ДК 021-2015: 09210000-4 Мастильні засоби (придбання паливно - мастильних матеріалів)
з 1 серп. 2022 13:47
до 5 серп. 2022 12:00
з 5 серп. 2022 12:00
до 10 серп. 2022 14:00
з 10 серп. 2022 14:01
до 11 серп. 2022 13:31
з 11 серп. 2022 13:31
до 12 серп. 2022 13:52
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Моторна олива 10W-40 (20л)
Код ДК 021:2015:
09211100-2 Моторні оливи
|
Кількість: 2 штуки |
Період доставки:
до 31 груд. 2022
|
Місце доставки: Україна, 65031, Одеська область, Одеса, Хімічна, 3 |
| 2 |
Антифриз червоний G12+ (10кг готовий розчин)
Код ДК 021:2015:
09211610-0 Гідравлічні рідини
|
Кількість: 2 штуки |
Період доставки:
до 31 груд. 2022
|
Місце доставки: Україна, 65031, Одеська область, Одеса, Хімічна, 3 |
| 3 |
Антифриз блакитний G11+ (10кг готовий розчин)
Код ДК 021:2015:
09211610-0 Гідравлічні рідини
|
Кількість: 2 штуки |
Період доставки:
до 31 груд. 2022
|
Місце доставки: Україна, 65031, Одеська область, Одеса, Хімічна, 3 |
| 4 |
AdBlue (Мочевина) 20л
Код ДК 021:2015:
09210000-4 Мастильні засоби
|
Кількість: 3 штуки |
Період доставки:
до 31 груд. 2022
|
Місце доставки: Україна, 65031, Одеська область, Одеса, Хімічна, 3 |
| 5 |
Олива двотактна HP 2T, 208л Husqvarna
Код ДК 021:2015:
09211000-1 Мастильні оливи та мастильні матеріали
|
Кількість: 1 штуки |
Період доставки:
до 31 груд. 2022
|
Місце доставки: Україна, 65031, Одеська область, Одеса, Хімічна, 3 |
| 6 |
Олива моторна МГ10Г2к (200л)
Код ДК 021:2015:
09211100-2 Моторні оливи
|
Кількість: 1 штуки |
Період доставки:
до 31 груд. 2022
|
Місце доставки: Україна, 65031, Одеська область, Одеса, Хімічна, 3 |
| 7 |
Олива індустріальна И-40А (180кг)
Код ДК 021:2015:
09211000-1 Мастильні оливи та мастильні матеріали
|
Кількість: 1 штуки |
Період доставки:
до 31 груд. 2022
|
Місце доставки: Україна, 65031, Одеська область, Одеса, Хімічна, 3 |
| 8 |
Літійове мастило ЕР2 (0,4кг)
Код ДК 021:2015:
09211000-1 Мастильні оливи та мастильні матеріали
|
Кількість: 19 штуки |
Період доставки:
до 31 груд. 2022
|
Місце доставки: Україна, 65031, Одеська область, Одеса, Хімічна, 3 |
| 9 |
Олива гідравлічна HLP 46 (205л)
Код ДК 021:2015:
09211000-1 Мастильні оливи та мастильні матеріали
|
Кількість: 1 штуки |
Період доставки:
до 31 груд. 2022
|
Місце доставки: Україна, 65031, Одеська область, Одеса, Хімічна, 3 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Технічні специфікації | 1 серп. 2022 13:51 | |
| Не вказано | 4 серп. 2022 14:21 | |
| Не вказано | 1 серп. 2022 13:50 | |
| Проєкт договору | 1 серп. 2022 13:52 | |
| Не вказано | 4 серп. 2022 14:22 | |
| Електронний підпис | 1 серп. 2022 13:54 | |
| Електронний підпис | 1 серп. 2022 13:54 | |
|
|
||
| Не вказано | 1 серп. 2022 13:48 | |
| Не вказано | 4 серп. 2022 14:22 | |
Електронна тендерна документація
Загальна інформація
Хто підтверджує
учасник
Правові обґрунтування
Вид та умови надання забезпечення тендерних пропозицій
Опис вимоги
Учасник надає Замовнику гарантії виконання своїх зобов’язань у зв’язку з поданням пропозиції у вигляді електронної безвідкличної безумовної банківської гарантії (електронний документ з електронно-цифровим підписом відповідно до вимог діючого законодавства). Вимоги до банківської гарантії: Банківська гарантія надається у електронному вигляді у форматі PDF з обов’язковим накладанням ЕЦП Гаранта, в тексті гарантії вказується посилання на програмний комплекс, яким накладено підпис. 1. У випадку, якщо підписантом є не Голова правління банківської установи, то повноваження особи яка підписує банківську гарантію повинні бути підтверджені довіреністтю Гаранта, або відповідним наказом про призначення тощо. 2. Забезпечення пропозиції повинно містити такі суттєві умови: • Назву документа – “Гарантія”; • Номер, дату та місце складання; • Повну або скорочену назву Банка-Гаранта; • Повну або скорочену назву Учасника (принципала), що збігається з назвою, яка зазначена ним в тендерній пропозиції; • Повну або скорочену назву бенефіціара; • Платіжні реквізити бенефіціара: IBAN: UA163006140000026002500143593 в ПАТ "Креді Агріколь Банк", м. Київ, МФО 300614 • Ідентифікатор закупівлі та назву закупівлі; • Суму гарантії цифрами та словами і валюту платежу; • Умови, за яких можна вносити зміни до тексту гарантії принципалом, бенефіціаром, банком-гарантом лише за письмовою згодою із Бенефіціаром; • Обов’язок банка сплатити повну суму забезпечення (гарантована сума) за першою письмовою вимогою Замовника (бенефіціара), в якій буде посилання на одну з наступних підстав: 1) відкликання тендерної пропозиції/пропозиції учасником після закінчення строку її подання, але до того, як сплив строк, протягом якого тендерні пропозиції вважаються дійсними; 2) непідписання договору про закупівлю учасником, який став переможцем тендеру/спрощеної закупівлі; 3) ненадання переможцем процедури закупівлі (крім переговорної процедури закупівлі) у строк, визначений частиною шостою статті 17 цього Закону, документів, що підтверджують відсутність підстав, установлених статтею 17 цього Закону; 4) ненадання переможцем процедури закупівлі (крім переговорної процедури закупівлі)/спрощеної закупівлі забезпечення виконання договору про закупівлю після отримання повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, якщо надання такого забезпечення передбачено тендерною документацією/оголошенням про проведення спрощеної закупівлі. Термін сплати грошових коштів (суми забезпечення - гарантованої суми) за першою письмовою вимогою Замовника (бенефіціара) протягом 5 банківських днів з моменту отримання письмової вимоги; Банківська гарантія має бути чинною з дати розкриття пропозиції. 3. Текст банківської гарантії не може містити умов про зменшення відповідальності гаранта в будь якому випадку. Розмір банківської гарантії забезпечення пропозиції: дорівнює 5 970 грн. 00 коп. (п`ять тисяч дев`ятсот сімдесят гривень 00 коп). Строк дії забезпечення пропозиції повинен бути не меншим строку дії пропозиції – 90 днів з дати розкриття пропозиції. Банківська гарантія повинна бути виданою банком, який має відповідну ліцензію на здійснення банківських послуг та не перебуває в стадії ліквідації. Сканована копія такої ліцензії та інші документи, що є невід’ємною частиною банківської гарантії, мають бути завантажені в електронну систему закупівель без будь-яких втручань, що призведуть до неможливості перевірки ЕЦП/КАП банка-гаранта.
Загальна інформація
Хто підтверджує
переможець
Правові обґрунтування
Розмір та умови надання забезпечення виконання договору про закупівлю
Опис вимоги
Замовник має право вимагати від переможця процедури закупівлі/спрощеної закупівлі внесення ним не пізніше дати укладення договору про закупівлю забезпечення виконання такого договору, якщо внесення такого забезпечення передбачено тендерною документацією або в оголошенні про проведення спрощеної закупівлі. Переможець торгів перераховує кошти на розрахунковий рахунок Замовника не пізніше дати укладання основного договору про закупівлю. Платіжні реквізити Замовника: IBAN: UA163006140000026002500143593 в ПАТ "Креді Агріколь Банк", м. Київ, МФО 300614 2. Замовник повертає забезпечення виконання договору про закупівлю: 1) після виконання переможцем процедури закупівлі/спрощеної закупівлі договору про закупівлю; 2) за рішенням суду щодо повернення забезпечення договору у випадку визнання результатів процедури закупівлі/спрощеної закупівлі недійсними або договору про закупівлю нікчемним; 3) у випадках, передбачених статтею 43 цього Закону; 4) згідно з умовами, зазначеними в договорі про закупівлю, але не пізніше ніж протягом п’яти банківських днів з дня настання зазначених обставин. 3. Розмір забезпечення виконання договору про закупівлю не може перевищувати 5 відсотків вартості договору про закупівлю. 4. Кошти, що надійшли як забезпечення виконання договору про закупівлю, якщо вони не повертаються учаснику у випадках, визначених цим Законом, підлягають перерахуванню до відповідного бюджету, а в разі здійснення закупівлі замовниками не за бюджетні кошти - перераховуються на рахунок таких замовників. 5. Учасник в складі пропозиції надає гарантійний лист про погодження щодо перерахування забезпечення виконання договору про закупівлю за спрощеною закупівлею на розрахунковий рахунок Замовника у разі визначення його переможцем за результатами проведених торгів.
Умови оплати
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Учасники аукціону
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
|
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Сформовано автоматично | 10 серп. 2022 12:46 |
| Підтвердження відповідності | 10 серп. 2022 12:32 | |
| Технічні специфікації | 10 серп. 2022 12:32 | |
| Технічні специфікації | 10 серп. 2022 12:32 | |
| Технічні специфікації | 10 серп. 2022 12:32 | |
| Підтвердження відповідності | 10 серп. 2022 12:32 | |
| Електронний підпис | 10 серп. 2022 12:46 | |
| Підтвердження відповідності | 10 серп. 2022 12:32 | |
| Технічні специфікації | 10 серп. 2022 12:32 | |
| Підтвердження відповідності | 10 серп. 2022 12:32 | |
| Технічні специфікації | 10 серп. 2022 12:32 | |
| Підтвердження відповідності | 10 серп. 2022 12:32 | |
| Технічні специфікації | 10 серп. 2022 12:32 | |
| Технічні специфікації | 10 серп. 2022 12:32 | |
| Цінова пропозиція | 10 серп. 2022 12:32 | |
| Технічні специфікації | 10 серп. 2022 12:32 | |
| Підтвердження відповідності | 10 серп. 2022 12:32 | |
| Підтвердження відповідності | 10 серп. 2022 12:32 | |
| Підтвердження відповідності | 10 серп. 2022 12:32 | |
| Технічні специфікації | 10 серп. 2022 12:32 | |
| Підтвердження відповідності | 10 серп. 2022 12:32 | |
| Технічні специфікації | 10 серп. 2022 12:32 | |
| Технічні специфікації | 10 серп. 2022 12:32 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 10 серп. 2022 12:32 | |
| Підтвердження відповідності | 10 серп. 2022 12:32 | |
| Підтвердження відповідності | 10 серп. 2022 12:32 | |
| Технічні специфікації | 10 серп. 2022 12:32 | |
| Підтвердження відповідності | 10 серп. 2022 12:32 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 10 серп. 2022 12:32 | |
| Підтвердження відповідності | 10 серп. 2022 12:32 | |
| Технічні специфікації | 10 серп. 2022 12:32 |
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| 11 серп. 2022 13:29 | ||
| Електронний підпис | 11 серп. 2022 13:31 |
Договір
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 12 серп. 2022 13:52 | |
| Підписаний договір | 12 серп. 2022 13:48 |
Відповіді на вимоги за критеріями закупівлі
Пропозиція
Статус
переможецьКонтракт
Перегляд контракту
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника Комунальне підприємство "Міськзелентрест"Вас може зацікавити
306 611,82 грн без ПДВ
Дивитись129 000,00 грн без ПДВ
Дивитись163 632,48 грн з ПДВ
Дивитись