(Контейнер для відпрацьованих голок не менше 5л (13730-Стерилізаційний контейнер), Ємності для сечі 60 мл (47775-Контейнер для збору проб неспеціалізований IVD, без добавок, нестерильний), Дитячий ланцет однораз.використання, стерил.голка 25G, глибоке проникнення 1,5 мм № 200 (37466-Ручний ланцет для крові, одноразовий), Скарифікатори сталеві стерильні (13472-Скарифікатор), Пробірки для забору капілярної крові без капіляру 0,5 мл № 100 (58143-Пробірка для збору зразків крові не вакуумна ІВД, з K3EDTA)».

• крок пониження ціни під час електронного аукціону становить 0,5 відсотка надання забезпечення виконання договору про закупівлю не передбачено надання забезпечення пропозицій не передбачено Єдиним критерієм оцінки згідно даної процедури є ціна (питома вага критерію – 100%)• Адреса: 32600, Хмельницька обл., Новоушицький р-н, селище міського типу Нова Ушиця, вулиця Гагаріна, будинок 36 • Категорія: п. 3 ч. 4 ст. 2 Закону України «Про публічні закупівлі»

Очікувана вартість

26 225,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Період уточнень

з 3 лют. 2021 17:29

до 9 лют. 2021 18:00

Прийом пропозицій

з 9 лют. 2021 18:00

до 17 лют. 2021 18:00

Аукціон
не проводився
Кваліфікація

з 17 лют. 2021 18:02

до 19 лют. 2021 12:02

Пропозиції розглянуто

з 19 лют. 2021 12:02

до 19 лют. 2021 12:28

Подання пропозицій:
9 лют. 2021 18:00 – 17 лют. 2021 18:00
Період уточнень:
3 лют. 2021 17:29 – 9 лют. 2021 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
38072476
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 32600, Хмельницька область, смт Нова Ушиця, вул Гагаріна,36
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Топольницька Марина Миколаївна
Володіння мовою:
Телефон:
+380961053407
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Контейнер для відпрацьованих голок не менше 5л (13730-Стерилізаційний контейнер)

Код ДК 021:2015: 33141123-8 Контейнери для голок

Кількість:

15 шт

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 32600, Хмельницька область, Новоушицький р-н, селище міського типу Нова Ушиця,, вулиця Гагаріна, будинок 36
2

Ємності для сечі 60 мл (47775-Контейнер для збору проб неспеціалізований IVD, без добавок, нестерильний)

Код ДК 021:2015: 33141600-6 Контейнери та пакети для забору матеріалу для аналізів, дренажі та комплекти

Кількість:

3 000 шт

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 32600, Хмельницька область, Новоушицький р-н, селище міського типу Нова Ушиця,, вулиця Гагаріна, будинок 36
3

Дитячий ланцет однораз.використання, стерил.голка 25G, глибоке проникнення 1,5 мм № 200 (37466-Ручний ланцет для крові, одноразовий)

Код ДК 021:2015: 33141900-9 Ланцети для забору крові

Кількість:

1 000 шт

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 32600, Хмельницька область, Новоушицький р-н, селище міського типу Нова Ушиця,, вулиця Гагаріна, будинок 36
4

Скарифікатори сталеві стерильні (13472-Скарифікатор)

Код ДК 021:2015: 33141900-9 Ланцети для забору крові

Кількість:

1 000 шт

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 32600, Хмельницька область, Новоушицький р-н, селище міського типу Нова Ушиця,, вулиця Гагаріна, будинок 36
5

Пробірки для забору капілярної крові без капіляру 0,5 мл № 100 (58143-Пробірка для збору зразків крові не вакуумна ІВД, з K3EDTA

Код ДК 021:2015: 33141600-6 Контейнери та пакети для забору матеріалу для аналізів, дренажі та комплекти

Кількість:

4 000 шт

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 32600, Хмельницька область, Новоушицький р-н, селище міського типу Нова Ушиця,, вулиця Гагаріна, будинок 36

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Проєкт договору 3 лют. 2021 17:30
Документи закупівлі 3 лют. 2021 17:30
Документи закупівлі 5 лют. 2021 13:19
Проєкт договору 5 лют. 2021 13:19
Документи закупівлі 3 лют. 2021 17:30
Технічні специфікації 5 лют. 2021 13:19
Технічні специфікації 3 лют. 2021 17:30
Електронний підпис 3 лют. 2021 17:34
Електронний підпис 3 лют. 2021 17:34
Документи закупівлі 5 лют. 2021 13:19

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
30 ( календарні )
Опис:
згідно умов договору

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
26 225,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
131,13 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Учасники аукціону

Ім'я:
ТОВ ГОЛДЕНМЕД
E-mail: [email protected] Телефон: 380932272890, 380932272890 ЄДРПОУ:
43703861
14
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 17 лют. 2021 16:31
Підтвердження відповідності 17 лют. 2021 16:22
Підтвердження відповідності 17 лют. 2021 16:24
Підтвердження відповідності 17 лют. 2021 16:22
Підтвердження відповідності 17 лют. 2021 16:23
Підтвердження відповідності 17 лют. 2021 16:23
Підтвердження відповідності 17 лют. 2021 16:22
Підтвердження відповідності 17 лют. 2021 16:23
Підтвердження відповідності 17 лют. 2021 16:22
Електронний підпис 17 лют. 2021 16:31
Підтвердження відповідності 17 лют. 2021 16:22
Підтвердження відповідності 17 лют. 2021 16:22
Підтвердження відповідності 17 лют. 2021 16:23

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Ліцензія 19 лют. 2021 11:56
Електронний підпис 19 лют. 2021 12:01

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підписаний договір 19 лют. 2021 12:25
Електронний підпис 19 лют. 2021 12:28

Пропозиція

25 054,60 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КНП "Новоушицький центр первинної медико-санітарної допомоги" Новоушицької селищної ради

Вас може зацікавити

Пробірка вакуумна: Об'єм 6 мл., розмір: 13х100 мм, наповнювач: без наповнювача, колір кришки: Червоний, стерильна; Пробірка вакуумна: Об'єм 2,7 мл., розмір: 13х75 мм, наповнювач: цитрат натрію 3,8%, колір кришки: Блакитний, стерильна
Пробірка вакуумна: Об'єм 6 мл., розмір: 13х100 мм, наповнювач: без наповнювача, колір кришки: Червоний, стерильна; Пробірка вакуумна: Об'єм 2,7 мл., розмір: 13х75 мм, наповнювач: цитрат натрію 3,8%, колір кришки: Блакитний, стерильна
Ім'я:
Діана Ветеневич
E-mail: [email protected] Телефон: +380630480190, +380969713668 ЄДРПОУ:
01998265

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

14 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Контейнери та пакети для забору матеріалу для аналізів, дренажі та комплекти
Контейнери та пакети для забору матеріалу для аналізів, дренажі та комплекти
Ім'я:
Онищук Вікторія Валеріївна
E-mail: [email protected] Телефон: 380971066866 ЄДРПОУ:
41589220

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

26 915,89 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Гара Тетяна Михайлівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380688840753 ЄДРПОУ:
02004812

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

30 000,00 грн без ПДВ

Дивитись