Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «38341300-0»
-
ID: UA-2026-09-02-011924-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМегаомметр
Оголошено2 вер. 16:22
Прийом пропозицій2 вер. 16:22 – 18 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-010474-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомплект системи збору даних
Оголошено2 вер. 15:38
Прийом пропозицій2 вер. 15:38 – 18 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-008258-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЦифровий вимірювальний комплекс
Оголошено1 вер. 15:23
Прийом пропозицій1 вер. 15:23 – 17 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-31-005557-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПрилади для вимірювання величин (Вимірювачі опору заземлення (Лот №1 Вимірювачі опору заземлення, Лот №2 Вимірювачі опору заземлення))
Оголошено31 серп. 13:40
Прийом пропозицій31 серп. 13:40 – 10 вер. 14:00 -
ID: UA-2026-08-31-004407-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАналізатор батарей
Оголошено31 серп. 12:33
Прийом пропозицій31 серп. 12:33 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-000163-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВимірювальні прилади (ДК 021:2015 38340000-0 Прилади для вимірювання величин)
Оголошено31 серп. 08:26
Прийом пропозицій31 серп. 08:26 – 8 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-28-008229-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПрилади для вимірювання величин (Мультиметри, кліщі струмовимірювальні, магнітометр)
Оголошено28 серп. 14:55
Прийом пропозицій28 серп. 14:55 – 8 вер. 14:00 -
ID: UA-2026-08-27-011726-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКод ДК 021:2015 – 38340000-0 Прилади для вимірювання величин (Покажчики напруги)
Оголошено27 серп. 16:50
Прийом пропозицій27 серп. 16:50 – 7 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-26-007971-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиУстановка випробувальна, вольтамперфазометр, цифровий осцилограф
Оголошено26 серп. 14:20
Прийом пропозицій26 серп. 14:20 – 3 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-31-002824-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМатеріали для ремонту електромереж (матеріали для благоустрою території Христинівської міської ТГ), (код ДК 021:2015 -38340000-0 Прилади для вимірювання величин)
Очікувана вартість4 264,40 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-002940-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПокажчик високої напруги до 10 кВ УВН80-2М/1-С
Очікувана вартість4 995,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-010127-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПостачальник зобов’язується в порядку та на умовах, визначених цим Договором, поставити та передати у власність Покупця матеріали (Товар) для господарської діяльності, а саме: Мультиметр 830 L, в кількості 1 шт., (номенклатурний номер/код: 170658), по ціні 450,00 грн за одиницю, згідно ДК 021:2015:
38341300-0 — Прилади для вимірювання електричних величин. Сума Договору становить 450,00 грн ( чотириста п’ятдесят гривень 00 копійок) без ПДВ. Очікувана вартість450,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-009310-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПрилади для вимірювання величин (Прилади контролю обмежувачів перенапруги)
Оголошено24 серп. 16:44
Прийом пропозицій24 серп. 16:44 – 1 вер. 14:00Очікувана вартість104 657,20 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-24-004867-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 38340000-0 — Прилади для вимірювання величин (Мультиметр цифровий UNI-T UT61E або еквівалент) (38341300-0 – Прилади для вимірювання електричних величин)
Оголошено24 серп. 12:52
Прийом пропозицій24 серп. 12:52 – 1 вер. 12:51Очікувана вартість4 833,33 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-24-004751-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВольтметр цифровий для генератора
Оголошено24 серп. 12:38
Прийом пропозицій24 серп. 12:38 – 1 вер. 23:00Очікувана вартість101 250,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-21-002440-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями38340000-0 - Прилади для вимірювання величин
Ім'я:Валентина ПроскурінаE-mail: [email protected] Телефон: +380569550028 Веб сайт: ЄДРПОУ:00130820Оголошено21 серп. 10:30
Прийом пропозицій21 серп. 10:30 – 31 серп. 10:00Очікувана вартість124 485,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-20-011258-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМультиметр за кодом Єдиного закупівельного словника ДК 021:2015-38340000-0 Прилади для вимірювання величин
Очікувана вартість1 530,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-009906-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями38340000-0 Прилади для вимірювання величин Вимірювальні прилади щитові різні для Східного ТУОМ
Оголошено20 серп. 15:23
Прийом пропозицій20 серп. 15:23 – 31 серп. 20:00Очікувана вартість769 255,14 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-19-009173-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПрилади для вимірювання електричних величин
Оголошено19 серп. 15:01
Прийом пропозицій19 серп. 15:01 – 27 серп. 12:00Очікувана вартість60 610,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-19-004741-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЧастотомір
Оголошено19 серп. 11:52
Прийом пропозицій19 серп. 11:52 – 27 серп. 13:00Очікувана вартість100 000,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто