Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «79311400-1»
-
ID: UA-2026-08-28-010554-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з проведення незалежної оцінки збитків, завданих унаслідок знищення та/або пошкодження майна
Ім'я:Сікора Олександра ОлексіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380487342821 ЄДРПОУ:44005631Оголошено28 серп. 16:34
Прийом пропозицій28 серп. 16:34 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-009154-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з проведення незалежної оцінки втраченого від нестачі майна
Ім'я:Сікора Олександра ОлексіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380487342821 ЄДРПОУ:44005631Оголошено28 серп. 15:28
Прийом пропозицій28 серп. 15:28 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-007750-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод ДК 021:2015-79310000-0 Послуги з проведення ринкових досліджень. Послуги з незалежної оцінки колісних транспортних засобів.
Очікувана вартість12 870,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-010469-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з проведення аналізу цін на матеріальні ресурси та внесення звіту в ЄДЕССБ
Очікувана вартість136 950,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-013760-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод ДК 021:2015 79310000-0 Послуги з проведення ринкових дослiджень. Послуги з проведення товарознавчого дослiдження будiвельних матерiалiв та обладнання, якi були використанi на об'єктi будiвництва: "Реконструкцiя внутрiшнiх iнженерних мереж КНП "Мiська лiкарня екстреної та швидкої медичної
допомоrи" ЗМР (лiтера Е-7) по вул.Перемоги,80 в м. Запорiжжя". Очікувана вартість57 763,20 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-002295-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод ДК 021:2015 79310000-0 Послуги з проведення ринкових дослiджень. Послуги з проведення товарознавчого дослiдження будiвельних матерiалiв та обладнання, якi були використанi на об'єктi будiвництва: "Реконструкцiя внутрiшнiх iнженерних мереж КНП "Мiська лiкарня екстреної та швидкої медичної
допомоrи" ЗМР (лiтера Е-7) по вул.Перемоги,80 в м. Запорiжжя". Очікувана вартість57 763,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-003210-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з проведення незалежної оцінки втраченого від нестачі майна
Ім'я:Сікора Олександра ОлексіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380487342821 ЄДРПОУ:44005631Оголошено18 серп. 11:06
Прийом пропозицій18 серп. 11:06 – 26 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість61 555,83 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-12-004440-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з проведення ринкових досліджень
Очікувана вартість5 280,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-010843-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПроведення експертного дослідження щодо моніторингу та аналізу цін на ринку будівельних матеріалів
Очікувана вартість40 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-000154-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з проведення ринкових досліджень
Ім'я:Рибачук Галина ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380991189262 ЄДРПОУ:22569982Очікувана вартість4 700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-009862-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПОСЛУГИ З ПРОВЕДЕННЯ НЕЗАЛЕЖНОЇ ОЦІНКИ ВАРТОСТІ 1 АКЦІЇ ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «МИКОЛАЇВСЬКА ТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ»
Ім'я:Боброва Ганна ОлегівнаE-mail: [email protected] Телефон: 30512000000 Веб сайт: ЄДРПОУ:30083966Оголошено27 лип. 16:26
Прийом пропозицій27 лип. 16:26 – 4 серп. 17:00Очікувана вартість360 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-24-010237-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26П-359_79310000-0 Послуги проведення ринкових досліджень (Послуги на проведення 15-ти експертних економічних досліджень обґрунтованості розрахунків визначення розміру збитків лісокористувачам при очищенні будівельних майданчиків від лісових насаджень в тому числі розрахунки вартості деревини у
віці стиглості, розрахунки вартості існуючої ліквідної деревини, розрахунки витрат на лісовідновлення, розрахунки витрат на очищення ділянок від деревної рослинності та інші) Оголошено24 лип. 17:36
Прийом пропозицій24 лип. 17:36 – 5 серп. 15:00Очікувана вартість526 379,18 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-21-010501-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з проведення незалежної оцінки визначення розміру збитків від псування матеріальних цінностей
Оголошено21 лип. 16:28
Прийом пропозицій21 лип. 16:28 – 29 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість19 583,33 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-13-004787-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКод 79310000-0 по ДК 021:2015 Послуги з проведення ринкових досліджень (Оцінка вартості майна). РПЗ - 8.3
Оголошено13 лип. 12:47
Прийом пропозицій13 лип. 12:47 – 23 лип. 10:00Очікувана вартість49 917,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-08-008344-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПроведення робіт по оцінці майна-адміністративної будівлі (літ.А), загальною площею 617,3 кв.м та будівлі складу з гаражем (літ.Д), загальною площею 45,6 кв.м, що знаходяться на балансі УСКВ ТГ ВО в особі Вінницької обласної Ради, за адресою: м. Вінниця, вул. Монастирська, 47
Очікувана вартість7 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-06-008666-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПОСЛУГИ З ПРОВЕДЕННЯ НЕЗАЛЕЖНОЇ ОЦІНКИ ВАРТОСТІ 1 АКЦІЇ ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «МИКОЛАЇВСЬКА ТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ»
Ім'я:Боброва Ганна ОлегівнаE-mail: [email protected] Телефон: 30512000000 Веб сайт: ЄДРПОУ:30083966Оголошено6 лип. 16:00
Прийом пропозицій6 лип. 16:00 – 14 лип. 17:00Очікувана вартість360 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-25-013237-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод ДК 021:2015 79310000-0 Послуги з проведення ринкових досліджень. Послуги з проведення Експертизи (експертної оцінки) проєкту будівництва "Поточний ремонт приміщень п'ятого поверху №20,25,29,43,44,45,47,48,49" та четвертого поверху приміщень №118-126 будівлі клінічної лікарні з підвалом, літ А-6
КНП "Міська лікарня екстреної та швидкої медичної допомоги" ЗМР за адресою: вул. Перемоги, 80 м. Запоріжжя" Очікувана вартість12 156,58 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-25-009821-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАналіз поточних цін на матеріальні ресурси, вироби, конструкції, обладнання та комплекти постачання, враховані у кошторисній документації щодо об’єкта «Реставрація і перепланування приміщень 3-го та частини 2-го поверху з заміною інженерних мереж Бродівської гімназії ім. Івана Труша на вул.
Коцюбинського, 10, м. Броди, Золочівського р-ну, Львівської обл. (Будинок гімназії XIX ст.). Пам’ятка архітектури місцевого значення, охоронний № 677-М», внесення результатів моніторингу до Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва (ЄДЕССБ) та підготовка Звіту з аналізу цін на матеріальні ресурси за ДК 021:2015 - 79310000-0 «Послуги з проведення ринкових досліджень» Очікувана вартість25 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-18-006955-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПроведення робіт по оцінці майна-основної будівлі (літ.А), загальною площею 4963.6 кв.м та даху, загальною площею 1479.4 кв.м, що належить територіальним громадам Вінницької області в особі Вінницької обласної Ради та знаходиться на балансі УСКВ ТГ ВО за адресою: м. Вінниця, вул. Театральна, 15
Очікувана вартість7 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-12-010115-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПОСЛУГИ З ПРОВЕДЕННЯ НЕЗАЛЕЖНОЇ ОЦІНКИ ВАРТОСТІ 1 АКЦІЇ ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «МИКОЛАЇВСЬКА ТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ»
Ім'я:Боброва Ганна ОлегівнаE-mail: [email protected] Телефон: 30512000000 Веб сайт: ЄДРПОУ:30083966Оголошено12 черв. 15:11
Прийом пропозицій12 черв. 15:11 – 20 черв. 17:00Очікувана вартість360 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась