Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «50200000-7»
-
ID: UA-2026-09-03-000852-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з технічного обслуговування автоматичних пунктів габаритно-вагового контролю у русі (WIM) при експлуатаційному утриманні автомобільних доріг загального користування державного значення Н-31 Дніпро-Царичанка-Кобеляки-Решетилівка на км 122+000 та М-22 Полтава-Олександрія на км 74+810
Полтавської області Оголошено3 вер. 09:21
Прийом пропозицій3 вер. 09:21 – 19 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-03-000832-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 - 50230000-6 "Послуги з ремонту, технічного обслуговування дорожньої інфраструктури і пов’язаного обладнання та супутні послуги" (УТРИМАННЯ, ОБСЛУГОВУВАННЯ ТА ПОТОЧНИЙ РЕМОНТ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖ СИСТЕМ ВУЛИЧНОГО ОСВІТЛЕННЯ)
Ім'я:Пінчук Тетяна МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380545351106 Факс:+380545351179ЄДРПОУ:31156689Оголошено3 вер. 09:17
Прийом пропозицій3 вер. 09:17 – 19 вер. 17:00 -
ID: UA-2026-09-03-000416-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з технічного обслуговування автоматичних пунктів габаритно-вагового контролю у русі (WIM) при експлуатаційному утриманні автомобільних доріг загального користування державного значення М-03 Київ-Харків-Довжанський на км 349+890 та Р-60 Кролевець-Конотоп-Ромни-Пирятин на км 164+959
Полтавської області Оголошено3 вер. 08:54
Прийом пропозицій3 вер. 08:54 – 19 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-014005-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з ремонту гідравлічних насосів та гідравлічних двигунів колійних машин
Оголошено2 вер. 19:51
Прийом пропозицій2 вер. 19:51 – 18 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-011613-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями(ПК-26П_0365_ВО) Послуги з ремонту обладнання для обслуговування (заправка та утилізації) туалетів електропотягів Roediger Vacuum
Оголошено2 вер. 16:12
Прийом пропозицій2 вер. 16:12 – 18 вер. 18:00 -
ID: UA-2026-09-02-008081-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з ремонту колісних пар самохідного рухомого складу типу АГД-1А
Ім'я:Андрій ОстринськийE-mail: [email protected] Телефон: +380444654972 Веб сайт: ЄДРПОУ:40081221Оголошено2 вер. 14:24
Прийом пропозицій2 вер. 14:24 – 21 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-006580-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з технічного обслуговування систем освітлення вулиць, громадських місць
Оголошено2 вер. 13:43
Прийом пропозицій2 вер. 13:43 – 18 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-01-008577-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПослуги з технічного обслуговування та ремонту катерів з використанням запасних частин, рідин, комплектуючих та матеріалів Виконавця (послуга з поточного ремонту двигуна катера SUZUKI 50 05003F111825) за кодом ДК 021-2015: 50240000-9 "Послуги з ремонту, технічного обслуговування морського
транспорту і пов’язаного обладнання та супутні послуги" Оголошено1 вер. 15:34
Прийом пропозицій5 вер. 00:00 – 10 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-005285-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з технічного обслуговування вуличного освітлення населених пунктів Мізоцької селищної ради Рівненського району Рівненської області
Оголошено1 вер. 13:25
Прийом пропозицій1 вер. 13:25 – 17 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-004443-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиУтримання в належному стані зовнішніх мереж електропостачання - Поточний ремонт мережі вуличного освітлення по вул.Кільцева від вул.Соборна до вул.Івана Франка в с.Фонтанка, Одеського району, Одеської області
Оголошено1 вер. 12:34
Прийом пропозицій1 вер. 12:34 – 17 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-003049-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТехнічне обслуговування та утримання в належному стані систем вуличного освітлення міста Сновськ та населені пункти Сновської територіальної громади (ДК 021:2015 (CPV) 50230000-6 – Послуги з ремонту, технічного обслуговування дорожньої інфраструктури і пов’язаного обладнання та супутні послуги)
Оголошено1 вер. 11:30
Прийом пропозицій1 вер. 11:30 – 17 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-010297-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з благоустрою населених пунктів - послуги з поточного ремонту мереж зовнішнього освітлення
Оголошено31 серп. 16:26
Прийом пропозицій31 серп. 16:26 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-008256-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПослуги з термообробки запасних частин до тепловозів (цементація шарових вкладишів, гнізд)
Оголошено31 серп. 15:19
Прийом пропозицій4 вер. 17:00 – 10 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-29-000657-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з усунення виявлених невідповідностей (дефектів) вертольотів типу Н125 (AS 350 B3) із заводськими номерами 8788 (бортовий номер 63) та 8801 (бортовий номер 64). ЛОТ 1 «Послуги з усунення виявлених невідповідностей (дефектів) вертольотів типу Н125 (AS 350 B3) із заводськими номерами 8788
(бортовий номер 63)». ЛОТ 2 «Послуги з усунення виявлених невідповідностей (дефектів) вертольотів типу Н125 (AS 350 B3) із заводськими номерами 8801 (бортовий номер 64)» Оголошено29 серп. 18:01
Прийом пропозицій29 серп. 18:01 – 6 вер. 19:00 -
ID: UA-2026-08-28-010385-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з ремонту колісних пар спеціального самохідного рухомого складу типу АГД-1А
Оголошено28 серп. 16:23
Прийом пропозицій28 серп. 16:23 – 19 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-010303-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕксплуатаційне утримання інфраструктури у сфері дорожнього господарства вулиць і доріг комунальної власності в населених пунктах Куяльницької сільської ради Подільського району Одеської області
Ім'я:Чибісова Олена ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380662918970 ЄДРПОУ:41882571Оголошено28 серп. 16:21
Прийом пропозицій28 серп. 16:21 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-003214-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з ремонту та технічного обслуговування : (БпЛА DЛ МАVІС ЗT (S/n: 1581F5FJC244P00D6Z39); БпЛА DЛ МАVІС ЗT (S/n: 1581F5FJC243K00DY322); БпЛА Autel EVO MAX 4T (S/n: 1748FEV3HMA923171199); БпЛА DЛ МАVІС З РRО (S/n: 158F67QC249T0145H54); БпЛА DЛ МАVІС З РRО (S/n: 1581F67QC249T0145H2V); БпЛА DЛ
Matrice 30T (S/n: 1581F5BKD238700E1966); БпЛА DЛ Matrice 30T (S/n: 1581F5BKD238A00EM103; БпЛА DЛ Matrice 30T (S/n: 1581F5BKD237F00EVJC8)) Оголошено28 серп. 11:11
Прийом пропозицій28 серп. 11:11 – 5 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-27-011850-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з відновлення працездатності програмно-апаратного комплексу автоматичної фото/відео фіксації правопорушень у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху «HOAG-50» у модифікації «HOAG-50/1» із серійним номером 003-01/21 за ДК 021:2015 : 50230000-6 Послуги з ремонту, технічного обслуговування
дорожньої інфраструктури і пов’язаного обладнання та супутні послуг Ім'я:Здітовецький Олександр ГеоргійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380442413147 ЄДРПОУ:24521399Оголошено27 серп. 16:57
Прийом пропозицій27 серп. 16:57 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-008600-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з деповського ремонту спецвагонів - 50220000-3
Ім'я:Богдан ТодосієнкоE-mail: [email protected] Телефон: +380442539808, +380632269833 Веб сайт: ЄДРПОУ:00032106Оголошено27 серп. 14:58
Прийом пропозицій27 серп. 14:58 – 7 вер. 11:00 -
ID: UA-2026-08-27-005249-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями50230000-6 Послуги з ремонту, технічного обслуговування дорожньої інфраструктури і пов’язаного обладнання та супутні послуги (Поточний ремонт автоматичного пункту габаритно-вагового контролю у русі (WIM) на автомобільній дорозі загального користування державного значення H-11 Дніпро – Миколаїв
(через м. Кривий Ріг), км 76+702 (WIM 78)) Оголошено27 серп. 12:44
Прийом пропозицій27 серп. 12:44 – 4 вер. 17:00