Електрична апаратура в асортименті за ДК 021:2015 - 31210000-1-Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл

Документи, що входять до складу тендерної пропозиції та підготовлені безпосередньо Учасником, мають бути викладені українською мовою. Тендерні пропозиції, підготовлені Учасниками, можуть бути викладені іншою мовою, при цьому повинні мати завірений переклад українською мовою бюро перекладів та/або з перекладом українською мовою з нотаріальним засвідченням підпису перекладача, якщо інше не передбачено цією тендерною документацією. Визначальним є текст, викладений українською мовою. Вид закупівлі: спрощена закупівля. Закупівля проводиться відповідно до Постанови КМ №169 від 28.02.2022р. (зі змінами)

Очікувана вартість

310 000,00 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд
Період уточнень

з 7 вер. 2022 15:09

до 13 вер. 2022 10:00

Прийом пропозицій

з 13 вер. 2022 10:00

до 16 вер. 2022 10:00

Аукціон

з 19 вер. 2022 11:32

Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
13 вер. 2022 10:00 – 16 вер. 2022 10:00
Початок аукціону:
19 вер. 2022 11:32
Період уточнень:
7 вер. 2022 15:09 – 13 вер. 2022 10:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Причина

неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері державних закупівель

Пояснення

Відповідно до вимог абзацу 3 частини 7 статті 14 Закону замовник протягом одного робочого дня з дня їх оприлюднення зобов’язаний надати роз’яснення на звернення учасників спрощеної закупівлі, які оприлюднюються в електронній системі закупівель, та/або внести зміни до оголошення про проведення спрощеної закупівлі, та/або вимог до предмета закупівлі. У зв’язку з технічною неможливістю надати відповідь, Замовник прийняв рішення скасувати дану закупівлю. Згідно з п.2 частиною 1 Статті 32 Закону, а саме – «неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства у сфері публічних закупівель, з описом таких порушень, які неможливо усунути.»

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 13 вер. 2022 14:13
Електронний підпис 13 вер. 2022 14:14

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
03350568
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 65091, Одеська область, Одеса, вул.Середня,37
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Усенко Віталій
Володіння мовою:
Телефон:
380734734460
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Автоматичний вимикач 1p 6А (або еквівалент)

Код ДК 021:2015: 31211310-4 Автоматичні вимикачі

Кількість:

60 штуки

Період доставки:

до 31 жовт. 2022

Місце доставки:

Україна, 65091, Одеська область, Одеса, вул. Середня, 37
2

Автоматичний вимикач 1p 10А (або еквівалент)

Код ДК 021:2015: 31211310-4 Автоматичні вимикачі

Кількість:

60 штуки

Період доставки:

до 31 жовт. 2022

Місце доставки:

Україна, 65091, Одеська область, Одеса, вул. Середня, 37
3

Автоматичний вимикач 1p 16А (або еквівалент)

Код ДК 021:2015: 31211310-4 Автоматичні вимикачі

Кількість:

100 штуки

Період доставки:

до 31 жовт. 2022

Місце доставки:

Україна, 65091, Одеська область, Одеса, вул. Середня, 37
4

Автоматичний вимикач 1p 25А (або еквівалент)

Код ДК 021:2015: 31211310-4 Автоматичні вимикачі

Кількість:

100 штуки

Період доставки:

до 31 жовт. 2022

Місце доставки:

Україна, 65091, Одеська область, Одеса, вул. Середня, 37
5

Автоматичний вимикач 1p 32А (або еквівалент)

Код ДК 021:2015: 31211310-4 Автоматичні вимикачі

Кількість:

60 штуки

Період доставки:

до 31 жовт. 2022

Місце доставки:

Україна, 65091, Одеська область, Одеса, вул. Середня, 37
6

Автоматичний вимикач 1p 40А (або еквівалент)

Код ДК 021:2015: 31211310-4 Автоматичні вимикачі

Кількість:

60 штуки

Період доставки:

до 31 жовт. 2022

Місце доставки:

Україна, 65091, Одеська область, Одеса, вул. Середня, 37
7

Автоматичний вимикач 1p 50А (або еквівалент)

Код ДК 021:2015: 31211310-4 Автоматичні вимикачі

Кількість:

100 штуки

Період доставки:

до 31 жовт. 2022

Місце доставки:

Україна, 65091, Одеська область, Одеса, вул. Середня, 37
8

Автоматичний вимикач 1p 63А (або еквівалент)

Код ДК 021:2015: 31211310-4 Автоматичні вимикачі

Кількість:

100 штуки

Період доставки:

до 31 жовт. 2022

Місце доставки:

Україна, 65091, Одеська область, Одеса, вул. Середня, 37
9

Автоматичний вимикач 1p 100А (або еквівалент)

Код ДК 021:2015: 31211310-4 Автоматичні вимикачі

Кількість:

136 штуки

Період доставки:

до 31 жовт. 2022

Місце доставки:

Україна, 65091, Одеська область, Одеса, вул. Середня, 37
10

Автоматичний вимикач 3p 25А (або еквівалент)

Код ДК 021:2015: 31211310-4 Автоматичні вимикачі

Кількість:

12 штуки

Період доставки:

до 31 жовт. 2022

Місце доставки:

Україна, 65091, Одеська область, Одеса, вул. Середня, 37
11

Автоматичний вимикач 3p 32А (або еквівалент)

Код ДК 021:2015: 31211310-4 Автоматичні вимикачі

Кількість:

12 штуки

Період доставки:

до 31 жовт. 2022

Місце доставки:

Україна, 65091, Одеська область, Одеса, вул. Середня, 37
12

Автоматичний вимикач 3p 40А (або еквівалент)

Код ДК 021:2015: 31211310-4 Автоматичні вимикачі

Кількість:

12 штуки

Період доставки:

до 31 жовт. 2022

Місце доставки:

Україна, 65091, Одеська область, Одеса, вул. Середня, 37
13

Автоматичний вимикач 3p 50А (або еквівалент)

Код ДК 021:2015: 31211310-4 Автоматичні вимикачі

Кількість:

12 штуки

Період доставки:

до 31 жовт. 2022

Місце доставки:

Україна, 65091, Одеська область, Одеса, вул. Середня, 37
14

Автоматичний вимикач 3p 63А (або еквівалент)

Код ДК 021:2015: 31211310-4 Автоматичні вимикачі

Кількість:

12 штуки

Період доставки:

до 31 жовт. 2022

Місце доставки:

Україна, 65091, Одеська область, Одеса, вул. Середня, 37
15

Автоматичний вимикач 3p 80А (або еквівалент)

Код ДК 021:2015: 31211310-4 Автоматичні вимикачі

Кількість:

12 штуки

Період доставки:

до 31 жовт. 2022

Місце доставки:

Україна, 65091, Одеська область, Одеса, вул. Середня, 37
16

Шина алюмінієва АД31 3х20х3000 (або еквівалент)

Код ДК 021:2015: 31218000-7 Шинопроводи

Кількість:

12 Погонний метр

Період доставки:

до 31 жовт. 2022

Місце доставки:

Україна, 65091, Одеська область, Одеса, вул. Середня, 37
17

Шина алюмінієва АД31 4х40х3000 (або еквівалент)

Код ДК 021:2015: 31218000-7 Шинопроводи

Кількість:

36 Погонний метр

Період доставки:

до 31 жовт. 2022

Місце доставки:

Україна, 65091, Одеська область, Одеса, вул. Середня, 37
18

Шина алюмінієва АД31 5х50х3000 (або еквівалент)

Код ДК 021:2015: 31218000-7 Шинопроводи

Кількість:

36 Погонний метр

Період доставки:

до 31 жовт. 2022

Місце доставки:

Україна, 65091, Одеська область, Одеса, вул. Середня, 37
19

Шина алюмінієва АД31 8х60х3000 (або еквівалент)

Код ДК 021:2015: 31218000-7 Шинопроводи

Кількість:

24 Погонний метр

Період доставки:

до 31 жовт. 2022

Місце доставки:

Україна, 65091, Одеська область, Одеса, вул. Середня, 37
20

DIN-рейка 1м (або еквівалент)

Код ДК 021:2015: 31218000-7 Шинопроводи

Кількість:

100 штуки

Період доставки:

до 31 жовт. 2022

Місце доставки:

Україна, 65091, Одеська область, Одеса, вул. Середня, 37
21

Запобіжник ПН2-100А (або еквівалент)

Код ДК 021:2015: 31211300-1 Плавкі запобіжники

Кількість:

30 штуки

Період доставки:

до 31 жовт. 2022

Місце доставки:

Україна, 65091, Одеська область, Одеса, вул. Середня, 37
22

Запобіжник ПН2-250А (або еквівалент)

Код ДК 021:2015: 31211300-1 Плавкі запобіжники

Кількість:

50 штуки

Період доставки:

до 31 жовт. 2022

Місце доставки:

Україна, 65091, Одеська область, Одеса, вул. Середня, 37
23

Запобіжник ПН2-400А (або еквівалент)

Код ДК 021:2015: 31211300-1 Плавкі запобіжники

Кількість:

70 штуки

Період доставки:

до 31 жовт. 2022

Місце доставки:

Україна, 65091, Одеська область, Одеса, вул. Середня, 37
24

Запобіжник ПТ 012-6-80-31,5 (або еквівалент)

Код ДК 021:2015: 31211300-1 Плавкі запобіжники

Кількість:

20 штуки

Період доставки:

до 31 жовт. 2022

Місце доставки:

Україна, 65091, Одеська область, Одеса, вул. Середня, 37
25

Запобіжник ПТ 012-6-50-31,5 (або еквівалент)

Код ДК 021:2015: 31211300-1 Плавкі запобіжники

Кількість:

20 штуки

Період доставки:

до 31 жовт. 2022

Місце доставки:

Україна, 65091, Одеська область, Одеса, вул. Середня, 37
26

Запобіжник ПТ 012-10-50-31,5 (або еквівалент)

Код ДК 021:2015: 31211300-1 Плавкі запобіжники

Кількість:

20 штуки

Період доставки:

до 31 жовт. 2022

Місце доставки:

Україна, 65091, Одеська область, Одеса, вул. Середня, 37
27

Запобіжник ПТ 013-10-80-31,5 (або еквівалент)

Код ДК 021:2015: 31211300-1 Плавкі запобіжники

Кількість:

30 штуки

Період доставки:

до 31 жовт. 2022

Місце доставки:

Україна, 65091, Одеська область, Одеса, вул. Середня, 37
28

Запобіжник ПТ 013-10-100-31,5 (або еквівалент)

Код ДК 021:2015: 31211300-1 Плавкі запобіжники

Кількість:

30 штуки

Період доставки:

до 31 жовт. 2022

Місце доставки:

Україна, 65091, Одеська область, Одеса, вул. Середня, 37
29

Розетка одинарна (або еквівалент)

Код ДК 021:2015: 31214300-2 Зовнішні розподілювальні пристрої

Кількість:

100 штуки

Період доставки:

до 31 жовт. 2022

Місце доставки:

Україна, 65091, Одеська область, Одеса, вул. Середня, 37
30

Вилка штепсельна (або еквівалент)

Код ДК 021:2015: 31214300-2 Зовнішні розподілювальні пристрої

Кількість:

25 штуки

Період доставки:

до 31 жовт. 2022

Місце доставки:

Україна, 65091, Одеська область, Одеса, вул. Середня, 37

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи закупівлі 7 вер. 2022 15:11
Електронний підпис 7 вер. 2022 15:11
Електронний підпис 7 вер. 2022 15:11

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
12 ( робочі )
Опис:
Оплата здійснюється на підставі видаткової накладної. Джерело фінансування: бюджет Одеської міської територіальної громади.

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
310 000,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
1 550,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ ЗОВНІШНЬОГО ОСВІТЛЕННЯ "ОДЕСМІСЬКСВІТЛО"

Вас може зацікавити

ВИМИКАЧІ ТА ЕЛЕКТРИЧНА АПАРАТУРА ДЛЯ КОМУТУВАННЯ ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
ВИМИКАЧІ ТА ЕЛЕКТРИЧНА АПАРАТУРА ДЛЯ КОМУТУВАННЯ ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Ім'я:
Гольтер А. В.
E-mail: [email protected] Телефон: 380670000000 ЄДРПОУ:
30083966

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

369 693,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Боровик Ірина Володимирівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380363664404 ЄДРПОУ:
05425046
8
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

433 600,00 грн без ПДВ

Дивитись
Товар - код CPV 31210000-1 по ДК 021:2015 - Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Шафи та розподільні пристрої). РПЗ- 9.364
Товар - код CPV 31210000-1 по ДК 021:2015 - Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Шафи та розподільні пристрої). РПЗ- 9.364
Ім'я:
Міронов Сергій
E-mail: [email protected] Телефон: 380513642461 ЄДРПОУ:
20915546
9
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

323 290,20 грн без ПДВ

Дивитись