Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «24111700-2»

  • ID: UA-2026-09-03-012205-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    24110000-8 Промислові гази

    Ім'я:
    Станіслав Давидов
    E-mail: [email protected] Телефон: +380612711406 Веб сайт:
    http://vodokanal.zp.ua/
    ЄДРПОУ:
    03327121
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    3 вер. 16:05

    Прийом пропозицій
    3 вер. 16:05 – 19 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    101 416,70 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    15 дн. 7 г. 8 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-21-006139-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Код ДК 021:2015 24110000-8 Промислові гази (Аргон, гелій, азот)

    Ім'я:
    Євген Юрченко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380443743420 Веб сайт:
    https://dndekc.mvs.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    25574630
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    21 серп. 12:40

    Прийом пропозицій
    21 серп. 12:40 – 31 серп. 10:00
    Очікувана вартість

    233 337,66 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-08-06-009392-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Промислові гази

    Ім'я:
    Боброва Ірина
    E-mail: [email protected] Телефон: 380966600547 ЄДРПОУ:
    02071205
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    83 070,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-03-007403-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    24110000-8 Промислові гази (Азот рідкий)

    Ім'я:
    Даниленко Олексій Олександрович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380995435366 ЄДРПОУ:
    02568182
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    3 серп. 14:49

    Прийом пропозицій
    3 серп. 14:49 – 14 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    40 241,25 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-31-005909-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Калібрувальні газові суміші

    Ім'я:
    Головатюк Віта Ігорівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380384263826 ЄДРПОУ:
    21313677
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 лип. 14:21

    Прийом пропозицій
    31 лип. 14:21 – 21 серп. 10:00
    Очікувана вартість

    724 416,93 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-07-08-011538-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Промислові гази

    Ім'я:
    Грищенко Світлана Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442048383 Веб сайт:
    https://kpi.ua/
    ЄДРПОУ:
    02070921
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    8 лип. 18:46

    Прийом пропозицій
    8 лип. 18:46 – 19 лип. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    6 425,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-06-22-011825-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Спеціальні технічні гази (ацетилен розчинний, азот газоподібний) до спектрофометра С-115М1 та атомно-абсорційного спектрофометра С-600

    Ім'я:
    Шпиця Юлія Вадимівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380322757723 ЄДРПОУ:
    02010793
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    11 700,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-12-007862-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Азот

    Ім'я:
    Валентина Гладкова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380984717707 ЄДРПОУ:
    38529245
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    3 540,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-11-008139-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    26Т-294_24110000-8 - Промислові гази (Азот рідкий) (Лот №1 – 24110000-8 - Промислові гази (Азот рідкий); Лот №2 – 24110000-8 - Промислові гази (Азот рідкий); Лот №3 – 24110000-8 - Промислові гази (Азот рідкий))

    Ім'я:
    Олена ЧИЧИРКО
    E-mail: [email protected] Телефон: +380444612559 Веб сайт:
    http://ugv.com.ua/
    ЄДРПОУ:
    30019775
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    11 черв. 14:17

    Прийом пропозицій
    11 черв. 14:17 – 19 черв. 15:00
    Очікувана вартість

    174 515 400,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-05-27-010411-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Промислові гази (Азот, аргон)

    Ім'я:
    Гордієнко Віталій Юрійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380444612499 Веб сайт:
    http://utg.ua/
    ЄДРПОУ:
    30019801
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    27 трав. 15:25

    Прийом пропозицій
    27 трав. 15:25 – 4 черв. 14:00
    Очікувана вартість

    28 000,66 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-05-20-008289-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 код 24110000-8 Промислові гази (Поставка промислових газів для філії "Канівська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")

    Ім'я:
    Кизенко Юлія
    E-mail: [email protected] Телефон: 380979702137 ЄДРПОУ:
    20588716
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    20 трав. 14:36

    Прийом пропозицій
    20 трав. 14:36 – 28 трав. 09:00
    Очікувана вартість

    10 878,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-05-04-013763-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Стиснені гази

    Ім'я:
    Ольга Кашубина
    E-mail: [email protected] Телефон: +380503220846 ЄДРПОУ:
    05417213
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    4 трав. 21:51

    Прийом пропозицій
    4 трав. 21:51 – 13 трав. 23:00
    Очікувана вартість

    45 180,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-04-23-013807-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    24110000-8 Промислові гази

    Ім'я:
    Станіслав Давидов
    E-mail: [email protected] Телефон: +380612711406 Веб сайт:
    http://vodokanal.zp.ua/
    ЄДРПОУ:
    03327121
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    23 квіт. 16:41

    Прийом пропозицій
    23 квіт. 16:41 – 1 трав. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    92 291,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-04-22-011925-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Промислові гази, (ДК 021: 24110000-8 «Промислові гази»)

    Ім'я:
    Наталія КУЧЕРЕНКО
    E-mail: [email protected] Телефон: +380958000237 Веб сайт:
    https://www.st.ck.ua/
    ЄДРПОУ:
    45658837
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    22 квіт. 15:22

    Прийом пропозицій
    22 квіт. 15:22 – 30 квіт. 01:00
    Очікувана вартість

    99 402,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-04-14-000935-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Промислові гази, Код ДК 021:2015 24110000-8 Промислові гази

    Ім'я:
    Олександр Пейков
    E-mail: [email protected] Телефон: +380487293824 ЄДРПОУ:
    01125666
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    14 квіт. 10:35

    Прийом пропозицій
    14 квіт. 10:35 – 22 квіт. 09:30
    Очікувана вартість

    667 022,54 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-04-06-006867-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    24110000-8 Промислові гази Промислові гази (для БудРем, м. Запоріжжя)

    Ім'я:
    Бойко Наталія Валеріївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380677313916 Веб сайт:
    https://ua.energy/
    ЄДРПОУ:
    00100227
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    5 699,04 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-04-03-012732-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    24110000-8 Промислові гази Промислові гази (Північне ТУОМ)

    Ім'я:
    Мірошниченко Ольга Валентинівн
    E-mail: [email protected] Телефон: 380612583549 Веб сайт:
    https://ua.energy/
    ЄДРПОУ:
    00100227
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    3 квіт. 20:18

    Прийом пропозицій
    3 квіт. 20:18 – 13 квіт. 12:00
    Очікувана вартість

    18 066,43 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-04-01-003327-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    24110000-8 Промислові гази Гази промислові (Південне ТУОМ)

    Ім'я:
    Малюта Марія Василівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 30933678202 Веб сайт:
    https://ua.energy/
    ЄДРПОУ:
    00100227
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    1 квіт. 10:58

    Прийом пропозицій
    1 квіт. 10:58 – 13 квіт. 11:00
    Очікувана вартість

    26 789,45 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-03-27-002162-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Промислові гази

    Ім'я:
    Наталія Чернишова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380954597683 Веб сайт:
    http://iogu.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    25835792
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    414 180,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-03-26-013202-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Промислові гази в асортименті

    Ім'я:
    Кравчук Оксана Анатоліївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380384263823 Веб сайт:
    http://www.xaec.org.ua/
    ЄДРПОУ:
    21313677
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    26 бер. 16:40

    Прийом пропозицій
    26 бер. 16:40 – 6 квіт. 10:00
    Очікувана вартість

    235 965,60 грн

    без ПДВ
    Завершена

1 2 3 .. 24 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro