Код ДК 021:2015:39710000-2 – Електричні побутові прилади (Устаткування та інвентар для МГБ в с.Бірки Яворівського району, Львівської області)
Джерело фінансування - Кошти районного бюджету. Категорія замовника - п. 3 ч.1 ст. 2 ЗУ "Про публічні закупівлі". Вид закупівлі - процедура закупівлі (відкриті торги). Тендерні пропозиції повинні готуватися українською мовою. оголошення відповідно до
з 22 жовт. 2020 15:19
до 8 лист. 2020 15:00
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Машина пральна побутова
Код ДК 021:2015:
39713200-5 Пральні та сушильні машини
|
Кількість: 3 шт |
Період доставки:
до 10 груд. 2020
|
Місце доставки: Україна, 81092, Львівська область, Яворівський район, с. Бірки |
| 2 |
Машина сушильна побутова
Код ДК 021:2015:
39713200-5 Пральні та сушильні машини
|
Кількість: 1 шт |
Період доставки:
до 10 груд. 2020
|
Місце доставки: Україна, 81092, Львівська область, Яворівський район, с. Бірки |
| 3 |
Холодильник побутовий
Код ДК 021:2015:
39711130-9 Холодильники
|
Кількість: 2 шт |
Період доставки:
до 10 груд. 2020
|
Місце доставки: Україна, 81092, Львівська область, Яворівський район, с. Бірки |
| 4 |
Електрочайник
Код ДК 021:2015:
39711300-2 Електронагрівальні прилади
|
Кількість: 1 шт |
Період доставки:
до 10 груд. 2020
|
Місце доставки: Україна, 81092, Львівська область, Яворівський район, с. Бірки |
| 5 |
Панель варочна кухонна
Код ДК 021:2015:
39711420-9 Варильні поверхні
|
Кількість: 2 шт |
Період доставки:
до 10 груд. 2020
|
Місце доставки: Україна, 81092, Львівська область, Яворівський район, с. Бірки |
| 6 |
Витяжка купольна кухонна
Код ДК 021:2015:
39714000-0 Кухонні витяжки чи очищувачі повітря
|
Кількість: 2 шт |
Період доставки:
до 10 груд. 2020
|
Місце доставки: Україна, 81092, Львівська область, Яворівський район, с. Бірки |
| 7 |
Духовка вбудована
Код ДК 021:2015:
39711300-2 Електронагрівальні прилади
|
Кількість: 2 шт |
Період доставки:
до 10 груд. 2020
|
Місце доставки: Україна, 81092, Львівська область, Яворівський район, с. Бірки |
| 8 |
Телевізор
Код ДК 021:2015:
39710000-2 Електричні побутові прилади
|
Кількість: 1 шт |
Період доставки:
до 10 груд. 2020
|
Місце доставки: Україна, 81092, Львівська область, Яворівський район, с. Бірки |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Технічні специфікації | 22 жовт. 2020 15:20 | |
| Документи закупівлі | 22 жовт. 2020 15:20 | |
| Проєкт договору | 22 жовт. 2020 15:20 | |
| Електронний підпис | 22 жовт. 2020 15:37 | |
| Не вказано | 22 жовт. 2020 15:20 |
Умови оплати
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника Відділ освіти Яворівської районої державної адміністраціїВас може зацікавити
70 833,33 грн без ПДВ
Дивитись96 600,00 грн без ПДВ
Дивитись150 000,00 грн без ПДВ
Дивитись