Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «24111000-5»
-
ID: UA-2026-09-01-000371-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКисень газоподібний технічний
Оголошено1 вер. 08:57
Прийом пропозицій1 вер. 08:57 – 17 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-011632-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПромислові гази (Газ кисень технічний та діоксид вуглецю)
Оголошено31 серп. 17:25
Прийом пропозицій31 серп. 17:25 – 9 вер. 14:00 -
ID: UA-2026-08-31-010560-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТовар - код CPV 24110000-8 по ДК 021:2015 Промислові гази (Елегаз). РПЗ - 9.262
Оголошено31 серп. 16:35
Прийом пропозицій31 серп. 16:35 – 10 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-25-009103-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКисень рідкий технічний
Оголошено25 серп. 14:56
Прийом пропозицій25 серп. 14:56 – 3 вер. 11:00 -
ID: UA-2026-09-01-008964-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод ДК 021:2015: 24110000-8 Промислові гази (Кисень медичний газоподібний код ДК 021:2015: 24111900-4 Кисень)
Очікувана вартість54 800,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-008249-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод ДК 021:2015: 24110000-8 Промислові гази (Кисень медичний рідкий у кріоциліндрах код ДК 021:2015: 24111900-4 Кисень)
Очікувана вартість46 480,80 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-007846-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМІХ3 та кисень у балонах
Очікувана вартість13 632,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-009323-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗгідно ДК 021:2015 «Єдиного закупівельного словника» за кодом 24110000-8 «Промислові гази» (24111300-8 «Гелій») а саме: Гелій стиснений високої чистоти (5,0).
Ім'я:планово економічний відділE-mail: [email protected] Телефон: 380443650755,380444230750 ЄДРПОУ:13697965Очікувана вартість60 480,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-007187-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системидіоксид вуглецю газоподібний та кисень газоподібний технічний код 24110000-8 Промислові гази
Очікувана вартість7 644,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-005620-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипромислові гази в балонах
Ім'я:Іванова Олена МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380544631474 Факс:+380544631473Веб сайт: ЄДРПОУ:40050036Очікувана вартість65 700,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-001492-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПорція гелію
Очікувана вартість3 600,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-010250-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКисень медичний газоподібний (код за ДК 021:2015 - 24110000-8: Промислові гази)
Очікувана вартість117 293,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-006139-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКод ДК 021:2015 24110000-8 Промислові гази (Аргон, гелій, азот)
Оголошено21 серп. 12:40
Прийом пропозицій21 серп. 12:40 – 31 серп. 10:00Очікувана вартість233 337,66 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-20-012170-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКисень
Очікувана вартість1 140,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-002194-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021-2015 (CPV) 24110000-8 - Промислові гази
Ім'я:Гуляйгородський Андрій МирославовичE-mail: [email protected] Телефон: +380503711584 ЄДРПОУ:20801937Очікувана вартість3 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-009676-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКалібрувальні газові суміші, ( ДК 021:2015 24110000-8 «Промислові гази»)
Оголошено18 серп. 15:22
Прийом пропозицій18 серп. 15:22 – 26 серп. 01:00Очікувана вартість41 470,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-18-008139-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГази промислові
Очікувана вартість10 392,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-012150-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 CPV 24110000-8 Промислові гази (24111800-3 азот рідкий для підтримки та забезпечення життєдіяльності технологічного обладнання, апаратних комплексів та навчального процесу в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка)
Ім'я:Роксолана ЖолобчукE-mail: [email protected] Телефон: +380442393235 Веб сайт: ЄДРПОУ:02070944Оголошено17 серп. 17:55
Прийом пропозицій17 серп. 17:55 – 25 серп. 08:00Очікувана вартість556 708,33 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-14-004476-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСталеві балони (40 л) в кількості 1 (одна) шт
Очікувана вартість8 400,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-012353-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКисень медичний газоподібний
Очікувана вартість26 750,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro