МАТЕРІАЛИ –ІМУНОХІМІЯ, 33141625-7; Контроль Імуноглобуліну G (2фл х 1мл), 41353 Загальний імуноглобулін G (IgG) IVD (діагностика in vitro), контрольний матеріал, W01021520 КОНТРОЛЬНІ МАТЕРІАЛИ –ІМУНОХІМІЯ, 33141625-7; Діагностичний моноклональний реагент анти-A, 52532 Анти-A групове типування еритроцитів IVD (діагностика in vitro), антитіла, W0103030199 АНАЛІЗИ ДЛЯ ВИЗНАЧЕННЯ ГРУПИ КРОВІ – ІНШЕ, 33141625-7; Діагностичний моноклональний реагент анти-В, 52538 Анти-B групове типування еритроцитів IVD (діагностика in vitro), антитіла, W0103030199 АНАЛІЗИ ДЛЯ ВИЗНАЧЕННЯ ГРУПИ КРОВІ – ІНШЕ, 33141625-7; Діагностичний моноклональний реагент анти-АВ, 46442 Анти-АВ групове типування еритроцитів IVD (діагностика in vitro), антитіла, W0103030199 АНАЛІЗИ ДЛЯ ВИЗНАЧЕННЯ ГРУПИ КРОВІ – ІНШЕ, 33141625-7; Діагностичний моноклональний реагент анти-D ІgM, 52647 AHTU-Rh(D)групове типування еритроцитів IVD (діагностика in vitro), антитіла, W0103030201 РЕЗУС D, 33141625-7; Реагентна суміш анти-D ІgG/ІgM, 52688 Групові еритроцитарні варіабельні Rh(D) категорії VI IVD (діагностика in vitro), антитіла, реакція аглютинації, W0103030201 РЕЗУС D, 33141625-7; Діагностичний моноклональний реагент анти-С, 52546 Анти-C [RH002] групове типування еритроцитів IVD (діагностика in vitro), антитіла, W0103030202 ФЕНОТИПИ РЕЗУС-ФАКТОРІВ, 33141625-7; Діагностичний моноклональний реагент анти-c, 52547 Анти-C [RH004] групове типування еритроцитів IVD (діагностика in vitro), антитіла, W0103030202 ФЕНОТИПИ РЕЗУС-ФАКТОРІВ, 33141625-7; Діагностичний моноклональний реагент анти-Е, 52562 Анти-E [RH003] групове типування еритроцитів IVD, антитіла, W0103030202 ФЕНОТИПИ РЕЗУС-ФАКТОРІВ, 33141625-7; Діагностичний моноклональний реагент анти-е, 52563 Анти-E [RH005] групове типування еритроцитів IVD, (діагностика in vitro), антитіла, W0103030202 ФЕНОТИПИ РЕЗУС-ФАКТОРІВ, 33141625-7; Моноклональний реагент анти-К, 52593 Анти-K (KEL001) групове типування еритроцитів IVD, (діагностика in vitro), антитіла, W0103030501 ІНШІ РЕАКТИВИ ДЛЯ ТИПУВАННЯ АНТИГЕНІВ, 33141625-7; Людський антиглобулін, 46948 Багатоспецифічний імуноглобулін G до глобуліну людини (IgG) IVD (діагностика in vitro), антитіла, W0103030305 МОНОСПЕЦИФІЧНА СИРОВАТКА ДЛЯ АНТИЛЮДСЬКОГО ГЛОБУЛІНУ, 33141625-7; Набір №1 Стандартні еритроцити для визначення груп крові людини за системами AB0, Rhesus, 52691 Стандартні еритроцити для перехресного визначення груп крові за системою AB0 IVD (діагностика in vitro), набір, реакція аглютинації, W0103030499 КОНТРОЛЬНІ МАТЕРІАЛИ ДЛЯ ІМУНОГЕМАТОЛОГІЇ – ІНШЕ, 33141625-7; Комплект для забору капілярної крові об'єм 1,0 мл одноразового використання стерильний, 63061 Система взяття капілярної крові IVD (діагностика in vitro), W0501010299 ПРИСТРОЇ ДЛЯ ЗАБОРУ КАПІЛЯРНОЇ КРОВІ – ІНШЕ, 33141300-3; Піпетка Пастера, 1 мл, 160 мм, пластикова нестерильна, 43375 Піпетка з ручним заповненням, W0503020199 ПІПЕТКИ – ІНШЕ, 33141626-4; Піпетка Пастера, 1 мл, 160 мм, пластикова стерильна, 43375 Піпетка з ручним заповненням, W0503020199 ПІПЕТКИ – ІНШЕ, 33141626-4; Набір реактивів Загальний білок (1000 мл/ 1000 макс. визнач.), 61900 Загальний білок IVD (діагностика in vitro), набір, спектрофотометричний аналіз, W01010230 ЗАГАЛЬНИЙ БІЛОК, 33141625-7; Калібратори гемоглобіну (3х1,5 мл), 55874 Загальний гемоглобін IVD (діагностика in vitro), контрольний матеріал, W0103010504 ЗАСОБИ КОНТРОЛЮ ГЕМОГЛОБІНУ, 33141625-7; Желатин 10% - 10х10 мл, 52740 Елюювання антитіл до еритроцитів IVD (діагностика in vitro), реагент, W0103030199 АНАЛІЗИ ДЛЯ ВИЗНАЧЕННЯ ГРУПИ КРОВІ – ІНШЕ, 33141625-7; Набір реактивів Гемоглобін (2000 мл/ 800 макс. визнач.), 55872 Загальний гемоглобін IVD (діагностика in vitro), набір, спектрофотометричний аналіз, W0103010201 АНАЛІЗИ НА ВИЗНАЧЕННЯ ГЕМОГЛОБІНУ (ЗАГАЛЬНИЙ HB), 33141625-7; Набір реактивів Альбумін (1000 мл/ 1000 макс. визнач.), 59071 Альбумін IVD (діагностика in vitro ), набір, спектрофотометричний аналіз, W0102010309 АЛЬБУМІН (ІХ) ВКЛ. УАЛЬБУМІН, 33141625-7; Фарби за Грамом з фуксином Ціля-1000, 42709 Набір для фарбування за Грамом, IVD (діагностика in vitro), W020304 ПІГМЕНТ ДЛЯ МІКРОБІОЛОГІЧНОГО ФАРБУВАННЯ ЗА ГРАМОМ, 33141625-7; Азур-еозин за Романовським-1000, 44946 Фарбування за Романовським, IVD (діагностика in vitro), набір, W0103010302 БАРВНИКИ ЗА РОМАНОВСЬКИМ, 33141625-7; Фіксатор еозин за Май-Грюнвальдом-1000, 42959 Барвник Май-Грюнвальда, IVD (діагностика in vitro), W0104010804 БАРВНИКИ, 33141625-7; Серветки марлеві стерильні 8-ми шарові 5х5 см (№2), 48134 Серветка марлева ткана стерильна, M0201020101 ВАТНО-МАРЛЕВІ ВИРОБИ, СКЛАДЕНІ, БЕЗ РЕНТГЕНОКОНТРАСТНОЇ СМУЖКИ, СТЕРИЛЬНІ, 33141118-0; Серветки марлеві стерильні 8-ми шарові 7,5х7,5 (№2), 48134 Серветка марлева ткана стерильна, M0201020101 ВАТНО-МАРЛЕВІ ВИРОБИ, СКЛАДЕНІ, БЕЗ РЕНТГЕНОКОНТРАСТНОЇ СМУЖКИ, СТЕРИЛЬНІ, 33141118-0; СпЛ Контроль Норма (1х5 мл), 47869 Множинні аналіти клінічної хімії IVD (діагностика in vitro), контрольний матеріал, W0101050101 АТЕСТОВАНІ МУЛЬТИКОМПОНЕНТНІ КОНТРОЛЬНІ МАТЕРІАЛИ (КХ), 33141625-7; СпЛ RBC-контроль Н+П (2х2,5 мл), 55868 Підрахунок еритроцитів IVD (діагностика in vitro), контрольний матеріал, W0103030499КОНТРОЛЬНІ МАТЕРІАЛИ ДЛЯ ІМУНОГЕМАТОЛОГІЇ – ІНШЕ, 33141625-7; СпЛ WBC-контроль Н+П (2х2,5 мл), 56225 Лейкоцити, підрахунок клітин IVD (діагностика in vitro), контрольний матеріал, W0103080402 КОНТРОЛЬНІ МАТЕРІАЛИ ДЛЯ ЛЕЙКОЦИТІВ, 33141625-7; СпЛ PLT-контроль Н+П (2х2,5 мл), 55871 Підрахунок тромбоцитів IVD (діагностика in vitro), контрольний матеріал, W0103010505 КОНТРОЛЬНІ МАТЕРІАЛИ ТРОМБОЦИТІВ, 33141625-7; Фактор-VIII-тест (40 визнач.) 56021 Чинник VIII зсідання крові IVD (діагностика чинник), набір, аналіз утворення згустку, W0103020207 ФАКТОР ЗСІДАННЯ VIII, 33141625-7; Фібриноген-тест (100 визнач.), 55997 Фібриноген (чинник I) IVD (діагностика in vitro), набір, аналіз утворення згустку, W0103020201 АНАЛІЗИ НА ФІБРИНОГЕН (ФАКТОР І), 33141625-7; Набір реактивів Білкові фракції (600 мл/ 20 макс. визнач.), 53592 Множинні білки клінічної хімії IVD (діагностика in vitro ), набір, нефелометричний/ турбідиметричний аналіз, W0102010399 ТРАНСПОРТНІ БІЛКИ – ІНШЕ, 33141625-7). Оголошено31 серп. 17:40
Прийом пропозицій31 серп. 17:40 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-011454-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїДК 021:2015: 33141600-6 - Контейнери та пакети для забору матеріалу для аналізів, дренажі та комплекти (засоби догляду за стомою: Паста Coloplast® (Колопласт) 60 г(g) у тубі)
Оголошено31 серп. 17:15
Прийом пропозицій31 серп. 17:15 – 3 вер. 17:10 -
ID: UA-2026-08-31-011034-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиції33140000-3 Медичні матеріали (33141600-6 - Контейнери та пакети для забору матеріалу для аналізів, дренажі та комплекти)
Оголошено31 серп. 16:53
Прийом пропозицій31 серп. 16:53 – 3 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-31-010870-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїДК 021:2015: 33141600-6 - Контейнери та пакети для забору матеріалу для аналізів, дренажі та комплекти (17455 Калоприймач стомічний однокомпонентний Alterna® (Алтерна), відкритий, прозорий, розмір для вирізання 10-70 мм (mm) ( N30))
Оголошено31 серп. 16:55
Прийом пропозицій31 серп. 16:55 – 3 вер. 16:42 -
ID: UA-2026-08-31-010480-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїКатетер Фолея трьохканальний (3-ходовий), розмір 22 Fr, об’єм балона 30 мл, довжина 400-450 мм, одноразовий, стерильний; Катетер Фолея трьохканальний (3-ходовий), розмір 20 Fr, об’єм балона 30 мл, довжина 400-450 мм, одноразовий, стерильний; Катетер Фолея трьохканальний (3-ходовий), розмір 24 Fr,
об’єм балона 30 мл, довжина 400-450 мм, одноразовий, стерильний Оголошено31 серп. 16:34
Прийом пропозицій31 серп. 16:34 – 3 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-010477-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїКонтейнери та пакети для забору матеріалу для аналізів, дренажі та комплекти
Оголошено31 серп. 16:36
Прийом пропозицій31 серп. 16:36 – 4 вер. 14:00 -
ID: UA-2026-08-31-008285-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиції33141600-6 Контейнери та пакети для забору матеріалу для аналізів, дренажі та комплекти (Контейнери червоного кольору з колесами 240 л.)
Оголошено31 серп. 15:27
Прийом пропозицій31 серп. 15:27 – 3 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-007902-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїКонтейнер для аналізів
Оголошено31 серп. 15:09
Прийом пропозицій31 серп. 15:09 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-007330-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїАспіратори, дренажі, шлункові зонди
Ім'я:Крештанович Ірина ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380505803845 ЄДРПОУ:02005763Оголошено31 серп. 14:52
Прийом пропозицій31 серп. 14:52 – 3 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-007243-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїКалоприймач: однокомпонентний, мішок відкритий (з дренуючим отвором), непрозорий, пластина рівна, Ø отвору для вирізання до 71–80 мм, з фільтром код за НК 024: 2023 31075 Калоприймач для кишкової стоми відкритого типу однокомпонентний код за НК 031:2024 A1001010102 ОДНОКОМПОНЕНТНІ КАЛОПРИЙМАЧІ
ПІСЛЯ КОЛОСТОМІЇ ДЛЯ НЕВТЯГНУТОЇ СТОМИ, ПЛАСКІ, З ТКАНИННИМ ПОКРИТТЯМ (33141600-6 Контейнери та пакети для забору матеріалу для аналізів, дренажі та комплекти) код за ДК 021:2015: 33140000-3 — Медичні матеріали Оголошено31 серп. 14:48
Прийом пропозицій31 серп. 14:48 – 3 вер. 06:00 -
ID: UA-2026-08-31-006568-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїМедичні матеріали, код ДК 021:2015-33140000-3 Медичні матеріали
Ім'я:Єпифанович Ганна ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380413521256 ЄДРПОУ:01991872Оголошено31 серп. 14:22
Прийом пропозицій31 серп. 14:22 – 3 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-31-006529-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїКалоприймач: однокомпонентний, мішок відкритий (з дренуючим отвором), непрозорий, пластина рівна, розмір для вирізання 10–70 мм (по типу 17450) - 1350 штук ; Калоприймач: однокомпонентний, мішок відкритий (з дренуючим отвором), непрозорий, пластина рівна, розмір для вирізання 12–75 мм (по типу
17500) - 1800 штук; Калоприймач: мішок, двокомпонентний, відкритий (з дренуючим отвором), непрозорий, Ø фланця: 40 мм (1691) - 30 штук ; Калоприймач: двокомпонентний, пластина, увігнута, Ø фланця: 40 мм, розмір для вирізання 10-35 мм(1771) - 10 штук ; Калоприймач: мішок, двокомпонентний, відкритий (з дренуючим отвором), непрозорий, Ø фланця: 50 мм, розмір для вирізання 50 мм, (по типу 13985) - 30 штук ; Калоприймач: уростомний мішок, двокомпонентний, прозорий, фланець 50 мм, об'єм 375 мл (по типу 1758) - 340 штук; Калоприймач:двокомпотентний пластина, рівна, фланець 50 мм, розмір для вирізання 10-45 мм (1776) - 150 штук; Калоприймач: двокомпонентний, пластина, рівна, фланець 60 мм, розмір для вирізання від 10 до 55 мм (по типу 13191) - 30 штук; Калоприймач: уростомний мішок, однокомпонентний, прозорий, розмір для вирізання 10-55 мм, 375 мл, (по типу 17477) - 30 штук; Калоприймач стомічний двокомпонентний, мішок відкритий, непрозорий, фланець 60 мм (по типу 1693) - 60 штук Оголошено31 серп. 14:23
Прийом пропозицій31 серп. 14:23 – 3 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-31-004326-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїКалоприймач; Калоприймач
Оголошено31 серп. 12:28
Прийом пропозицій31 серп. 12:28 – 3 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-31-004311-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїДренаж Прямий Fr 24, стерильний, з кольоровим кодуванням, термопластичний ПВХ, довжиною 530 мм.
Оголошено31 серп. 12:27
Прийом пропозицій31 серп. 12:27 – 3 вер. 07:00 -
ID: UA-2026-08-31-002365-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїДК 021:2015 33140000-3 Медичні матеріали (33141600-6 Контейнери та пакети для забору матеріалу для аналізів, дренажі та комплекти ) (Катетер Фолея: урологічний, двоканальний (2-ходовий), розмір 14 Fr, об’єм балона 30 мл, довжина 400 мм, матеріал латекс, одноразовий, стерильний; Катетер Фолея:
урологічний, двоканальний (2-ходовий), розмір 16 Fr, об’єм балона 30 мл, довжина 400 мм, матеріал латекс, одноразовий, стерильний; Катетер Фолея: урологічний, двоканальний (2-ходовий), розмір 18 Fr, об’єм балона 30 мл, довжина 400 мм, матеріал латекс, одноразовий, стерильний; Катетер Фолея: урологічний, двоканальний (2-ходовий), розмір 20 Fr, об’єм балона 30 мл, довжина 400 мм, матеріал латекс, одноразовий, стерильний; Контейнер для забору калу стерильний без градуювання, не стійкий до автоклавування, 30 мл, №1; Контейнер для забору сечі стерильний з градуюванням, не стійкий до автоклавування, 120 мл, №1; Сечоприймачі: для дорослих, приліжковий, одноразовий, універсальний, об’єм 2000 мл) Ім'я:Артем МартинченкоE-mail: [email protected] Телефон: +380508894627, +380532680309 ЄДРПОУ:01999709Оголошено31 серп. 11:27
Прийом пропозицій31 серп. 11:27 – 3 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-001695-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїПробірка вакуумна: Об'єм 9 мл., розмір: 16х100 мм, наповнювач: літій гепарин, колір кришки: Зелений, стерильна
Ім'я:Бенюх Наталія ГригорівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380457051476 Факс:+380457051476ЄДРПОУ:05408332Оголошено31 серп. 10:30
Прийом пропозицій31 серп. 10:30 – 3 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-31-000742-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїПаста герметизуюча, Вага: 60 гр., Паста; Засоби догляду за стомою: Абсорбуючий порошок, Вага: 25-29 грам; Засоби догляду за стомою: Виріб: Захисний спрей, Об'єм: 50 мілілітр, Форма випуску: Спрей
Оголошено31 серп. 09:35
Прийом пропозицій31 серп. 09:35 – 4 вер. 12:00