Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «79310000-0»
-
ID: UA-2026-09-02-002941-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з проведення експертної оцінки об’єктів нерухомого майна комунальної власності
Оголошено2 вер. 10:50
Прийом пропозицій2 вер. 10:50 – 19 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-012256-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з проведення незалежної оцінки визначення справедливої вартості об’єктів та окремих елементів благоустрою (Лот 1 - Послуги з проведення незалежної оцінки визначення справедливої вартості об’єктів благоустрою – майданчиків для паркування), (Лот 2 - Послуги з проведення незалежної оцінки
визначення справедливої вартості окремих елементів благоустрою для розміщення станцій зарядки електромобілів) Ім'я:Волохонський Олександр ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: 380443614278 ЄДРПОУ:35210739Оголошено31 серп. 18:28
Прийом пропозицій31 серп. 18:28 – 9 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-010554-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з проведення незалежної оцінки збитків, завданих унаслідок знищення та/або пошкодження майна
Ім'я:Сікора Олександра ОлексіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380487342821 ЄДРПОУ:44005631Оголошено28 серп. 16:34
Прийом пропозицій28 серп. 16:34 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-009154-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з проведення незалежної оцінки втраченого від нестачі майна
Ім'я:Сікора Олександра ОлексіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380487342821 ЄДРПОУ:44005631Оголошено28 серп. 15:28
Прийом пропозицій28 серп. 15:28 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2024-09-23-012214-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з проведення ринкових досліджень (Проведення незалежної оцінки та тесту на наявність економічного знецінення активів (основних засобів) з метою формування фінансової звітності, складеної у відповідності до Міжнародних стандартів фінансової звітності)
Ім'я:Семеренко Костянтин ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: 380442986469 Веб сайт: ЄДРПОУ:42795490Оголошено23 вер. 2024 16:10
Прийом пропозицій23 вер. 2024 16:10 – 4 лист. 2024 12:00 -
ID: UA-2026-09-04-012322-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги зі здійснення аналізу цін на матеріальні ресурси по об'єкту "Капітальний ремонт частини приміщень навчального корпусу "А" Великокунинецької гімназії Вишнівецької селищної ради по вул. Шкільна 16 в с. Великий Кунинець Кременецького р-ну Тернопільської обл." Коригування Код за ДК 021:2015
79310000-0. Послуги з проведення ринкових досліджень. Очікувана вартість10 320,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-011249-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОцінка майна з рецензуванням звіту на: частина вбудованого нежитлового приміщення №191 (площею 3,0 кв.м) будівлі лікарні №А1-7» по вул. Басараб,15 в м.Стрий Стрийського району Львівської області
Ім'я:Зарічна Тетяна СергіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380324571225 Факс:+380324571271ЄДРПОУ:30389429Очікувана вартість5 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-010485-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОцінка майна з рецензуванням звіту на: підвальні нежитлові приміщення VI, VII, XVIII, XIX, XX (загальною площею 146,2 кв.м) по вул. Красівського,28 в м.Стрий Стрийського району Львівської області
Ім'я:Зарічна Тетяна СергіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380324571225 Факс:+380324571271ЄДРПОУ:30389429Очікувана вартість6 300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-008865-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОцінка майна з рецензуванням звіту на: вбудоване нежитлове приміщення №114 (площею 17,0 кв.м) будинку культури (літ. «А-4») по вул. Шевченка Т.,7 в смт.Дашава Стрийського району Львівської області
Ім'я:Зарічна Тетяна СергіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380324571225 Факс:+380324571271ЄДРПОУ:30389429Очікувана вартість5 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-007494-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПроведення оцінки майна, частини будівлі Підгайчиківського ліцею Підгайчиківської сільської ради, а саме приміщення столової за №6, 7, 8 та 19 загальною площею 180,1 кв.м.
Очікувана вартість12 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-004485-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонсультаційні послуги та збір комерційних пропозицій для аналізу цін по об'єкту: «Реконструкція з надбудовою нежитлових приміщень другого поверху, а саме: №130; №132; №133, №XXXV та нежитлових приміщень п’ятого поверху за адресою: м.Львів вул. Липинського, 54»
Ім'я:Пігій Галина ІванівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380672520107 Веб сайт: ЄДРПОУ:22333618Очікувана вартість99 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-003596-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з аналізу цін на матеріальні ресурси по об'єкту "Капітальний ремонт системи опалення з заміною радіаторів будівлі КНП Уланівського ЦПМСД"
Очікувана вартість20 610,53 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-001478-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПроведення аналізу поточних цін на матеріальні ресурси, вироби, конструкції, обладнання та комплекти постачання, враховані у кошторисній документації щодо об'єкта: «Капітальний ремонт (заміна) аварійного ліфта в приміщенні гуртожитку Володимирського педагогічного фахового коледжу імені Агатангела
Кримського Волинської обласної ради за адресою: вул. Устилузька, 44, м. Володимир, Волинська область» Очікувана вартість17 250,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-001448-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з проведення ринкових досліджень
Ім'я:Хміль Марія ІванівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380976081838 Факс:+380433822186Веб сайт: ЄДРПОУ:40408238Очікувана вартість3 500,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-000967-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги по виконанню оцінки нежитлового приміщення (поз. 179), загальною площею 17,20 кв.м. смт.Машівка,вулиця Незалежності,112В.
Ім'я:Анастасія ГригоренкоE-mail: [email protected] Телефон: +380995128263 Веб сайт: ЄДРПОУ:01999394Очікувана вартість4 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-013071-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з проведення ринкових досліджень за кодом ДК 021:2015: 79310000-0 — Послуги з проведення ринкових досліджень
Очікувана вартість4 700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-012798-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з цінової інформації про ринкові ціни на товари
Очікувана вартість48 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-012083-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПроведення незалежної оцінки майна
Очікувана вартість15 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-010051-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з проведення ринкових досліджень
Ім'я:Олена Вікторівна СокуренкоE-mail: [email protected] Телефон: +380953864443 Веб сайт: ЄДРПОУ:01994942Очікувана вартість18 100,36 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-009043-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з оцінки визначення ринкової вартості автомобіля NISSAN реєстраційний номер АС3028ІВ
Очікувана вартість9 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro