Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «39711300-2»

  • ID: UA-2026-08-31-011930-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Електричне обладнання для харчоблоку

    Ім'я:
    Ганна Шевчук
    E-mail: [email protected] Телефон: +380675072919 ЄДРПОУ:
    37479398
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 17:46

    Прийом пропозицій
    31 серп. 17:46 – 8 вер. 10:00
    Очікувана вартість

    788 959,17 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    5 дн. 11 г. 40 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-004797-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Товар - код CPV39710000-2 по ДК 021:2015 – Електричні побутові прилади (Побутова техніка). РПЗ: 9.325

    Ім'я:
    Савін Сергій Олександрович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380513642412 ЄДРПОУ:
    20915546
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 12:58

    Прийом пропозицій
    31 серп. 12:58 – 8 вер. 10:00
    Очікувана вартість

    230 402,15 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    5 дн. 11 г. 40 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-27-007809-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    код ДК 021:2015 - 39710000-2 – Електричні побутові прилади (Плита електрична 4 конфорочна без духовки. Холодильник 400 л з 1 дверцятами. Посудомийна машина купольна. Піч конвекційна )

    Ім'я:
    Тетяна Ільченко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380432560998 Веб сайт:
    https://sch15.edu.vn.ua/
    ЄДРПОУ:
    20096901
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    27 серп. 14:32

    Прийом пропозицій
    27 серп. 14:32 – 4 вер. 17:00
    Очікувана вартість

    323 707,50 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    1 дн. 18 г. 40 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-21-010714-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Кавомашина професійна - 39711310-5

    Ім'я:
    Анастасія Бойко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380977280594 Веб сайт:
    http://bank.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    00032106
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    21 серп. 15:35

    Прийом пропозицій
    21 серп. 15:35 – 3 вер. 11:00
    Очікувана вартість

    294 887,50 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    12 г. 40 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-21-004302-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Електричні побутові прилади

    Ім'я:
    Ніколенко Ольга Михайлівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442385806 ЄДРПОУ:
    03328913
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    21 серп. 11:31

    Прийом пропозицій
    21 серп. 11:31 – 3 вер. 16:00
    Очікувана вартість

    1 347 018,35 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    17 г. 40 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-19-012960-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Мікрохвильові печі, пральні машини, холодильники

    Ім'я:
    Роман Рибалка
    E-mail: [email protected] Телефон: 380931048785 ЄДРПОУ:
    45865759
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    19 серп. 17:49

    Прийом пропозицій
    19 серп. 17:49 – 13 вер. 17:00
    Очікувана вартість

    1 197 550,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    10 дн. 18 г. 40 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-01-009470-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Електрочайник Ardesto EKL-F300W

    Ім'я:
    Данилюк Надія Василівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380671229403 ЄДРПОУ:
    03356039
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    999,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-007164-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Електрочайник

    Ім'я:
    Юлія Гарькава
    E-mail: [email protected] Телефон: +380534861688 Веб сайт:
    http://www.hp-rada.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    04057646
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    17 500,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-006899-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    мікрохвильова піч

    Ім'я:
    Запрягайло Тетяна Анатоліївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380956552934 ЄДРПОУ:
    33698735
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 559,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-28-004941-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Мікрохвильові печі

    Ім'я:
    Олійник Ольга Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380680835301 ЄДРПОУ:
    43907833
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    38 250,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-28-004680-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Чайники електричні

    Ім'я:
    Олійник Ольга Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380680835301 ЄДРПОУ:
    43907833
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    71 500,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-28-003617-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Електрочайник Gorenje, мікрохвильова піч LG (ДК 021:2015 39710000-2 Електричні побутові прилади (39711320-8 Електричні чаєварки, 39711362-4 Мікрохвильові печі))

    Ім'я:
    Баннікова Олена Василівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380462678105 ЄДРПОУ:
    02006604
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    4 248,34 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-27-004216-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    кавоварка Delongi ECAM 23.210

    Ім'я:
    Бородовська Оксана Анатоліївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380384540514 Факс:
    +380384540244
    ЄДРПОУ:
    14151820
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    7 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-26-006680-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Електричні побутові прилади

    Ім'я:
    Фістер Дмитро Миколайович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380444566028 Веб сайт:
    https://gas-inst.org.ua/
    ЄДРПОУ:
    05417035
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    7 841,94 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-26-002352-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Електрочайник Tefal, прилад для приготування гарячих напоїв DeLonghi за кодом ДК 021:2015: 39710000-2 «Електричні побутові прилади»

    Ім'я:
    Соломка Наталя Олександрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380612331427 ЄДРПОУ:
    05499085
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    27 700,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-25-010384-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Праска 2400W Rotex, Чайник електро 1.7л 2200Вт Maestro, за ДК 021:2015:39710000-2 Електричні побутові прилади

    Ім'я:
    Катерина Даніловець
    E-mail: [email protected] Телефон: +380984494573 ЄДРПОУ:
    01999796
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 630,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-25-007502-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015 39710000-2 Електричні побутові прилади ( чайник )

    Ім'я:
    Ірина Радченко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380992534877 Веб сайт:
    http://horol.osv.org.ua/
    ЄДРПОУ:
    44133660
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    700,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-25-007008-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    39710000-2- Електричні побутові прилади (Плита електрична)

    Ім'я:
    Ірина Радченко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380992534877 Веб сайт:
    http://horol.osv.org.ua/
    ЄДРПОУ:
    44133660
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    46 915,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-25-001204-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Електричний чайник, LED лампи

    Ім'я:
    Петрів Назар Ярославович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380937623968 ЄДРПОУ:
    02144714
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 540,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-24-009154-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Фен, електрочайник, праска

    Ім'я:
    Ольга Шинкар
    E-mail: [email protected] Телефон: +335256985 ЄДРПОУ:
    20141576
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 948,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 231 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro