Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «09211610-0»
-
ID: UA-2026-08-24-010629-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОлива гідравлічна
Очікувана вартість3 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-007458-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМастильні засоби
Оголошено24 серп. 15:05
Прийом пропозицій24 серп. 15:05 – 1 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість198 005,27 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-19-005199-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМастильні оливи та мастильні матеріали
Очікувана вартість659 053,06 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-011865-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМастильні оливи та матеріали
Оголошено13 серп. 16:48
Прийом пропозицій13 серп. 16:48 – 21 серп. 11:00Очікувана вартість297 644,90 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-11-013099-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗапчастини до автомобілів та розхідні матеріали
Очікувана вартість14 874,37 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-008981-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМастильні засоби
Оголошено11 серп. 15:04
Прийом пропозицій11 серп. 15:04 – 19 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість198 005,27 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-03-007246-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМастильні засоби (Самбірське надлісництво)
Оголошено3 серп. 14:44
Прийом пропозицій3 серп. 14:44 – 12 серп. 17:00Очікувана вартість832 318,47 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-03-003259-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОливи та мастила для транспортних засобів (ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» – 09210000-4 Мастильні засоби
Оголошено3 серп. 11:30
Прийом пропозицій3 серп. 11:30 – 11 серп. 08:00Очікувана вартість1 018 422,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-27-010936-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМастильні оливи та мастильні матеріали
Оголошено27 лип. 17:30
Прийом пропозицій27 лип. 17:30 – 4 серп. 09:00Очікувана вартість549 211,78 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-27-006542-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМастильні засоби
Очікувана вартість73 175,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-24-005311-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМастильні засоби
Очікувана вартість41 527,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-22-000107-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-550_09210000-4 Мастильні засоби (Оливи та мастила) (Лот №1 - 09210000-4 Мастильні засоби (Оливи); Лот №2 - 09210000-4 Мастильні засоби (Мастила))
Оголошено22 лип. 08:10
Прийом пропозицій22 лип. 08:10 – 3 серп. 15:00Очікувана вартість1 521 367,14 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-20-009399-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМастильні оливи та мастильні матеріали (09210000-4: Мастильні засоби)
Ім'я:Світлана КоваленкоE-mail: [email protected] Телефон: +380504938911, +380686697151 ЄДРПОУ:32459822Очікувана вартість1 850 400,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-17-007001-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМастильні засоби (Львівське надлісництво)
Оголошено17 лип. 14:17
Прийом пропозицій17 лип. 14:17 – 29 лип. 13:00Очікувана вартість1 907 942,79 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-16-008246-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОлива гідравлічна L-HM 46 Олива гідравлічна L-HM 68 Олива компресорна Компреол-С Олива моторна 10W-40 Turbo Diesel Олива моторна авіаційна МС-20 вищої категорії якості Олива моторна авіаційна МС-20 першої категорії якості Олива моторна для двотактних двигунів Олива моторна універсальна 10W40 Олива
моторна універсальна 15W40 Олива моторна універсальна 5W30 Олива моторна універсальна 5W40 Оголошено16 лип. 15:36
Прийом пропозицій16 лип. 15:36 – 24 лип. 08:00Очікувана вартість1 884 850,43 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-16-005957-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Мастило та олива до транспортних засобів в асортименті», код 09210000-4 за ДК 021:2015 «Мастильні засоби»
Оголошено16 лип. 13:54
Прийом пропозицій16 лип. 13:54 – 1 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість700 075,58 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-14-001185-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМастильні матеріали за кодом - 09210000-4 "Мастильні засоби".
Очікувана вартість6 206,52 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-13-007786-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМастильні засоби
Очікувана вартість4 260,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-10-010909-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМоторні оливи
Оголошено10 лип. 18:00
Прийом пропозицій10 лип. 18:00 – 19 лип. 17:49Очікувана вартість561 516,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-10-008445-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОливи мастильні
Оголошено10 лип. 15:01
Прийом пропозицій10 лип. 15:01 – 31 лип. 08:00Очікувана вартість995 315,44 грн
без ПДВЗавершена