Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «38340000-0»
-
ID: UA-2026-09-04-012601-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМультиметр
Оголошено4 вер. 16:35
Прийом пропозицій4 вер. 16:35 – 20 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-04-012168-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЦифровий осцилограф змішаних сигналів з активними пробниками
Оголошено4 вер. 16:08
Прийом пропозицій4 вер. 16:08 – 20 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-04-010832-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОсцилограф цифровий, 4-канальний, 1 ГГц
Ім'я:Комончук Ольга ІллівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380971345217,380362643737 ЄДРПОУ:01566293Оголошено4 вер. 15:26
Прийом пропозицій4 вер. 15:26 – 21 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-04-005846-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями38340000-0 - Прилади для вимірювання величин (Цифровий вимірювальний комп’ютерний комплекс для облаштування сучасного освітнього простору у Чернігівському ліцеї №12 Чернігівської міської ради)
Оголошено4 вер. 12:13
Прийом пропозицій4 вер. 12:13 – 20 вер. 02:00 -
ID: UA-2026-09-04-004962-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПрофілометр TIME3221 (вимірювач шорсткості поверхні) або еквівалент, ДК 021:2015: 38340000-0 — Прилади для вимірювання величин.
Оголошено4 вер. 11:40
Прийом пропозицій4 вер. 11:40 – 20 вер. 13:00 -
ID: UA-2026-09-03-013649-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляДК 021:2015 код 38340000-0 Прилади для вимірювання величин (Цифровий осцилограф).
Оголошено3 вер. 16:57
Прийом пропозицій9 вер. 18:00 – 14 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-03-006793-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПрилади для вимірювання величин
Ім'я:Андрейцева Ольга ВладиславівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380963647579 ЄДРПОУ:02143815Оголошено3 вер. 13:08
Прийом пропозицій3 вер. 13:08 – 21 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-03-001493-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиІндикативна станція моніторингу повітря Сairnet V3 або еквівалент (ДК 021:2015: 38344000-8 - Прилади для моніторингу забруднень)
Оголошено3 вер. 09:52
Прийом пропозицій3 вер. 09:52 – 19 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-013290-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляМультиметр
Оголошено2 вер. 17:37
Прийом пропозицій8 вер. 10:00 – 11 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-011924-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМегаомметр
Оголошено2 вер. 16:22
Прийом пропозицій2 вер. 16:22 – 18 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-010474-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомплект системи збору даних
Оголошено2 вер. 15:38
Прийом пропозицій2 вер. 15:38 – 18 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-009724-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомплект вихрострумового дефектоскопа
Ім'я:Коперницький Ростислав ВладиславовичE-mail: [email protected] Телефон: 380930052390 ЄДРПОУ:41374577Оголошено2 вер. 15:15
Прийом пропозицій2 вер. 15:15 – 18 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-008258-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЦифровий вимірювальний комплекс
Оголошено1 вер. 15:23
Прийом пропозицій1 вер. 15:23 – 17 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-01-007361-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьторги за правилами організатораПрилади для вимірювання величин
Оголошено1 вер. 14:54
Прийом пропозицій7 вер. 09:00 – 15 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-004594-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПрилади для вимірювання величин
Оголошено1 вер. 12:39
Прийом пропозицій5 вер. 00:00 – 9 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-001781-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСпектрометричний комплекс гамма-спектрометрії
Оголошено1 вер. 10:31
Прийом пропозицій1 вер. 10:31 – 22 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-31-011088-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛюксометр, дефектоскоп магнітний, соленоїд, магнітоскоп
Оголошено31 серп. 16:54
Прийом пропозицій31 серп. 16:54 – 8 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-31-010874-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПрилади для вимірювання величин (товщиноміри)
Оголошено31 серп. 16:46
Прийом пропозицій31 серп. 16:46 – 10 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-010691-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 38340000-0 – Прилади для вимірювання величин (Вимірювач міцності будівельних матеріалів ІПСМ – 38340000-0)
Оголошено31 серп. 16:40
Прийом пропозицій31 серп. 16:40 – 8 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-31-010621-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЦифрові вимірювальні комплекси для освітнього простору Ukraine Facility
Оголошено31 серп. 16:37
Прийом пропозицій31 серп. 16:37 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення