Ремонтування та технічне обслуговування суден, 3 лоти

Ремонтування та технічне обслуговування суден, 3 лоти. Детальний опис закупівлі за лотами №1-3 - згідно Тендерної документації.

Repair and maintenance of ships, 3 lots.

Repair and maintenance of ships, 3 lots. Detailed description - in the Tender documentation.

Очікувана вартість

4 002 146,82 грн

без ПДВ
Завершена
Перегляд
Прийом пропозицій

з 11 лист. 2016 15:15

до 12 груд. 2016 14:00

Прекваліфікація

з 12 груд. 2016 14:02

до 26 груд. 2016 00:00

Аукціон

з 26 груд. 2016 14:37

до 26 груд. 2016 16:19

Кваліфікація

з 26 груд. 2016 16:19

до 17 січ. 2017 19:08

Пропозиції розглянуто

з 17 січ. 2017 19:08

до 7 лют. 2017 14:51

Подання пропозицій:
11 лист. 2016 15:15 – 12 груд. 2016 14:00
Період уточнень:
11 лист. 2016 15:15 – 2 груд. 2016 14:00
Відповіді на питання до:
12 груд. 2016 14:00
Оскарження умов тендера:
11 лист. 2016 15:15 – 8 груд. 2016 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
11 лист. 2016 15:12

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
38728507
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 54001, Миколаївська обл., Миколаїв, м. Миколаїв, вул. Лягіна, буд 27
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Бутрій М.Г. (Бутрій М.Г.)
Володіння мовою:
українська
Телефон:
(0512) 50-11-63
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список лотів

Назва Очікувана вартість Статус
1

Лот 1. Ремонтування та технічне обслуговування суден в Миколаївському і Херсонському регіонах

Ремонтування та технічне обслуговування суден в Миколаївському і Херсонському регіонах. Детальний опис лоту - згідно Тендерної документації.

Lot 1. Repair and maintenance of ships in Mykolayiv and Kherson regions

Repair and maintenance of ships in Mykolayiv and Kherson regions. Detailed description - in the Tender documentation.

Перейти до лоту

Очікувана вартість

1 225 297,40 грн без ПДВ

Статус:

завершена
2

Лот 2. Ремонтування та технічне обслуговування суден в Одеському регіоні

Ремонтування та технічне обслуговування суден в Одеському регіоні. Детальний опис лоту - згідно Тендерної документації.

Lot 2. Repair and maintenance of ships in Odesa region

Repair and maintenance of ships in Odesa region/ Detailed description - in the Tender documentation.

Перейти до лоту

Очікувана вартість

2 070 569,00 грн без ПДВ

Статус:

завершена
3

Лот 3. Ремонтування та технічне обслуговування суден в Азовському регіоні.

Ремонтування та технічне обслуговування суден в Азовському регіоні. Детальний опис закупівлі за лотом - згідно Тендерної документації.

Lot 3. Repair and maintenance of ships in Azov region

Repair and maintenance of ships in Azov region. Detailed description - in the Tender documentation.

Перейти до лоту

Очікувана вартість

706 280,42 грн без ПДВ

Статус:

завершена

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 11 лист. 2016 15:12
Електронний підпис 11 лист. 2016 15:12
Не вказано 11 лист. 2016 15:12
Не вказано 26 груд. 2016 16:19
Не вказано 26 груд. 2016 14:58
Не вказано 26 груд. 2016 15:33
Не вказано 11 лист. 2016 15:12

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
4 002 146,82 грн без ПДВ
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Філія "Дельта-лоцман" державного підприємства "Адміністрація морських портів України"

Вас може зацікавити

Ім'я:
Зайцева Інна
E-mail: [email protected] Телефон: 380536631024 ЄДРПОУ:
43041752

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

2 424 684,54 грн без ПДВ

Дивитись
Послуги з ремонту колісних пар спеціального самохідного рухомого складу типу АГД-1А
Послуги з ремонту колісних пар спеціального самохідного рухомого складу типу АГД-1А
Ім'я:
Ігор Климчук
E-mail: [email protected] Телефон: +380444652619 Веб сайт: ЄДРПОУ:
40081221
11
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

2 610 400,00 грн без ПДВ

Дивитись
Експлуатаційне утримання інфраструктури у сфері дорожнього господарства вулиць і доріг комунальної власності в населених пунктах Куяльницької сільської ради Подільського району Одеської області
Експлуатаційне утримання інфраструктури у сфері дорожнього господарства вулиць і доріг комунальної власності в населених пунктах Куяльницької сільської ради Подільського району Одеської області
Ім'я:
Чибісова Олена Володимирівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380662918970 ЄДРПОУ:
41882571

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

3 166 670,82 грн без ПДВ

Дивитись