Шприци, системи та інші витратні матеріали для інтенсивної терапії

Медичні матеріали ДК 021:2015-33140000-3 Інформація яка повинна міститись в оголошенні відкритих торгів відповідно до статті 21 Закону України "Про публічні закупівлі" від 25.12.2015 № 922-VIII (далі – Закон). 1). Категорії замовників, що використовуються у цьому Законі: підприємства, установи, організації (юридична особа є розпорядником, одержувачем бюджетних коштів) згідно ст. 2 Закону. 2). Місцезнаходження: юридична адреса - Україна, 71100, проспект Праці, буд. 6, Запорізька обл., м. Бердянськ, адреса поставки (передачі) товарів: м. Бердянськ, проспект Праці, буд. 2 3). Тендерна пропозиція та усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції, та готуються учасником, викладаються українською мовою.

Очікувана вартість

950 000,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Прийом пропозицій

з 16 жовт. 2020 17:49

до 1 лист. 2020 20:00

Аукціон

з 2 лист. 2020 13:17

до 2 лист. 2020 13:38

Кваліфікація

з 2 лист. 2020 13:38

до 4 лист. 2020 13:44

Пропозиції розглянуто

з 4 лист. 2020 13:44

до 16 лист. 2020 15:51

Подання пропозицій:
16 жовт. 2020 17:49 – 1 лист. 2020 20:00
Початок аукціону:
2 лист. 2020 13:17 – 2 лист. 2020 13:38
Період уточнень:
16 жовт. 2020 17:49 – 22 жовт. 2020 01:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Відповіді на питання до:
1 лист. 2020 20:00
Оскарження умов тендера:
16 жовт. 2020 17:49 – 28 жовт. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
16 жовт. 2020 17:54

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
39029713
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 71100, Запорізька область, місто Бердянськ, пр. Праці, 6
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Валіахметова Наталія Геннадіївна (Valyahmetova Natalia Gennadyivna)
Володіння мовою:
Телефон:
+380615334010
E-mail:
Факс:
+380615375776

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Пристрій д/переливання крові ПК з голкою 1,2*38

Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали

Кількість:

15 000 шт

Період доставки:

до 24 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, 71100, Запорізька область, м. Бердянськ, проспект Праці, буд. 2
2

Шприц ін'єкційний 3-х компонентний одноразовий стерильний 2 мл з голкою, 23 G (0,6*25мм)

Код ДК 021:2015: 33141310-6 Шприци

Кількість:

20 000 шт

Період доставки:

до 24 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, 71100, Запорізька область, м. Бердянськ, проспект Праці, буд. 2
3

Шприц ін'єкційний 3-х компонентний одноразовий стерильний 5 мл з голкою, 22 G (0.7*32 мм)

Код ДК 021:2015: 33141310-6 Шприци

Кількість:

60 000 шт

Період доставки:

до 24 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, 71100, Запорізька область, м. Бердянськ, проспект Праці, буд. 2
4

Шприц ін'єкційний 3-х компонентний одноразовий стерильний 10 мл з голкою, 21 G (0.8*38 мм)

Код ДК 021:2015: 33141310-6 Шприци

Кількість:

40 000 шт

Період доставки:

до 24 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, 71100, Запорізька область, м. Бердянськ, проспект Праці, буд. 2
5

Шприц ін'єкційний 3-х компонентний одноразовий стерильний 20 мл з голкою, 21 G (0.8*38 мм)

Код ДК 021:2015: 33141310-6 Шприци

Кількість:

30 500 шт

Період доставки:

до 24 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, 71100, Запорізька область, м. Бердянськ, проспект Праці, буд. 2
6

Шприц ін'єкційний 3-х компонентний одноразовий стерильний 1 мл U-100 з голкою, 29 G (0.33*13 мм)

Код ДК 021:2015: 33141310-6 Шприци

Кількість:

5 000 шт

Період доставки:

до 24 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, 71100, Запорізька область, м. Бердянськ, проспект Праці, буд. 2
7

Шприц ін'єкційний 3-х компонентний одноразовий стерильний 50 мл з голкою, 18 G (1,2*38 мм)

Код ДК 021:2015: 33141310-6 Шприци

Кількість:

2 000 шт

Період доставки:

до 24 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, 71100, Запорізька область, м. Бердянськ, проспект Праці, буд. 2
8

Канюля в/в №24

Код ДК 021:2015: 33141220-8 Канюлі

Кількість:

1 000 шт

Період доставки:

до 24 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, 71100, Запорізька область, м. Бердянськ, проспект Праці, буд. 2
9

Канюля в/в №22

Код ДК 021:2015: 33141220-8 Канюлі

Кількість:

1 000 шт

Період доставки:

до 24 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, 71100, Запорізька область, м. Бердянськ, проспект Праці, буд. 2
10

Канюля в/в №16

Код ДК 021:2015: 33141220-8 Канюлі

Кількість:

1 000 шт

Період доставки:

до 24 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, 71100, Запорізька область, м. Бердянськ, проспект Праці, буд. 2
11

Канюля в/в №18

Код ДК 021:2015: 33141220-8 Канюлі

Кількість:

4 000 шт

Період доставки:

до 24 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, 71100, Запорізька область, м. Бердянськ, проспект Праці, буд. 2
12

Канюля в/в №20

Код ДК 021:2015: 33141220-8 Канюлі

Кількість:

500 шт

Період доставки:

до 24 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, 71100, Запорізька область, м. Бердянськ, проспект Праці, буд. 2
13

Катетер аспіраційний №8

Код ДК 021:2015: 33141200-2 Катетери

Кількість:

500 шт

Період доставки:

до 24 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, 71100, Запорізька область, м. Бердянськ, проспект Праці, буд. 2
14

Катетер аспіраційний № 14

Код ДК 021:2015: 33141200-2 Катетери

Кількість:

500 шт

Період доставки:

до 24 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, 71100, Запорізька область, м. Бердянськ, проспект Праці, буд. 2
15

Катетер аспіраційний № 16

Код ДК 021:2015: 33141200-2 Катетери

Кількість:

500 шт

Період доставки:

до 24 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, 71100, Запорізька область, м. Бердянськ, проспект Праці, буд. 2
16

Трубка ендотрахеальна з манжетою р. 7,5 мм

Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали

Кількість:

400 шт

Період доставки:

до 24 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, 71100, Запорізька область, м. Бердянськ, проспект Праці, буд. 2
17

Трубка ендотрахеальна з манжетою р. 8,0 мм

Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали

Кількість:

400 шт

Період доставки:

до 24 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, 71100, Запорізька область, м. Бердянськ, проспект Праці, буд. 2
18

Трубка ендотрахеальна з манжетою р. 5,0 мм

Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали

Кількість:

50 шт

Період доставки:

до 24 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, 71100, Запорізька область, м. Бердянськ, проспект Праці, буд. 2
19

Трубка ендотрахеальна з манжетою р.3,5

Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали

Кількість:

30 шт

Період доставки:

до 24 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, 71100, Запорізька область, м. Бердянськ, проспект Праці, буд. 2
20

Трубка ендотрахеальна з манжетою та портом кисню р. 8,5 мм

Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали

Кількість:

50 шт

Період доставки:

до 24 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, 71100, Запорізька область, м. Бердянськ, проспект Праці, буд. 2
21

Трубка ендотрахеальна з манжетою р. 8,5 мм

Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали

Кількість:

450 шт

Період доставки:

до 24 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, 71100, Запорізька область, м. Бердянськ, проспект Праці, буд. 2
22

Трубка ендотрахеальна з манжетою р. 3,0 мм

Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали

Кількість:

30 шт

Період доставки:

до 24 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, 71100, Запорізька область, м. Бердянськ, проспект Праці, буд. 2
23

Трубка ендотрахеальна з манжетою р. 4,0 мм

Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали

Кількість:

30 шт

Період доставки:

до 24 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, 71100, Запорізька область, м. Бердянськ, проспект Праці, буд. 2
24

Катетер Фоллея 2-х ходовий латексний Fr 8

Код ДК 021:2015: 33141200-2 Катетери

Кількість:

30 шт

Період доставки:

до 24 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, 71100, Запорізька область, м. Бердянськ, проспект Праці, буд. 2
25

Катетер Фоллея 2-х ходовий латексний Fr 6

Код ДК 021:2015: 33141200-2 Катетери

Кількість:

30 шт

Період доставки:

до 24 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, 71100, Запорізька область, м. Бердянськ, проспект Праці, буд. 2
26

Катетер Фоллея 2-х ходовий латексний Fr 16

Код ДК 021:2015: 33141200-2 Катетери

Кількість:

2 000 шт

Період доставки:

до 24 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, 71100, Запорізька область, м. Бердянськ, проспект Праці, буд. 2
27

Катетер Фоллея 2-х ходовий латексний Fr 18

Код ДК 021:2015: 33141200-2 Катетери

Кількість:

2 000 шт

Період доставки:

до 24 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, 71100, Запорізька область, м. Бердянськ, проспект Праці, буд. 2
28

Катетер Фоллея 2-х ходовий латексний Fr 10

Код ДК 021:2015: 33141200-2 Катетери

Кількість:

30 шт

Період доставки:

до 24 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, 71100, Запорізька область, м. Бердянськ, проспект Праці, буд. 2
29

Подовжувач інфузійних магестралей 1500мм

Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали

Кількість:

300 шт

Період доставки:

до 24 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, 71100, Запорізька область, м. Бердянськ, проспект Праці, буд. 2
30

Катетер венозний (підключичний) КВ-1

Код ДК 021:2015: 33141200-2 Катетери

Кількість:

10 шт

Період доставки:

до 24 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, 71100, Запорізька область, м. Бердянськ, проспект Праці, буд. 2
31

Катетер венозний (підключичний) КВ-2

Код ДК 021:2015: 33141200-2 Катетери

Кількість:

10 шт

Період доставки:

до 24 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, 71100, Запорізька область, м. Бердянськ, проспект Праці, буд. 2
32

Катетер венозний (підключичний) КВ-3

Код ДК 021:2015: 33141200-2 Катетери

Кількість:

1 000 шт

Період доставки:

до 24 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, 71100, Запорізька область, м. Бердянськ, проспект Праці, буд. 2
33

Катетер для годування немовлят СН 8 довжиною 400 мм

Код ДК 021:2015: 33141200-2 Катетери

Кількість:

150 шт

Період доставки:

до 24 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, 71100, Запорізька область, м. Бердянськ, проспект Праці, буд. 2
34

Катетер для годування немовлят СН 6 довжиною 400 мм

Код ДК 021:2015: 33141200-2 Катетери

Кількість:

100 шт

Період доставки:

до 24 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, 71100, Запорізька область, м. Бердянськ, проспект Праці, буд. 2
35

Лезо для скальпелю (20)

Код ДК 021:2015: 33141411-4 Скальпелі та леза

Кількість:

500 шт

Період доставки:

до 24 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, 71100, Запорізька область, м. Бердянськ, проспект Праці, буд. 2
36

Лезо для скальпелю (22) гостре

Код ДК 021:2015: 33141411-4 Скальпелі та леза

Кількість:

2 000 шт

Період доставки:

до 24 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, 71100, Запорізька область, м. Бердянськ, проспект Праці, буд. 2
37

Скарифікатор

Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали

Кількість:

300 уп

Період доставки:

до 24 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, 71100, Запорізька область, м. Бердянськ, проспект Праці, буд. 2
38

Фільтри вірус-бактереологічні одноразові стерильні

Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали

Кількість:

2 500 шт

Період доставки:

до 24 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, 71100, Запорізька область, м. Бердянськ, проспект Праці, буд. 2
39

Зонд шлунковий №20

Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали

Кількість:

1 000 шт

Період доставки:

до 24 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, 71100, Запорізька область, м. Бердянськ, проспект Праці, буд. 2
40

Зонд шлунковий №8

Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали

Кількість:

100 шт

Період доставки:

до 24 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, 71100, Запорізька область, м. Бердянськ, проспект Праці, буд. 2
41

Голка для спинальної анестезії Spinocan 0,53*88 G25

Код ДК 021:2015: 33141321-6 Голки для анестезії

Кількість:

300 шт

Період доставки:

до 24 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, 71100, Запорізька область, м. Бердянськ, проспект Праці, буд. 2
42

Краник 3-ходовий

Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали

Кількість:

500 шт

Період доставки:

до 24 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, 71100, Запорізька область, м. Бердянськ, проспект Праці, буд. 2
43

Perifix 40I Filter Set набір для епідуральної анестезії

Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали

Кількість:

100 шт

Період доставки:

до 24 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, 71100, Запорізька область, м. Бердянськ, проспект Праці, буд. 2
44

Вакумна система KIWI

Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали

Кількість:

20 шт

Період доставки:

до 24 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, 71100, Запорізька область, м. Бердянськ, проспект Праці, буд. 2
45

Катетер сечовий Нелатон жіночій №16

Код ДК 021:2015: 33141200-2 Катетери

Кількість:

50 шт

Період доставки:

до 24 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, 71100, Запорізька область, м. Бердянськ, проспект Праці, буд. 2
46

Затиск для пуповини стерильний одноразовий

Код ДК 021:2015: 33141120-7 Затискачі, шовні матеріали, лігатури

Кількість:

300 шт

Період доставки:

до 24 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, 71100, Запорізька область, м. Бердянськ, проспект Праці, буд. 2
47

Аспіратор внутрішньоматковий розмір Fr12

Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали

Кількість:

50 шт

Період доставки:

до 24 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, 71100, Запорізька область, м. Бердянськ, проспект Праці, буд. 2
48

Аспіратор внутрішньоматковий розмір Fr18

Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали

Кількість:

50 шт

Період доставки:

до 24 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, 71100, Запорізька область, м. Бердянськ, проспект Праці, буд. 2
49

Бактеріальний фільтр для новонароджених стерильний одноразовий

Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали

Кількість:

20 шт

Період доставки:

до 24 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, 71100, Запорізька область, м. Бердянськ, проспект Праці, буд. 2
50

Ємність одноразова для забору сечі

Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали

Кількість:

300 шт

Період доставки:

до 24 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, 71100, Запорізька область, м. Бердянськ, проспект Праці, буд. 2
51

Пластир медичний Микропор 2,5*9,1

Код ДК 021:2015: 33141112-8 Пластирі

Кількість:

300 шт

Період доставки:

до 24 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, 71100, Запорізька область, м. Бердянськ, проспект Праці, буд. 2

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Проєкт договору 16 жовт. 2020 17:49
Документи закупівлі 16 жовт. 2020 17:49
Не вказано 2 лист. 2020 13:38
Не вказано 2 лист. 2020 13:38
Електронний підпис 16 жовт. 2020 17:54
Технічні специфікації 16 жовт. 2020 17:49

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
30 ( банківські )
Опис:
Власний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства); кошти НСЗУ; місцевий бюджет

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
950 000,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
4 750,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Історія аукціону

Учасники аукціону

Ім'я:
Якубович Марія Романівна
E-mail: [email protected] Телефон: 0662687541 ЄДРПОУ:
42717957
4
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 30 жовт. 2020 18:17
Документи, що підтверджують кваліфікацію 30 жовт. 2020 18:17
Підтвердження відповідності 5 лист. 2020 16:17
Підтвердження відповідності 5 лист. 2020 16:17
Документи, що підтверджують кваліфікацію 30 жовт. 2020 18:17
Документи, що підтверджують кваліфікацію 30 жовт. 2020 18:17
Підтвердження відповідності 5 лист. 2020 16:17
Цінова пропозиція 30 жовт. 2020 18:17
Електронний підпис 30 жовт. 2020 18:17
Електронний підпис 30 жовт. 2020 18:17
Підтвердження відповідності 5 лист. 2020 16:17
Документи, що підтверджують кваліфікацію 30 жовт. 2020 18:17
Підтвердження відповідності 5 лист. 2020 16:17
Підтвердження відповідності 5 лист. 2020 16:17
Підтвердження відповідності 5 лист. 2020 16:17
Підтвердження відповідності 5 лист. 2020 16:17
Підтвердження відповідності 5 лист. 2020 16:17

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 4 лист. 2020 13:44
Ліцензія 4 лист. 2020 13:41
Довідка 4 лист. 2020 16:48
Витяг з реєстру 2 лист. 2020 13:38
Довідка 4 лист. 2020 13:45

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 16 лист. 2020 15:50
Підписаний договір 16 лист. 2020 15:47

Пропозиція

907 407,66 грн з ПДВ

Статус

переможець
Ім'я:
Пантелусь Світлана
E-mail: [email protected] Телефон: 380667140818, 380667140818 ЄДРПОУ:
2672111484

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 31 жовт. 2020 11:29
Підтвердження відповідності 31 жовт. 2020 11:28
Електронний підпис 31 жовт. 2020 11:29

Пропозиція

945 645,57 грн з ПДВ

Статус

не розглядався

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КНП Бердянської міської ради «Бердянське територіальне медичне об’єднання»

Вас може зацікавити

Медичні матеріали нехімічні та гематологічні одноразового застосування
Медичні матеріали нехімічні та гематологічні одноразового застосування
Ім'я:
Ліна Маковецька
E-mail: [email protected] Телефон: +38631440280 ЄДРПОУ:
26199074

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 202 102,80 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Людмила Федорович
E-mail: [email protected] Телефон: +380322581125 ЄДРПОУ:
44496574
6
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

635 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Людмила Дейнек
E-mail: [email protected] Телефон: +0332773111 Веб сайт: ЄДРПОУ:
01983163
10
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

841 121,50 грн без ПДВ

Дивитись