Медичні матеріали (Лот № 1 - Приладдя для венепункції та забору крові, медичні голки; Лот № 2 - Рукавички медичні; Лот № 3 - Контейнери та пакети для забору матеріалу для аналізів, дренажі та комплекти; Лот №4 - Інші медичні матеріали)

Детальна інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі наведено в Додатку 3.1, 3.2, 3.3 та 3.4 до тендерної документації. Всі інші необхідні умови оголошення про проведення відкритих торгів та інформація, зазначені в тендерній документації та додатках до них, що додаються та є їх невід'ємними частинами.

Очікувана вартість

2 551 000,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Прийом пропозицій

з 10 бер. 2021 12:10

до 2 квіт. 2021 16:00

Аукціон

з 5 квіт. 2021 12:04

до 5 квіт. 2021 15:06

Кваліфікація

з 5 квіт. 2021 15:06

до 18 черв. 2021 10:30

Пропозиції розглянуто

з 18 черв. 2021 10:30

до 26 квіт. 2021 11:34

Подання пропозицій:
10 бер. 2021 12:10 – 2 квіт. 2021 16:00
Період уточнень:
10 бер. 2021 12:10 – 22 бер. 2021 23:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Відповіді на питання до:
2 квіт. 2021 16:00
Оскарження умов тендера:
10 бер. 2021 12:10 – 29 бер. 2021 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
25 бер. 2021 15:57

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
01983772
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 73000, Херсонська область, м. Херсон, вул. Гоголя, буд. 1
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Олена Андрієнко
Володіння мовою:
Телефон:
+380552226477
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список лотів

Назва Очікувана вартість Статус
1

Приладдя для венепункції та забору крові, медичні голки

Кількість: 16 найменувань

Перейти до лоту

Очікувана вартість

374 000,00 грн з ПДВ

Статус:

завершена
2

Рукавички медичні

Кількість: 8 найменувань

Перейти до лоту

Очікувана вартість

1 535 000,00 грн з ПДВ

Статус:

закупівля не відбулась
3

Контейнери та пакети для забору матеріалу для аналізів, дренажі та комплекти

Кількість: 10 найменувань

Перейти до лоту

Очікувана вартість

388 000,00 грн з ПДВ

Статус:

скасована
4

Інші медичні матеріали

Кількість: 10 найменувань

Перейти до лоту

Очікувана вартість

254 000,00 грн з ПДВ

Статус:

закупівля не відбулась

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 10 бер. 2021 12:12
Електронний підпис 10 бер. 2021 12:12
Електронний підпис 10 бер. 2021 12:12
Технічні специфікації 10 бер. 2021 12:10
10 бер. 2021 12:10
Технічні специфікації 10 бер. 2021 12:10
Технічні специфікації 10 бер. 2021 12:10
Технічні специфікації 10 бер. 2021 12:10
Документи закупівлі 10 бер. 2021 12:10
Документи закупівлі 10 бер. 2021 12:10
Документи закупівлі 10 бер. 2021 12:10
10 бер. 2021 12:11
Документи закупівлі 10 бер. 2021 12:10
Технічні специфікації 10 бер. 2021 12:10
Не вказано 5 квіт. 2021 12:43
Документи закупівлі 10 бер. 2021 12:10
Документи закупівлі 10 бер. 2021 12:11
Документи закупівлі 10 бер. 2021 12:11
Документи закупівлі 10 бер. 2021 12:11
Не вказано 25 бер. 2021 15:50
Не вказано 25 бер. 2021 15:50
Технічні специфікації 10 бер. 2021 12:10
Не вказано 5 квіт. 2021 15:06
Документи закупівлі 10 бер. 2021 12:10
Не вказано 17 бер. 2021 16:34
Документи закупівлі 10 бер. 2021 12:11
Документи закупівлі 10 бер. 2021 12:10
Документи закупівлі 10 бер. 2021 12:11
10 бер. 2021 12:10
Проєкт договору 10 бер. 2021 12:10
Проєкт договору 10 бер. 2021 12:10
Проєкт договору 10 бер. 2021 12:10
Вимоги до учасника закупівлі
10 вимог
Вчинення злочинів, учинених з корисливих мотивів

Загальна інформація

Опис

Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яка підписала тендерну пропозицію (або уповноважена на підписання договору в разі переговорної процедури закупівлі) або фізична особа, яка є учасником процедури закупівлі, не була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом та відмиванням коштів), судимість з якої знято або погашено у встановленому законом порядку

Хто підтверджує

учасник

Вчинення економічних правопорушень

Загальна інформація

Опис

Суб'єкт господарювання (учасник) протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України "Про захист економічної конкуренції", у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів

Хто підтверджує

учасник

Вчинення корупційних правопорушень

Загальна інформація

Опис

Відомості про юридичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення. Службову (посадову) особу учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов'язаного з корупцією

Хто підтверджує

учасник

Вчинення правопорушень, пов'язаних з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми

Загальна інформація

Опис

Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов'язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми

Хто підтверджує

учасник

Заборгованість зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)

Загальна інформація

Опис

Учасник процедури закупівлі не має заборгованості зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)

Хто підтверджує

учасник

Порушення справ про банкрутство

Загальна інформація

Опис

Учасник процедури закупівлі не визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура

Хто підтверджує

учасник

Виявлення факту зв'язку учасника з іншими учасниками процедури або замовником

Загальна інформація

Опис

Тендерна пропозиція подана учасником конкурентної процедури закупівлі або участь у переговорній процедурі бере учасник, який є пов'язаною особою з іншими учасниками процедури закупівлі та/або з уповноваженою особою (особами), та/або з керівником замовника

Хто підтверджує

замовник

Виявлення факту наміру впливу на прийняття рішення замовника

Загальна інформація

Опис

Замовник має незаперечні докази того, що учасник процедури закупівлі пропонує, дає або погоджується дати прямо чи опосередковано будь-якій службовій (посадовій) особі замовника, іншого державного органу винагороду в будь-якій формі (пропозиція щодо найму на роботу, цінна річ, послуга тощо) з метою вплинути на прийняття рішення щодо визначення переможця процедури закупівлі або застосування замовником певної процедури закупівлі

Хто підтверджує

замовник

Наявність інших підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі

Загальна інформація

Опис

У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" (крім нерезидентів)

Хто підтверджує

учасник

Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції

Загальна інформація

Хто підтверджує

учасник

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
2 551 000,00 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХЕРСОНСЬКИЙ МІСЬКИЙ ПЕРИНАТАЛЬНИЙ ЦЕНТР ІІ РІВНЯ ІМ. З.С.КЛИМЕНКО" ХЕРСОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Вас може зацікавити

Нитка хірургічна стерильна без голки, Кетгут, Полірована, 3/0(3,0), довжина нитки 1,5 м, розсмоктується, без покриття, колір Жовтий; Нитки хірургічні стерильні без голки : Кетгут, Полірований; Товщина нитки USP(EP) 0(4,0), довжина: 1,5;розсмоктується, без покриття, колір : Жовтий, у відрізках; Нитка хірургічна стерильна без голки, Кетгут, Полірована, 1(5,0), довжина нитки 1,5 м, розсмоктується, без покриття, колір Жовтий; Нитка хірургічна стерильна з голкою, Поліглактін 910, Плетена, 0(3,5), довжина нитки, 0,9, м, розсмоктується, з покриттям, 1/2 кола, довжина голки, 48, мм, Колюча, Одно-голкова, без петлі, без насічки, Фіолетовий; Нитка хірургічна стерильна з голкою: Поліглактін 910, Плетена, USP(EP):4/0(1,5), 0,45м, розсмоктується, з покриттям, 3/8 кола, Довжина голки: 17мм, Колюча, Одно-голкова, без петлі, без насічки, Фіолетовий; Нитка хірургічна стерильна з голкою, Гліколат (90%)/L-лактат (10%), Плетена, 1(4,0), 1,5м, розсмоктується, з покриттям, 1/2 кола, довжина голки, 48мм, Колюча, Одно-голкова, з петлею, без насічки, Фіолетовий; Нитка хірургічна стерильна з голкою, Гліколат (90%)/L-лактат (10%), Плетена, 2/0(3,0), 0,7м, розсмоктується, з покриттям, 1/2 кола, довжина голки, 30мм, Колюча, Одно-голкова, без петлі, без насічки, Фіолетовий; Нитка хірургічна стерильна з голкою, Гліколат (90%)/L-лактат (10%), Плетена, 3/0(2,0), 0,7м, розсмоктується, з покриттям, 1/2 кола, довжина голки, 26мм, Колюча, Одно-голкова, без петлі, без насічки, Фіолетовий; Нитка хірургічна стерильна з голкою, Гліколат (90%)/L-лактат (10%), Плетена, 4/0(1,5), довжина нитки, 0,7, м, розсмоктується, з покриттям, 3/8 кола, довжина голки, 19, мм, Зворотньо-ріжуча, Одно-голкова, без петлі, без насічки, Фіолетовий; Нитка хірургічна стерильна з голкою, Поліпропілен і поліетилен монофіламентна, 1(4,0), 1,2 м, не розсмоктується, без покриття, 1/2 кола, довжина голки, 65 мм, Колюча, Одно-голкова, без петлі, без насічки, Синій; Нитка хірургічна стерильна з голкою, Поліпропілен і поліетилен, Монофіламентна, 4/0(1,5), довжина нитки, 0,9, м, не розсмоктується, без покриття, 1/2 кола, довжина голки, 26, мм, Колюча, Двох-голкова, без петлі, без насічки, Синій; Нитка хірургічна стерильна з голкою, Поліпропілен і поліетилен монофіламентна, 0(3,5), 1 м,не розсмоктується, без покриття, 1/2 кола, довжина голки, 40.0 мм, Колюча, Одно-голкова, без петлі, без насічки, Синій; Нитка хірургічна стерильна з голкою, Поліамід 6/66, Монофіламентна, 4/0(1,5), довжина нитки, 0,75, м, не розсмоктується, без покриття, 3/8 кола, довжина голки, 19, мм, Зворотньо-ріжуча, Одно-голкова, без петлі, без насічки, Синій; Нитка хірургічна стерильна з голкою: Поліпропілен, Монофіламентна, USP(EP):3/0(2,0), 0,9м, не розсмоктується, без покриття, 1/2 кола, Довжина голки: 26мм, Колюча, Двох-голкова, без петлі, без насічки, Синій; Нитка хірургічна стерильна з голкою:Поліпропілен, Монофіламентна,USP(EP):3/0(2,0), нитка:0,9 м, не розсмоктується, без покриття, голка 1/2 кола, 31.0 мм, голка:Колюча, Двох-голкова, без петлі, без насічки, Колір нитки:Синій; Нитка хірургічна стерильна з голкою: Поліпропілен,Монофіламентна, 4/0(1,5), довжина: 0.9 мм, нерозсмоктується, без покриття, 1/2 кола, довжина голки :17 мм,Колюча, Двох-голкова, без петлі, без насічки, Синій; Нитка хірургічна стерильна з голкою: Поліпропілен,Монофіламентна, 4/0(1,5),довжина: 0.9 мм, нерозсмоктується, без покриття, 1/2 кола, довжина голки : 20мм, Колюча, Двох-голкова, без петлі, без насічки, Синій; Нитка хірургічна стерильна з голкою:Поліпропілен,Монофіламентна, 5/0(1,0), довжина: 0.9 мм, нерозсмоктується, без покриття, 1/2 кола,довжина голки : 17 мм, Колюча, Двох-голкова, без петлі, без насічки, Синій; Нитка хірургічна стерильна з голкою:Поліпропілен,Монофіламентна, 6/0(0,7), довжина: 0.6 мм, нерозсмоктується, без покриття, 3/8 кола, довжина голки : 9.3 мм, Колюча, Двох-голкова, без петлі, без насічки, Синій; Нитка хірургічна стерильна з голкою: Поліпропілен,Монофіламентна, 6/0(0,7), довжина: 0.6 мм, нерозсмоктується, без покриття, 3/8 кола, довжина голки : 11 мм, Колюча, Двох-голкова, без петлі,без насічки, Синій; Нитка хірургічна стерильна з голкою:Поліпропілен,Монофіламентна, 6/0(0,7), довжина: 0.6 мм, нерозсмоктується, без покриття, 3/8 кола, довжина голки : 13 мм, Колюча, Двох-голкова, без петлі,без насічки,Синій; Нитка хірургічна стерильна з голкою:Поліпропілен,Монофіламентна,7/0(0,5), довжина: 0.6 мм, нерозсмоктується, без покриття, 3/8 кола, довжина голки : 8 мм, Колюча, Двох-голкова, без петлі, без насічки, Синій; Нитка хірургічна стерильна з голкою: Поліпропілен, Монофіламентна, Товщина нитки USP(EP): 7/0(0,5), Довжина нитки: 0.6 м, не розсмоктується, без покриття, 3/8 кола, Довжина голки: 9.3 Міліметр, Колюча, Двох-голкова, без петлі, без насічки, Синій; Нитки хірургічні стерильні з голкою: Поліглекапрон 25, Монофіламентна, USP(EP): 8/0(0,4), Довжина нитки: 0.6 м, не розсмоктується, без покриття, 3/8 кола, Довжина голки: 6.5 Міліметр, Колюча, Двох-голкова, без петлі, без насічки, Колір нитки: Синій; Нитка хірургічна стерильна з голкою, Поліестер, Плетена, 2/0, довжина нитки 0,75 м, нерозсмоктується, з покриттям, 1/2 кола, довжина голки 17 мм, Колюча, Двох-голкова, без петлі, без насічки, Зелений; Нитка хірургічна стерильна з голкою, Поліестер, Плетена, 2/0, довжина нитки 0,75 м, нерозсмоктується, з покриттям, 1/2 кола, довжина голки 26 мм, Колюча, Двох-голкова, без петлі, без насічки, Зелений; Нитка хірургічна стерильна з голкою, Поліестер, Плетена, 5(7,0), довжина нитки, 0,75, м, не розсмоктується, з покриттям, 1/2 кола, довжина голки, 60, мм, Колюча, Одно-голкова, без петлі, без насічки, Зелений; Нитка хірургічна стерильна з голкою:Поліпропілен,Монофіламентна, 3/0(2,0), довжина: 0.9 мм, нерозсмоктується, без покриття, 1/2 кола, довжина голки : 26 мм, Колюча, Двох-голкова, без петлі,без насічки, Синій; Нитка хірургічна стерильна з голкою, Поліпропілен, Монофіламентна, 4/0(1,5), довжина нитки, 0,9, м, розсмоктується, без покриття, 1/2 кола, довжина голки, 26, мм, Колюча, Двох-голкова, без петлі, без насічки, Синій; Нитка хірургічна стерильна з голкою, Поліпропілен, Монофіламентна, 2/0(3,0), довжина нитки, 0,75, м, розсмоктується, без покриття, 1/2 кола, довжина голки, 26, мм, Колюча, Одно-голкова, без петлі, без насічки, Синій; Нитка хірургічна стерильна з голкою: Поліглактін 910, Плетена, USP(EP):3/0(2,0), 0,75м, розсмоктується, з покриттям, 1/2 кола, Довжина голки: 26мм, Колюча, Одно-голкова, без петлі, без насічки, Фіолетовий; Нитка хірургічна стерильна з голкою: Поліглекапрон 25, Монофіламентна, USP(EP):4/0(1,5), 0,7м, розсмоктується, без покриття, 1/2 кола, Довжина голки: 22мм, Колюча, Одно-голкова, без петлі, без насічки, Фіолетовий; Нитка хірургічна стерильна з голкою, Поліглактін 910, Плетена, 1(4,0), довжина нитки, 0,9, м, розсмоктується, з покриттям, 1/2 кола, довжина голки, 40, мм, Колюча, Одно-голкова, без петлі, без насічки, Фіолетовий; Нитка хірургічна стерильна з голкою: Поліглактін 910, Плетена, USP(EP):4/0(1,5), 0,75м, розсмоктується, з покриттям, 3/8 кола, Довжина голки: 19мм, Ріжуча, Одно-голкова, без петлі, без насічки, Фіолетовий
Нитка хірургічна стерильна без голки, Кетгут, Полірована, 3/0(3,0), довжина нитки 1,5 м, розсмоктується, без покриття, колір Жовтий; Нитки хірургічні стерильні без голки : Кетгут, Полірований; Товщина нитки USP(EP) 0(4,0), довжина: 1,5;розсмоктується, без покр...
Ім'я:
Анастасія Пустовойт
E-mail: [email protected] Телефон: +380462660499 ЄДРПОУ:
14233274
8
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 962 616,82 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Галина Шерстюк
E-mail: [email protected] Телефон: +380532580341 ЄДРПОУ:
01999655

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 406 700,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Дворник Вероніка
E-mail: [email protected] Телефон: 380951322963 ЄДРПОУ:
42751893
5
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 999 903,33 грн без ПДВ

Дивитись