код ДК 021:2015:33160000-9 - Устаткування для операційних блоків (Бронхоскоп, Апарат високочастотний електрохірургічний)
Замовник здійснює закупівлю за процедурою «Відкриті торги» у зв’язку з тим, що вартість предмета закупівлі перевищує 200 тис. грн.
з 1 лют. 2018 16:07
до 18 лют. 2018 11:00
з 19 лют. 2018 11:40
до 19 лют. 2018 12:27
з 19 лют. 2018 12:27
до 23 лют. 2018 14:36
з 23 лют. 2018 14:36
до 13 бер. 2018 19:06
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список лотів
| № | Назва | Очікувана вартість | Статус |
|---|---|---|---|
| 1 |
код ДК 021:2015: 33168000-5: Ендоскопічні та ендохірургічні інструменти (Бронхоскоп) Поділ предмета закупівлі на частини (лоти) здійснено за показником п'ятого знаку ДК 021:2015 Перейти до лоту |
Очікувана вартість 528 000,00 грн з ПДВ |
Статус: завершена |
| 2 |
код ДК 021:2015: 33162000-3: Апарати та інструменти для операційних блоків (Апарат високочастотний електрохірургічний) Поділ предмета закупівлі на частини (лоти) здійснено за показником п'ятого знаку ДК 021:2015 Перейти до лоту |
Очікувана вартість 350 000,00 грн з ПДВ |
Статус: завершена |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Проєкт договору | 1 лют. 2018 16:07 | |
| Електронний підпис | 1 лют. 2018 16:09 | |
| Електронний підпис | 1 лют. 2018 16:09 | |
|
|
||
| Не вказано | 19 лют. 2018 12:27 | |
| Документи закупівлі | 7 лют. 2018 15:51 | |
| Не вказано | 19 лют. 2018 12:01 | |
| Документи закупівлі | 1 лют. 2018 16:07 | |
| Документи закупівлі | 1 лют. 2018 16:07 | |
|
|
||
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника Нововолинська центральна міська лікарняВас може зацікавити
931 590,00 грн без ПДВ
Дивитись1 231 754,67 грн без ПДВ
Дивитись568 701,00 грн з ПДВ
Дивитись