Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «33141123-8»
-
ID: UA-2026-08-07-004554-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТермосумка для транспортування термолабільної продукції, Контейнер для зберігання гострих медичних предметів одноразового використання, Пакет міцний непроникний пластиковий одноразового використання для паковання інфекційно небезпечних відходів за кодом ДК 021:2015 -33140000-3 Медичні матеріали;
(Термосумка для транспортування термолабільної продукції ( НК 024:2023 12500-Медична сумка, НК 031:2024:W05020199-контейнери-аксесуари транспортування зразків, контейнери-інше), Контейнер для зберігання гострих медичних предметів одноразового використання (НК 024:2023 35429 - Місткість для збирання колючо-різальних медичних відходів, 031:2024: А060399- пакети і системи для збору рідини-інше), Контейнер для зберігання гострих медичних предметів одноразового використання (НК 024:2023 35429 - Місткість для збирання колючо-різальних медичних відходів, 031:2024: А060399- пакети і системи для збору рідини-інше), Контейнер для зберігання гострих медичних предметів одноразового використання (НК 024:2023 35429 - Місткість для збирання колючо-різальних медичних відходів, 031:2024: А060399- пакети і системи для збору рідини-інше), Пакет міцний непроникний пластиковий одноразового використання для паковання інфекційно небезпечних відходів (НК 024:2023:62172- мішок для збирання лабораторних біологічно небезпечних відходів, 031:2024: А060399- пакети і системи для збору рідини-інше), Пакет міцний непроникний пластиковий одноразового використання для паковання інфекційно небезпечних відходів (НК 024:2023:62172- мішок для збирання лабораторних біологічно небезпечних відходів, 031:2024: А060399- пакети і системи для збору рідини-інше)) Оголошено7 серп. 12:06
Прийом пропозицій7 серп. 12:06 – 17 серп. 10:00Очікувана вартість408 050,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-19-005170-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНапальчники (НК 024:2023 — 11719 — Напальчник; НК 031:2024 T010202 — Синтетичні рукавички для огляду / терапії), шпателі (НК 024:2023 — 14066 - хірургічний шпатель для язика; НК 031:2024 - L031402 - шпатель для загальної хірургії, багаторазовий), джгути (НК 024:2023 — 35844 джгут на верхню/нижню
кінцівку, багаторазового використання; НК 031:202 -V9003 - турнікети), пакети охолоджуючі/зігріваючі (НК 024:2023 37240 Пакет для теплової/холодової терапії багаторазового використання, НК 031:2024 - Z120602 Програмне забезпечення і витратні матеріали обладнання для фізіотерапії ), Індивідуальні перев'язувальні пакети (НК 024:2023 — 48127-Бинт марлевий стерильний; НК 031:2024 - Т030101 Гідрофільні марлеві бинти), бокси для медичних відходів (НК 024:2023-35429 — Місткість для збирання колючо-різальних медичних відходів; код НК 031:2024-А018005 – Контейнери для обліку голок), код ДК 021:2015: 33140000-3 — Медичні матеріали Очікувана вартість15 899,60 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-30-007667-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТовар - код СPV 33140000-3 по ДК 021:2015 - Медичні матеріали (Медичні матеріали). РПЗ - 9.82.
Ім'я:Франко Юрій АркадійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380513642177 Веб сайт: ЄДРПОУ:20915546Оголошено30 квіт. 14:49
Прийом пропозицій30 квіт. 14:49 – 13 трав. 10:00Очікувана вартість466 828,54 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-14-006004-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод ДК 021:2015:33141123 - 8 - Контейнери для голок - Контейнер для збору голок і медичних відходів, об*єм 10 л
Очікувана вартість11 220,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-12-006759-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКод ДК 021:2015 - 33140000-3 – Медичні матеріали (Пакети для збирання, зберігання та утилізації небезпечних медичних відходів)
Ім'я:Віктор СветліковE-mail: [email protected] Телефон: +380442065070, +380442065070 Веб сайт: ЄДРПОУ:26385055Оголошено12 бер. 12:52
Прийом пропозицій12 бер. 12:52 – 20 бер. 08:00Очікувана вартість499 981,69 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-04-009083-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКонтейнер для паковання інфекційно небезпечних гострих предметів 30 л (35429-Місткість для збирання колючо-різальних медичних відходів); Контейнер (Бокс) для паковання інфекційно небезпечних гострих предметів (10 л) пластиковий (35429-Місткість для збирання колючо-різальних медичних відходів);
Контейнер (Бокс) для паковання інфекційно небезпечних гострих предметів (3,3 л) пластиковий(35429-Місткість для збирання колючо-різальних медичних відходів); Контейнер для паковання інфекційно небезпечних гострих предметів (1,2 л) пластиковий (35429-Місткість для збирання колючо-різальних медичних відходів); Дозатор SM2 універсальний д/фл.450-1000мл Оголошено4 бер. 14:25
Прийом пропозицій4 бер. 14:25 – 12 бер. 09:00Очікувана вартість495 887,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-02-27-006791-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМедичні матеріали, код ДК 021:2015 — 33140000-3 — Медичні матеріали (Контейнери для медичних відходів 5 л (Код за НК 024:2023: 35429 Місткість для збирання колючо-різальних медичних відходів); Контейнери для медичних відходів 10 л (Код за НК 024:2023: 35429 Місткість для збирання колючо-різальних
медичних відходів); Пластир медичний на паперовій основі 1,25 см х 5 м (Код за НК 024:2023: 32207 Лейкопластир для з’єднання країв ран); Пластир медичний на паперовій основі 2,5 см х 9,1 м (Код за НК 024:2023: 32207 Лейкопластир для з’єднання країв ран); Серветки спиртові №100 (Код за НК 024:2023: 17988 Антисептична серветка); Шприц 5,0 з двома голками (Код за НК 024:2023: 47017 Шприц загального призначення разового застосування); Шприц 20,0 з двома голками (Код за НК 024:2023: 47017 Шприц загального призначення разового застосування); Рукавички медичні стерильні розмір “М” (Код за НК 024:2023: 47178 Непудровані оглядові/ процедурні рукавички з латексу гевеї стерильні); Рукавички медичні стерильні розмір “XL” (Код за НК 024:2023: 47178 Непудровані оглядові/ процедурні рукавички з латексу гевеї стерильні); Тест-смужки до глюкометра New Med Neo №50 (Код за НК 024:2023: 53304 Глюкоза IVD (діагностика in vitro), набір, колориметрична тест-стрічка, експрес-аналіз); Тест на наркотики комбінований (виявлення амфетаміну, маріхуани, морфіну, метамфетаміну, барбітуратів, бензодіазепіну, кокаїну, фенциклідину, метадону, екстазі в сечі) (Код за НК 024:2023: 46994 Множинні наркотики IVD (діагностика in vitro), набір, імунохроматографічний аналіз, експрес-аналіз); Швидкий тест на антиген коронавірусу 2019-nCoV (Код за НК 024:2023: 50280 Коронавірус (SARS-CoV) антигени IVD (діагностика in vitro), набір, імунохроматографічний експрес-аналіз); Скарификатор №200 (Код за НК 024:2023: 61579 Скарификатор неавтоматичний одноразового використання) Оголошено27 лют. 13:29
Прийом пропозицій27 лют. 13:29 – 11 бер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість194 035,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-02-26-007801-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТовар - код СPV 33140000-3 по ДК 021:2015 - Медичні матеріали (Медичні матеріали). РПЗ - 9.82
Оголошено26 лют. 14:25
Прийом пропозицій26 лют. 14:25 – 11 бер. 10:00Очікувана вартість462 419,60 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2025-12-30-001999-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями33140000-3 Медичні матеріали (НК 024:2023 12500-Медична сумка, НК 024:2023 35429-Місткість для зберігання колючо-різальних медичних відходів, НК024:2023 62172-Мішок для збирання лабораторних біологічно небезпечних відходів)
Оголошено30 груд. 2025 10:40
Прийом пропозицій30 груд. 2025 10:40 – 7 січ. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість840 494,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-10-31-003374-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонтейнери для збору голок та медичних відходів
Очікувана вартість33 899,85 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-10-16-007661-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТермосумка для транспортування термолабільної продукції, Контейнер для зберігання гострих медичних предметів одноразового використання, Пакет міцний непроникний пластиковий одноразового використання для паковання інфекційно небезпечних відходів за кодом ДК 021:2015 -33140000-3 Медичні
матеріали; (Термосумка для транспортування термолабільної продукції ( НК 024:2023 12500-Медична сумка, НК 031:2024:W05020199-контейнери-аксесуари транспортування зразків, контейнери-інше),Термосумка для транспортування термолабільної продукції (НК 024:2023 12500-Медична сумка, НК 031:2024:W05020199-контейнери-аксесуари транспортування зразків, контейнери-інше); Контейнер для зберігання гострих медичних предметів одноразового використання (НК 024:2023 35429 - Місткість для збирання колючо-різальних медичних відходів, 031:2024: А060399- пакети і системи для збору рідини-інше), Пакет міцний непроникний пластиковий одноразового використання для паковання інфекційно небезпечних відходів (НК 024:2023:62172- мішок для збирання лабораторних біологічно небезпечних відходів, 031:2024: А060399- пакети і системи для збору рідини-інше)) Оголошено16 жовт. 2025 13:21
Прийом пропозицій16 жовт. 2025 13:21 – 24 жовт. 2025 10:00Очікувана вартість412 534,70 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-10-16-005432-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонтейнер одноразовий для паковання інфекційно небезпечних відходів (5л)
Очікувана вартість2 010,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-10-03-005065-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТермосумка для транспортування термолабільної продукції, Контейнер для зберігання гострих медичних предметів одноразового використання, Пакет міцний непроникний пластиковий одноразового використання для паковання інфекційно небезпечних відходів за кодом ДК 021:2015 -33140000-3 Медичні
матеріали; (Термосумка для транспортування термолабільної продукції ( НК 024:2023 12500-Медична сумка, НК 031:2024:W05020199-контейнери-аксесуари транспортування зразків, контейнери-інше),Термосумка для транспортування термолабільної продукції (НК 024:2023 12500-Медична сумка, НК 031:2024:W05020199-контейнери-аксесуари транспортування зразків, контейнери-інше); Контейнер для зберігання гострих медичних предметів одноразового використання (НК 024:2023 35429 - Місткість для збирання колючо-різальних медичних відходів, 031:2024: А060399- пакети і системи для збору рідини-інше), Пакет міцний непроникний пластиковий одноразового використання для паковання інфекційно небезпечних відходів (НК 024:2023:62172- мішок для збирання лабораторних біологічно небезпечних відходів, 031:2024: А060399- пакети і системи для збору рідини-інше)) Оголошено3 жовт. 2025 12:22
Прийом пропозицій3 жовт. 2025 12:22 – 13 жовт. 2025 10:00Очікувана вартість412 534,70 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2025-08-14-004554-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиконтейнери для збору та утилізації
Очікувана вартість4 125,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-08-04-004214-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКонтейнер-бокси для збору і зберігання гострих медичних предметів та медичних відходів
Оголошено4 серп. 2025 11:52
Прийом пропозицій4 серп. 2025 11:52 – 12 серп. 2025 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість123 107,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-06-27-004744-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляМедичні матеріали
Ім'я:Костров Олександр ВіталійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380442049083 ЄДРПОУ:34979237Оголошено27 черв. 2025 12:19
Прийом пропозицій3 лип. 2025 11:30 – 8 лип. 2025 16:30Очікувана вартість10 033,80 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-05-06-009275-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКонтейнери для збору медичних відходів одноразові (НК 024:2023 коди 36021 - Контейнер для цитотоксичних відходів; 35429 - Місткість для збирання колючо-різальних медичних відходів; 35429 - Місткість для збирання колючо-різальних медичних відходів) згідно ДК 021:2015 код 33140000-3 Медичні матеріали
Оголошено6 трав. 2025 14:32
Прийом пропозицій6 трав. 2025 14:32 – 14 трав. 2025 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість394 415,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-04-10-011947-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонтейнер для збору голок і медичних відходів ємкість 5 л.
Очікувана вартість1 150,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-04-04-006692-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДвостороння голка для забору крові 0,7 мм або еквівалент (НК 024:2023: 35209 - Голка для взяття крові стандартна; ДК 021:2015: 33141320-9); Утримувач (тримач) для голки або еквівалент (НК 024:2023: 37566 - Тримач пробірки для взяття крові одноразового використання; ДК 021:2015: 33141300-3);
Контейнер для збору голок і медичних відходів, об'єм 10 л або еквівалент (НК 024:2023: 35429 - Місткість для збирання колючо-різальних медичних відходів; ДК 021:2015: 33141123-8); Контейнер для збору голок і медичних відходів, об'єм 1,3 л або еквівалент (НК 024:2023: 35429 - Місткість для збирання колючо-різальних медичних відходів; ДК 021:2015: 33141123-8) Ім'я:Олександра ПідгірнаE-mail: [email protected] Телефон: +380577258248 Веб сайт: ЄДРПОУ:02003557Оголошено4 квіт. 2025 12:55
Прийом пропозицій4 квіт. 2025 12:55 – 14 квіт. 2025 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість66 770,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-04-03-010826-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями33140000-3 Медичні матеріали
Оголошено3 квіт. 2025 15:31
Прийом пропозицій3 квіт. 2025 15:31 – 14 квіт. 2025 12:00Очікувана вартість24 370,00 грн
без ПДВЗавершена