Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «31211300-1»
-
ID: UA-2026-09-01-006075-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлектрична апаратура згідно ДК 021:2015 код 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Оголошено1 вер. 14:04
Прийом пропозицій1 вер. 14:04 – 17 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-31-012753-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАвтоматичні вимикачі ДК021:2015 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Оголошено31 серп. 19:30
Прийом пропозицій31 серп. 19:30 – 18 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-30-000223-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВимикачі автоматичні код ДК 021:2015 – 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Оголошено30 серп. 12:06
Прийом пропозицій30 серп. 12:06 – 17 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-28-011143-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 31210000-1 – Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Автоматичний вимикач 1ф 16А, автоматичний вимикач 1ф 25А, автоматичний вимикач 3ф 25А, автоматичний вимикач 3ф 32А – 31211310-4, щит електричний металевий вбудований на 24 модулів, вимикач одноклавішний
вбудований, вимикач двоклавішний вбудований – 31210000-1) Оголошено28 серп. 17:39
Прийом пропозицій28 серп. 17:39 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-009261-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлектрична апаратура в асортименті
Оголошено28 серп. 15:32
Прийом пропозицій28 серп. 15:32 – 7 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-28-007381-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 код 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Електрична апаратура для філії "Дністровська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
Оголошено28 серп. 14:45
Прийом пропозицій28 серп. 14:45 – 7 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-28-006200-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАвтоматичні вимикачі
Оголошено28 серп. 13:35
Прийом пропозицій28 серп. 13:35 – 5 вер. 11:58 -
ID: UA-2026-08-28-001478-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВСТАВКА ПЛАВКА, ЗАПОБІЖНИК
Оголошено28 серп. 09:59
Прийом пропозицій28 серп. 09:59 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-012769-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАвтоматичні та перекидні вимикачі за кодом ДК 021:2015 код 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Ім'я:Яна Римська-ЛищенкоE-mail: [email protected] Телефон: +380674863317 Веб сайт: ЄДРПОУ:39609111Оголошено27 серп. 19:30
Прийом пропозицій27 серп. 19:30 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-008192-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАвтоматичні вимикачі та контактори
Оголошено27 серп. 14:44
Прийом пропозицій27 серп. 14:44 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-007234-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл Автоматичні вимикачі для Східного ТУОМ
Оголошено27 серп. 14:11
Прийом пропозицій27 серп. 14:11 – 7 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-26-007875-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТовар - код CPV 31210000-1 по ДК 021:2015 – Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Вимикачі автоматичні, контактори, щити розподільчі та інше). РПЗ - 9.273.
Оголошено26 серп. 14:17
Прийом пропозицій26 серп. 14:17 – 3 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-24-001006-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗапобіжники різні
Оголошено24 серп. 09:50
Прийом пропозицій24 серп. 09:50 – 3 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-04-000484-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВимикачі автоматичні
Оголошено4 серп. 08:59
Прийом пропозицій4 серп. 08:59 – 4 вер. 15:00 -
ID: UA-2026-09-02-008079-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПридбання електротоварів та кабельної продукції для облаштування вузла обліку в житловому будинку в селищі Царичанка по вул.Травнева, буд.4 кв.2
Ім'я:Наталія НестеренкоE-mail: [email protected] Телефон: +380569031572 Веб сайт: ЄДРПОУ:41050131Очікувана вартість940,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-001280-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАвтоматичний вимикач, перемикач.
Очікувана вартість2 077,44 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-008852-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектричні товари в асортименті
Очікувана вартість11 011,60 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-008333-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАвтоматичний вимимикач Schneider Electric Resi9 3/25А; Вимикач Panasonic Arcedia 3кл б/п; Вимикач Panasonic Arcedia 1кл б/п; Колодка для з;єднання проводів 20 А Enext помаранчева
Очікувана вартість1 215,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-006483-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАвтоматичний вимикач, доза
Очікувана вартість5 240,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-001925-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВимикач, коробка електрична
Очікувана вартість310,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro