Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «50240000-9»
-
ID: UA-2026-09-01-008577-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПослуги з технічного обслуговування та ремонту катерів з використанням запасних частин, рідин, комплектуючих та матеріалів Виконавця (послуга з поточного ремонту двигуна катера SUZUKI 50 05003F111825) за кодом ДК 021-2015: 50240000-9 "Послуги з ремонту, технічного обслуговування морського
транспорту і пов’язаного обладнання та супутні послуги" Оголошено1 вер. 15:34
Прийом пропозицій5 вер. 00:00 – 10 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-23-000698-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з класифікаційного ремонту, в обсязі докового огляду м/б «Тігріс»
Оголошено23 серп. 23:24
Прийом пропозицій23 серп. 23:24 – 6 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-13-003358-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з класифікаційного ремонту буксиру "Дунай"
Оголошено13 серп. 11:08
Прийом пропозицій13 серп. 11:08 – 4 вер. 20:00 -
ID: UA-2026-09-01-009845-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуга з поточного ремонту надувного човна Kolibri RIB-400
Очікувана вартість115 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-002269-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 код 50240000-9 Послуги з ремонту, технічного обслуговування морського транспорту і пов’язаного обладнання та супутні послуги (Послуга з первісного огляду теплоходу «Мусон» для філії «Каскад Київських ГЕС і ГАЕС» ПрАТ «Укргідроенерго»)
Очікувана вартість33 273,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-004817-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з технічного обслуговування та ремонту катерів з використанням запасних частин, рідин, комплектуючих та матеріалів Виконавця (послуга з поточного ремонту двигуна катера SUZUKI 50 05003F111814) за кодом ДК 021-2015: 50240000-9 "Послуги з ремонту, технічного обслуговування морського
транспорту і пов’язаного обладнання та супутні послуги" Очікувана вартістьне визначено
Звіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-011067-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПослуги з технічного обслуговування та ремонту катерів з використанням запасних частин, рідин, комплектуючих та матеріалів Виконавця (послуга з поточного ремонту двигуна катера SUZUKI 50 05003F111825) за кодом ДК 021-2015: 50240000-9 "Послуги з ремонту, технічного обслуговування морського
транспорту і пов’язаного обладнання та супутні послуги" Оголошено20 серп. 15:59
Прийом пропозицій26 серп. 00:00 – 29 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість52 110,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-20-010066-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДодаткові послуги з ремонту плавзасобу т/х «РК-51»
Ім'я:Стрюков Олексій ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: 380486875043 ЄДРПОУ:38728418Очікувана вартість2 005 312,42 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-004115-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з вимірювання залишкових товщин стоянкового судна "Т-236"
Оголошено19 серп. 11:31
Прийом пропозицій19 серп. 11:31 – 27 серп. 18:00Очікувана вартість126 536,67 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-12-011975-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПослуги з технічного обслуговування та ремонту катерів з використанням запасних частин, рідин, комплектуючих та матеріалів Виконавця (послуга з поточного ремонту двигуна катера SUZUKI 50 05003F111814) за кодом ДК 021-2015: 50240000-9 "Послуги з ремонту, технічного обслуговування морського
транспорту і пов’язаного обладнання та супутні послуги" Оголошено12 серп. 17:42
Прийом пропозицій18 серп. 00:00 – 21 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість13 370,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-11-012350-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДодаткові послуги з ремонту лоцманського катера «Капитан Белуха», необхідність виконання яких виявилася під час здійснення класифікаційного ремонту лоцманського катера "Капитан Белуха" за договором № 170-В-ФДЛ-25 від 08.12.2025
Очікувана вартість1 795 920,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-011015-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 код 50240000-9 Послуги з ремонту, технічного обслуговування морського транспорту і пов’язаного обладнання та супутні послуги (Водолазне обстеження підводної частини роз’їзного теплоходу «Мусон» з вимірами залишкових товщин зовнішньої обшивки підводної частини корпусу судна для філії
"Каскад Київських ГЕС і ГАЕС" ПрАТ "Укргідроенерго") Оголошено11 серп. 16:15
Прийом пропозицій11 серп. 16:15 – 19 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість87 555,56 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-06-004988-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПовна діагностіка двигуна Mercury 30 МН
Очікувана вартість2 674,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-000951-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуги з проведення гарантійного технічного обслуговування допоміжного дизель-генератору типу Caterpillar
Очікувана вартість45 009,30 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-007273-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуга з поточного ремонту надувного човна Kolibri RIB-400
Оголошено4 серп. 14:14
Прийом пропозицій4 серп. 14:14 – 12 серп. 15:00Очікувана вартість116 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-31-004669-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з виготовлення підставок до навісних двигунів
Очікувана вартість50 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-004391-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуги з технічного обслуговування навісних двигунів
Очікувана вартість180 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-004654-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з ремонту та технічного обслуговування підвісного двигуна MERCURY F115 та підвісного двигуна SUZUKI DF 175
Очікувана вартість38 700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-003715-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 - 50240000-9 - Послуги з ремонту, технічного обслуговування морського транспорту і пов’язаного обладнання та супутні послуги (Послуги з ремонту та технічного обслуговування морського транспорту)
Очікувана вартість27 199,20 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-003185-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуги з проведення технічного обслуговування повітряного поршневого компресора Dalgakiran DKK40
Очікувана вартість24 393,74 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro