Послуги з оцінки майна

Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі Зазначено у ВИМОГАХ ДО ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ (ЧАСТИНА І ОГОЛОШЕННЯ). Перелік критеріїв та методика оцінки пропозицій із зазначенням питомої ваги критеріїв: Оцінка пропозицій спрощеної закупівлі здійснюється на основі єдиного критерію – «Ціна без ПДВ». Питома вага критерію – 100%. Під час заповнення форм Учасник зазначає ціну пропозиції спрощеної закупівлі в гривнях без урахування податку на додану вартість (ПДВ). При укладанні договору про закупівлю ПДВ буде нараховуватися відповідно до діючого законодавства України. Розмір та умови надання забезпечення виконання договору про закупівлю (якщо замовник вимагає його надати) - не вимагається. Додаток до ОГОЛОШЕННЯ про проведення спрощеної закупівлі: Проект договору про закупівлю, укладений за спрощеною закупівлею. Розміщення інформації в електронній системі закупівель здійснено замовником шляхом заповнення електронних полів, визначених адміністратором і реалізованих в електронній системі закупівель, та завантаження відповідних документів через автоматизоване робоче місце замовника згідно з наказом від 11.06.2020 року № 1082 «Про затвердження Порядку розміщення інформації про публічні закупівлі».

Очікувана вартість

83 275,00 грн

без ПДВ
Закупівля не відбулась
Перегляд
Період уточнень

з 22 лют. 2022 11:39

до 28 лют. 2022 11:00

Прийом пропозицій

з 28 лют. 2022 17:00

до 3 бер. 2022 12:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
28 лют. 2022 17:00 – 3 бер. 2022 12:00
Період уточнень:
22 лют. 2022 11:39 – 28 лют. 2022 11:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
20572069
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 08300, Київська область, с. Гора, Бориспільський район, ВУЛИЦЯ БОРИСПІЛЬ-7
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Кохненко Євген Сергійович
Володіння мовою:
Телефон:
380442817249
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Послуги з оцінки майна

Код ДК 021:2015: 79310000-0 Послуги з проведення ринкових досліджень

Кількість:

299 год

Період доставки:

до 31 січ. 2023

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації
2

Рецензування звіту про оцінку майна

Код ДК 021:2015: 79311400-1 Послуги з проведення економічних досліджень

Кількість:

16 посл

Період доставки:

до 31 січ. 2023

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 22 лют. 2022 11:38
Електронний підпис 22 лют. 2022 11:38
Не вказано 22 лют. 2022 11:38

Умови оплати

Оплата після події:
надання послуг
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
30 ( календарні )
Опис:
Замовник протягом 30 (тридцяти) календарних днів з дати підписання Сторонами Акта наданих Послуг перераховує на поточний рахунок Виконавця 100% ціни фактично наданих Послуг

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
83 275,00 грн без ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
417,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО " МІЖНАРОДНИЙ АЕРОПОРТ "БОРИСПІЛЬ"

Вас може зацікавити

Послуги з проведення експертної оцінки об’єктів нерухомого майна комунальної власності
Послуги з проведення експертної оцінки об’єктів нерухомого майна комунальної власності
Ім'я:
Валентина Мищук
E-mail: [email protected] Телефон: +380666332053 ЄДРПОУ:
03344510

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

41 666,00 грн без ПДВ

Дивитись
Послуги з проведення незалежної оцінки збитків, завданих унаслідок знищення та/або пошкодження майна
Послуги з проведення незалежної оцінки збитків, завданих унаслідок знищення та/або пошкодження майна
Ім'я:
Сікора Олександра Олексіївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380487342821 ЄДРПОУ:
44005631

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

104 166,67 грн без ПДВ

Дивитись