Вимірювальні прилади

Вимірювальні прилади згідно Додатку 1 до Оголошення про проведення спрощеної закупівлі

Очікувана вартість

152 300,00 грн

з ПДВ
Закупівля не відбулась
Перегляд
Період уточнень

з 27 жовт. 2020 12:08

до 2 лист. 2020 13:00

Прийом пропозицій

з 3 лист. 2020 00:00

до 10 лист. 2020 13:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
3 лист. 2020 00:00 – 10 лист. 2020 13:00
Період уточнень:
27 жовт. 2020 12:08 – 2 лист. 2020 13:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
02071010
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 79013, Львівська область, Львів, м. Львів, вул. С. Бандери,12, корпус 13
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Василишин Христина Теодорівна
Володіння мовою:
Телефон:
+380977112859
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Товщиномір WINTACT WT200A

Код ДК 021:2015: 38340000-0 Прилади для вимірювання величин

Кількість:

1 шт.

Період доставки:

до 10 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, 79013, Львівська область, Львів, С. Бандери, 12
2

Спектроаналізатор Arinst SSA-TG LC R2

Код ДК 021:2015: 38340000-0 Прилади для вимірювання величин

Кількість:

2 шт.

Період доставки:

до 10 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, 79013, Львівська область, Львів, С. Бандери, 12
3

Вимірювальний міст KSB 2700

Код ДК 021:2015: 38340000-0 Прилади для вимірювання величин

Кількість:

2 шт.

Період доставки:

до 10 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, 79013, Львівська область, Львів, С. Бандери, 12
4

Аплікатор універсальний АУ-1-65

Код ДК 021:2015: 38340000-0 Прилади для вимірювання величин

Кількість:

1 шт.

Період доставки:

до 10 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, 79013, Львівська область, Львів, С. Бандери, 12
5

Цифровий люксметр UNI-T UT-383

Код ДК 021:2015: 38340000-0 Прилади для вимірювання величин

Кількість:

1 шт.

Період доставки:

до 10 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, 79013, Львівська область, Львів, С. Бандери, 12
6

Настільний цифровий мультиметр UNI-T UTM 18803E

Код ДК 021:2015: 38341300-0 Прилади для вимірювання електричних величин

Кількість:

16 шт.

Період доставки:

до 10 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, 79013, Львівська область, Львів, С. Бандери, 12
7

Мультиметр Accta AT-280

Код ДК 021:2015: 38341300-0 Прилади для вимірювання електричних величин

Кількість:

6 шт.

Період доставки:

до 10 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, 79013, Львівська область, Львів, С. Бандери, 12
8

Осцилограф Hantek IDSO1070A

Код ДК 021:2015: 38342100-5 Осцилографи

Кількість:

2 шт.

Період доставки:

до 10 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, 79013, Львівська область, Львів, С. Бандери, 12
9

Осцилограф цифровий SIGLENT SDS1072CML+

Код ДК 021:2015: 38342100-5 Осцилографи

Кількість:

3 шт.

Період доставки:

до 10 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, 79013, Львівська область, Львів, С. Бандери, 12

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 27 жовт. 2020 12:07
Не вказано 27 жовт. 2020 12:07
Електронний підпис 27 жовт. 2020 12:07
Не вказано 27 жовт. 2020 12:07
Не вказано 27 жовт. 2020 12:07

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
30 ( календарні )

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
152 300,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
1 523,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника НУ "Львівська політехніка"

Вас може зацікавити

Профілометр TIME3221 (вимірювач шорсткості поверхні) або еквівалент, ДК 021:2015: 38340000-0 — Прилади для вимірювання величин.
Профілометр TIME3221 (вимірювач шорсткості поверхні) або еквівалент, ДК 021:2015: 38340000-0 — Прилади для вимірювання величин.
Ім'я:
Нехай Христина Сергіївна
E-mail: [email protected] Телефон: 380664122333 ЄДРПОУ:
02125220

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

79 625,00 грн без ПДВ

Дивитись
Люксометр, дефектоскоп магнітний, соленоїд, магнітоскоп
Люксометр, дефектоскоп магнітний, соленоїд, магнітоскоп
Ім'я:
Петричко Оксана
E-mail: [email protected] Телефон: 380733190000 ЄДРПОУ:
00135390
21
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

223 200,00 грн без ПДВ

Дивитись
Код ДК 021:2015 – 38340000-0 Прилади для вимірювання величин (Покажчики напруги)
Код ДК 021:2015 – 38340000-0 Прилади для вимірювання величин (Покажчики напруги)
Ім'я:
Дятченко Ганна Олександрівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380501005404 ЄДРПОУ:
00130926
8
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

204 679,00 грн без ПДВ

Дивитись