Промислові гази
Оголошення про проведення спрощеної закупівлі додається (Оголошення про проведення спрощеної закупівлі ). Кількість (одиниці) найменувань зазначено в Додаток 2 до документації «Технічна специфікація».
з 22 бер. 2021 17:11
до 26 бер. 2021 10:00
з 26 бер. 2021 23:00
до 5 квіт. 2021 01:00
з 5 квіт. 2021 01:04
до 7 квіт. 2021 11:14
з 7 квіт. 2021 11:14
до 14 квіт. 2021 13:48
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Аргон
Код ДК 021:2015:
24111000-5 Водень, аргон, інертні гази, азот і кисень
|
Кількість: 60 одиниця |
Період доставки:
до 31 груд. 2021
|
Місце доставки: Україна, 18002, Черкаська область, Черкаси, за місцем знаходження об’єкта Постачальника на якому здійснюється заправка балонів |
| 2 |
Вуглекислота
Код ДК 021:2015:
24112000-2 Неорганічні сполуки кисню
|
Кількість: 150 одиниця |
Період доставки:
до 31 груд. 2021
|
Місце доставки: Україна, 18002, Черкаська область, Черкаси, за місцем знаходження об’єкта Постачальника на якому здійснюється заправка балонів |
| 3 |
Азот
Код ДК 021:2015:
24111700-2 Азот
|
Кількість: 25 одиниця |
Період доставки:
до 31 груд. 2021
|
Місце доставки: Україна, 18002, Черкаська область, Черкаси, за місцем знаходження об’єкта Постачальника на якому здійснюється заправка балонів |
| 4 |
Кисень
Код ДК 021:2015:
24111900-4 Кисень
|
Кількість: 250 одиниця |
Період доставки:
до 31 груд. 2021
|
Місце доставки: Україна, 18002, Черкаська область, Черкаси, за місцем знаходження об’єкта Постачальника на якому здійснюється заправка балонів |
| 5 |
Повірочно-газова суміш
Код ДК 021:2015:
24111000-5 Водень, аргон, інертні гази, азот і кисень
|
Кількість: 3 одиниця |
Період доставки:
до 31 груд. 2021
|
Місце доставки: Україна, 18002, Черкаська область, Черкаси, за місцем знаходження об’єкта Постачальника на якому здійснюється заправка балонів |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 22 бер. 2021 17:11 | |
| Не вказано | 22 бер. 2021 17:11 | |
|
|
||
| Не вказано | 22 бер. 2021 17:11 | |
| Електронний підпис | 22 бер. 2021 17:18 | |
| Електронний підпис | 22 бер. 2021 17:18 | |
|
|
||
Умови оплати
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Учасники аукціону
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
|
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Сформовано автоматично | 2 квіт. 2021 17:09 |
| Не вказано | 2 квіт. 2021 17:08 | |
| Не вказано | 2 квіт. 2021 17:08 | |
| Не вказано | 2 квіт. 2021 17:09 | |
| Не вказано | 2 квіт. 2021 17:08 | |
| Не вказано | 2 квіт. 2021 17:09 | |
| Не вказано | 2 квіт. 2021 17:09 | |
| Не вказано | 2 квіт. 2021 17:09 | |
| Не вказано | 2 квіт. 2021 17:09 | |
| Не вказано | 2 квіт. 2021 17:08 | |
| Не вказано | 2 квіт. 2021 17:08 | |
| Не вказано | 2 квіт. 2021 17:09 | |
| Не вказано | 2 квіт. 2021 17:08 | |
| Не вказано | 2 квіт. 2021 17:09 | |
| Не вказано | 2 квіт. 2021 17:08 | |
| Електронний підпис | 2 квіт. 2021 17:09 | |
| Електронний підпис | 2 квіт. 2021 17:09 | |
|
|
||
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 7 квіт. 2021 11:14 | |
| Протокол розгляду | 7 квіт. 2021 11:12 |
Договір
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Підписаний договір | 14 квіт. 2021 13:43 | |
| Електронний підпис | 14 квіт. 2021 13:47 |
Пропозиція
Статус
переможецьКонтракт
Перегляд контракту
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЧЕРКАСИОБЛЕНЕРГО"Вас може зацікавити
309 345,79 грн без ПДВ
Дивитись347 946,67 грн без ПДВ
Дивитись255 542,34 грн без ПДВ
Дивитись