Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «31214300-2»
-
ID: UA-2026-08-31-009989-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТовар - код CPV 31210000-1 по ДК 021:2015 - Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Шафи та розподільні пристрої). РПЗ- 9.364
Оголошено31 серп. 16:15
Прийом пропозицій31 серп. 16:15 – 10 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-27-012983-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВимикач високовольтний елегазовий 330 кВ (три полюси)
Очікувана вартість19 682 392,97 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-011869-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВимикач елегазовий 110 кВ, роз’єднувачі 3-х полюсні 110кВ
Очікувана вартість4 910 359,20 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-008459-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Вимикач елегазовий 110 кВ (з вбудованими трансформаторами струму з обох боків) з пружинним приводом ПпрК» код ДК 021:2015 – 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Оголошено12 серп. 15:07
Прийом пропозицій12 серп. 15:07 – 20 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість24 220 570,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-07-007611-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомірка типу КСО (ДК 021:2015: код «31210000-1» - «Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл («31214300-2» - «Зовнішні розподілювальні пристрої»))
Оголошено7 серп. 14:13
Прийом пропозицій7 серп. 14:13 – 17 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість413 300,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-06-001662-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВимикачі 110 кВ елегазові
Очікувана вартість8 292 216,96 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-005212-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВимикачі 110 кВ елегазові у комплекті з елегазом
Очікувана вартість12 528 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-008580-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКРУ-6,3 кВ та КРУ-0,4 кВ водогрійної котельні
Очікувана вартість99 859 293,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-10-009333-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомплектний розподільчий пристрій зовнішнього встановлення (КРПЗ) з комірками типу КСО (ДК 021:2015: код «31210000-1» - «Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл («31214300-2» - «Зовнішні розподілювальні пристрої»))
Оголошено10 лип. 15:38
Прийом пропозицій10 лип. 15:38 – 27 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 880 833,33 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-19-011872-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомірки типу КСО (ДК 021:2015: код «31210000-1» - «Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл («31214300-2» - «Зовнішні розподілювальні пристрої»))
Оголошено19 трав. 15:51
Прийом пропозицій19 трав. 15:51 – 1 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість757 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-19-011697-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомплектна трансформаторна підстанція (без силового трансформатора та без лічильників електроенергії) (ДК 021:2015: код «31210000-1» - «Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл» («31214300-2» - «Зовнішні розподілювальні пристрої»))
Оголошено19 трав. 15:47
Прийом пропозицій19 трав. 15:47 – 1 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість613 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-19-004787-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлектрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Оголошено19 трав. 11:35
Прийом пропозицій19 трав. 11:35 – 27 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість4 226 877,98 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-02-002335-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод ДК 021:2015 - 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Комплектний розподільчий пристрій КРП)
Очікувана вартість5 800 000,02 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-01-001165-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВисоковольтні вимикачі 110 кВ, 330 кВ
Ім'я:Худенко Ірина ВалентинівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442069767 Веб сайт: ЄДРПОУ:24584661Оголошено1 квіт. 09:40
Прийом пропозицій1 квіт. 09:40 – 28 квіт. 09:00Очікувана вартість27 156 257,10 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-03-16-004252-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФотоелектричний тестер/мультиметр для сонячних панелей.
Ім'я:Юрій Михайлович СпірідоновE-mail: [email protected] Телефон: +380525735110, +380671528570 ЄДРПОУ:32537046Очікувана вартість3 050,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-06-012144-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШтанга оперативна універсальна до 110 кВт ШОУ-110, автоматичний вимикач
Очікувана вартість19 398,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-01-28-009569-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПеремикач вводу ручний, вимикачі, розподільчі пристрої
Ім'я:Галина МиргородськаE-mail: [email protected] Телефон: +380536321553 Веб сайт: ЄДРПОУ:04382895Очікувана вартість4 640,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-22-013863-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектричне обладнання (ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл)
Ім'я:Дубровська Вікторія ЛеонідівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380633144385 ЄДРПОУ:40460848Очікувана вартість37 398,26 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-10-27-012921-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлектрична апаратура
Ім'я:Гізун Тетяна ПетрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380384263829 Веб сайт: ЄДРПОУ:21313677Оголошено27 жовт. 2025 16:01
Прийом пропозицій27 жовт. 2025 16:01 – 17 лист. 2025 10:00Очікувана вартість191 226,12 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-09-24-002484-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлектрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл – за кодом ДК 021:2015 – 31210000-1 (Роз'єднувачі та комплектуючі)
Оголошено24 вер. 2025 10:23
Прийом пропозицій24 вер. 2025 10:23 – 2 жовт. 2025 12:00Очікувана вартість9 044 482,70 грн
без ПДВЗавершена