Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «39713200-5»
-
ID: UA-2026-08-19-012960-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМікрохвильові печі, пральні машини, холодильники
Оголошено19 серп. 17:49
Прийом пропозицій19 серп. 17:49 – 3 вер. 17:00 -
ID: UA-2026-08-27-010657-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектричні побутові прилади 39710000-2
Очікувана вартість50 292,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-010146-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПральна машина HAIER HW70-B14929-S (ДК 021:2015:39713200-5 Пральні та сушильні машини)
Очікувана вартість17 999,02 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-005896-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПральна машина Indesit IM 640 МУ ТIМЕ UA (IМ640МУТIМЕUА)
Ім'я:Віктор ГалковськийE-mail: [email protected] Телефон: +380967477586 Веб сайт: ЄДРПОУ:26593428Очікувана вартість12 799,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-005480-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПральна машина
Очікувана вартість8 900,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-004884-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСушильна машина
Очікувана вартість21 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-003949-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСушильна машина
Очікувана вартість60 365,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-004850-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПральні та сушильні машини
Очікувана вартість39 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-007435-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектричні побутові прилади
Очікувана вартість66 016,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-005664-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектричні побутові прилади
Очікувана вартість27 999,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-004305-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЦОВ-26Т_177_ВО: Машини пральні та сушильні промислові
Оголошено10 серп. 12:17
Прийом пропозицій10 серп. 12:17 – 18 серп. 12:30Очікувана вартість5 174 133,44 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-05-012449-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектронні побутові прилади (ДК 021:2015 код 39710000-2 Електричні побутові прилади)
Очікувана вартість14 499,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-009753-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПральна машина Whirlpool 11 кг ДК 021-2015 (CPV) 39710000-2 - Електричні побутові прилади
Ім'я:Сварчевська Марина ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380385431384 Факс:+380385431384ЄДРПОУ:34963473Очікувана вартість99 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-001107-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектричні побутові прилади (пральна машина автоматична Electrolux та сушильна машина Beko)
Очікувана вартість48 774,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-004349-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектричні побутові прилади
Очікувана вартість27 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-30-005720-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлектричні побутові прилади (Пральні машини)
Ім'я:Пушинська Олена ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442997359 Веб сайт: ЄДРПОУ:30019801Оголошено30 лип. 13:47
Прийом пропозицій30 лип. 13:47 – 7 серп. 14:00Очікувана вартість83 125,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-24-007780-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПральні та сушильні машини
Ім'я:Черничко Сергій ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: 380637444800 ЄДРПОУ:45526274Оголошено24 лип. 14:46
Прийом пропозицій30 лип. 15:00 – 4 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість230 519,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-24-007558-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПральні та сушильні машини
Ім'я:Черничко Сергій ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: 380637444800 ЄДРПОУ:45526274Оголошено24 лип. 14:37
Прийом пропозицій30 лип. 15:00 – 4 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість255 354,50 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-16-007112-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 39710000-2 Електричні побутові прилади (Пральна машина SAMSUNG WW90FG3MO5AW/LF для Закладу дошкільної освіти №8 "Казка" Південноукраїнської міської ради)
Очікувана вартість20 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-15-007293-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПральна машина, 39710000-2 Електричні побутові прилади за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Очікувана вартість18 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro